سه شنبه 8 مهر 1399 - 8:11

گله مندی کارمندان کهگیلویه و بویراحمد از عدم تمکین برخی مدیران به دستورالعمل دورکاری

در رابطه با ادارات یک سوم دورکاری تا آخر هفته آینده تمدید می‌شود در مورد اداراتی که رعایت نمی‌کنند تذکر جدی داده شود و اگر اصراری بر عمل نکردن داشته باشند توبیخ کتبی شود.

به گزارش بویـرنیـوز، این بخشی از سخنان احد جمالی معاون سیاسی استاندار بود، او از توبیخ شدن شرکت برق بویراحمد به این دلیل نیز خبر داده بود.

پس از انتشار این خبر اما بسیاری از کارمندان در دستگاه های مختلف دولتی و خصوصی در پیام هایی از رعایت نشدن این قاعده در اداره متبوعه شان خبر دادند.

به گزارش بویرنیوز، در روزهای اخیر شاهد بحرانی تر شدن وضع کرونا در استان هستیم به نحوی که در لیست اعلامی وزارت بهداشت از وضعیت هشدار و نارنجی وارد وضعیت قرمز شدیم.

بیشتر بخوانید:

توبیخ اداراتی در کهگیلویه و بویراحمد که از دورکاری کارمندان ممانعت می کنند/ شرکت برق توبیخ شد

در این شرایط قطعا تمدید دورکاری کارمندان در همه دستگاه های دولتی و خصوصی یک امر مهم است که البته برای اجرای درست و کامل آن نیاز به بررسی و نظارت بیشتری است.

مضاف بر آن سخت گیری برای رعایت پروتکل های بهداشتی هم در مراکز درمانی و هم ادارات و الزام اصناف به خدمات دهی صرفاً به افرادی که موارد بهداشتی را رعایت می کنند جدی به نظر می رسد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325861
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. علی گفت:

  دادگستری کل استان متاسفانه به هیچ وجه بحث دو سوم و دور کاری را رعایت نکرده و روزانه کارکنان به کرونا مبتلا میشن اداره ای که بیشترین ارباب رجوع را دارد و جان کارمندان در خطر است

 2. کارمند سازمان صمت گفت:

  رئیس سازمان صمت هم می گویند بیایید سرکار به زور

 3. حسنی گفت:

  ازسایت خوب بویرنیوز کمال سپاسگزاری را دارم لطفا یه گزارش از بانک تجارت بگیرید اینجا نظام دیکتاتوری حاکم هست ،،،،،،،،چرا دورکاری که انجام نمیشه باید دوشیفت بدون مزایا هم کارکنند

 4. ناشناس گفت:

  وقتی خود استاندای رعایت نمیکنه چه توقعی از بقیه ی ادارات دارین…..

 5. شاهین دنا گفت:

  با سلام
  متاسفانه تا امروز ۸مهر ماه هیچگونه دور کاری در اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد انجام نگرفته است
  بهترین شاهد و گواه خود کارمندان این اداره می‌باشد
  لطفا پیگیری کنید

 6. ناشناس گفت:

  دانشگاه ازاد اصلا نداره

 7. دنا گفت:

  متاسفانه امور اراضی کارمندان شرکتی و حجمی رو گفتن باید هر روز بیان بقیه دور کاری و شیفتی مگه اونا ادم نیستن

 8. ناشناس گفت:

  خبرنگارتون بیاد بانک توسعه تعاون ببینه که چه خبره،اصلا به کارکنان دورکاری داده نمیشه،حتما بیاد

 9. ناشناس گفت:

  آیا هیات علمی کرونا نمی گیرد که دور کاری شامل حالشان نمی شود در صورتی که در بیشتر اوقات شبانه روز در حال آماده کردن فایل های تدریس مجازی و کلاس آنلاین و فعالیت های پژوهشی و اجرایی و فرهنگی… هستند؟؟؟؟؟ قطعا چه در محل کار چه در منزل مشغول انجام فعالیت علمی هستند فقط در محل کار در معرض بیشتر ویروس هستند و بازده کاری به علت خستگی پایین می آید.

 10. باشت گفت:

  سلام
  دادگستری کل استان به طوری کلی اجازه دور کاری نمی دهد
  وخیلی از همکاران کرونا گرفتنه وهم چنین به اعضای خانواده آنها سرایت کرده که فوتی هم داشتیم …کاش مدیران به فکر زیر دستانشان باشند

 11. ناشناس گفت:

  حتما باید تو هر اداره ای یکی از کارمندان فوت کنن تا اون مدیر متوجه بشه باید بخشنامه رعایت کنه ؟‌آقای جمالی عزیز چرا حوزه ی معاونت عمرانی استانداری خودش رعایت اجرای بخشنامه رو نمیکنه ….

 12. ناشناس گفت:

  پس دورکاری چرا شامل پرستاران بیچاره نمی شود

 13. 2222 گفت:

  اداره برق سی سخت هم دور کاری نداره

 14. ناشناس گفت:

  دراداره راه وشهرسازی بخصوص درحوزه مسکن واملاک حتی به خانم های حامله هم دورکاری نمیدهند

 15. نورچشمی گفت:

  کدوم توبیخی. اداره ما که به زورانجام میده. یا هم به بعضی نورچشمی‌ها دو روز تا سه روز استراحت میدن و بعضی به زور یک روز .دهدشت دولت خودگردانه.

 16. علی گفت:

  استانداری اگه واقعا پیگیر حقوق کارکنان که حقوقشان پایمال نشه پس چرا نظرات بالا را پیگیری نمیکنه لااقل با پیگیری در ادارات بخشنامه دور کاری را اعمال کند تا مدیران کل به صورت دیکتاتوری اعمال نظر نکنندپس جان انسانها را نجات بدین تا شرایط از این بدتر نشده

 17. ناشناس گفت:

  سلام بنده کارمند بانک سپه هستم با توجه به گذشت حدود ۳ هفته از دورکاری ما حتی یک روز استفاده نکردیم واقعا اگه مریض شدیم کی جوابگو این کارکنان هست…

 18. سامان گفت:

  آقا زندان دریابید ………………………متاسفانه خیلی بیداد میکنه …………………………………………..

دیدگاه شما