دوشنبه 7 مهر 1399 - 16:15

روایت دور از باور مسئولان بهداشتی و استاندار از وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد!

آمار مبتلایان کرونا در استان از میانگین کشور پیشی گرفت.

به گزارش بویرنیوز: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد مقابله با کرونا گفت آمار مبتلایان به کرونادر استان از میانگین کشوری پیشی گرفته است.

پیش از این نیز از بالا بودن ابتلا در استان نسبت به میانگین کشوری گفته شده بود.

حالا در اظهار نظری جالب تر، حسین کلانتری گفت: در بخش رعایت دستورالعمل های بهداشتی رتبه برتر را در سطح کشور داریم!

فرماندار بویراحمد نیز در اظهار نظری دیگر از عدم رعایت کارمندان کرونایی اظهار گلایه مندی کرده بود.

شهرداران نیز در سخنانی از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم نگران بودند.

این سخنان را کنار هم بگذاریم به آشفتگی عجیب در سخنان و‌ اظهار نظرهای مسئولان پی می بریم.

اما درست ماجرا چیست:

باید بپذیریم در استان کهگیلویه و بویراحمد رعایت دستورالعمل های بهداشتی جدی گرفته نمی شود، اینجا همچنان شاهد برگزاری مراسمات و تجمعات خانوادگی هستیم.

با کدام اطمینان و بررسی مسئولان ادعای برتری در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دارند وقتی به قول فرماندار حتی قشر کارمندان (کرونایی) که دسترسی به همه اطلاعات و باید و‌ نبایدها دارند هم به درستی رعایت نمی‌کنند!

مسئولان بهداشتی هم باید مراکز درمانی خودشان را ببینید و میزان کنترل و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مشاهده کنند، نتیجه آن جالب خواهد بود.

قابل توجه مسئولان از امروز نیز کهگیلویه و بویراحمد وارد استان های دارای شرایط بحرانی و قرمز شد و این یعنی نه پروتکل های بهداشتی به درستی رعایت می شود و نه خبری از همراهی قابل توجه مردم برای کاستن از همه گیری کرونا در استان مشاهده می شود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325845
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. بویراحمدی گفت:

  چندین ماهه من دارم آمار مرگ و میر نسبت به مبتلایان رو تو کشورهای مختلف بررسی میکنم تو خیلی از کشور ها مرگ و میر نسبت به مبتلایان به شدت پایین اومده یعنی مبتلایان زیاد هستن ولی مرگ و میر نمودار بشدت نزولی بود . انگار کشورهای دیگه چیزی در اختیار دارن که از مرگ و میر کرونا جلوگیری میکنه . آمار های تو رسانه صدا و سیما فقط فقط آمار کلی هست و بیشتر اون ارقام بخاطر پیک اول کرونا در جهان بوده و بخاطر نداشتن آگاهی در مورد این بیماری اونقدر تلفات دادن
  و روزانه نیست اگر آمار مرگ و میر روزانه رو چک کنید می فهمید . کشور هایی مثل اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیا ، ژاپن ، کره جنوبی . چطور با دارو و تست همگانی کرونا رو کنترل کردن . واقعا مردم رو خر فرض نکنید. هیچ کشوری با ماسک نتونسته جلوی کرونا رو بگیره خودتون رو مسخره کردین؟؟ تنها راه کنترل کرونا تست همگانی و در اختیار داشتن دارو های ۳ گانه ای که برای ایدز ، ابولا و سارس بوده . دهنتون رو با پاداش های میلیونی پر کردن که کمبود دارو و تست همگانی رو لاپوشانی کنید؟

 2. ناشناس گفت:

  تا زمانی عوامل علوم پزشکی ….. و استاندار و فرمانداران هم اینقد …. و مردم هم بی خیال روز به روز این شرایط بدتر خواهد شد

 3. بویراحمد گفت:

  هم استانداروهم رییس علوم پزشکی بی کفایتن

 4. ناشناس گفت:

  تا زمانی که مدیرانی چون مرکز تحقیقات کشاورزی اهمیتی به مصوبات ستاد کرونا نمی دهند و از دورکاری کارمندان جلوگیری می کنند و نظارتی از سوی دانشگاه انجام نمی گیر و دستگاهای مسیول نیز تذکری نمی دهند وضع روز به روز بدتر می شود. حرف فراوان عمل هیچ

 5. ناشناس گفت:

  کاش زودتر این استاندار از استان ما میرفت ایشون مسول جان مردم هستن ولی با حمایت از یزدانپناه باید بدونن مسولیت بی کفایتی اقای یزدانپناه بر عهده شماست

دیدگاه شما