شنبه 24 آبان 1399 - 17:59

کرونا ۷ خانواده دیگر را در کهگیلویه و بویراحمد داغدار کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۲۵۹ نفر خبر داد.

بویرنیوز– پرویز یزدان‌پناه گفت: از دیروز جمعه ۲۳ آبان ماه تا کنون متاسفانه ۷ هم استانی دیگر بر اثر ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: هم اکنون ۴۰۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۵۲ بیمار کرونایی قطعی بوده و ۲۶ بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: از مجموع مبتلایان به کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۳ هزار و ۶۱۵ نفر بهبود یافته گزارش شده است.

یزدان‌پناه تصریح کرد: شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد همچنان در وضعیت قرمز کرونایی هستند.

وی ادامه داد: وضعیت استان کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون بحرانی است، اما هر لحظه ممکن است با طغیان این ویروس که مرداد و شهریور با آن مواجه بودیم باز هم مواجه شویم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: کروناویروس یک بیماری ویروسی است که هر چه جلوتر می‌رویم، علائم جدیدی از آن شناسایی می‌شود و اگر مداخله جدی انجام نشود، مشکلات عدیده‌ای را پدید خواهد آورد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، یزدان‌پناه بیان کرد: تا زمانی که واکسن قطعی و اثربخشی برای بیماری تولید نشود، راه‌های موجود شامل رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری، عدم حضور در تجمعات و خارج نشدن از خانه بجز در موارد ضروری است.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326607
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    با این وضعیت امروز هم تمامی اصناف باز بودن. علی برکت اله به این مدیریت

  2. ناشناس گفت:

    اوضاعی نیست
    معلوم نیست سرگذشت مون چه وابو

دیدگاه شما