چهارشنبه 7 آذر 1397 - 9:57

کهگیلویه و بویراحمد؛ استانی که یک خیابان سالم ندارد!

گروه اجتماعی- مردم کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت خیابان ها و معابر خود گله مند هستند.

به گزارش بویرنیوز، با چرخی کوتاه در خیابان های شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد به خوبی  وضعیت بغرنج و غیرقابل تحمل خیابان ها را مشاهده می کنیم.

متاسفانه در سال های اخیر دستگاه های خدمات رسان اقدام به تخریب خیابان ها و اصلاح نامرغوب آن کرده اند.

در مرکز کهگیلویه و بویراحمد، ایجاد و بازسازی شبکه فاضلاب اگرچه اقدام خوب و ارزشمندی است اما متأسفانه بازسازی کنده کاری ها این خدمت را به کام مردم تلخ کرده است.

بازسازی کنده کاری ها به نحوی بوده که مردم آرزو می کنند کاش خیابان ها خاکی بود!

در بسیاری از موارد همین بازسازی معیوب موجب دوباره کاری و هدر روی منابع بیت المال هم شده است.

به گزارش بویرنیوز، باید دستگاه های استان هماهنگی خود را بالا ببرند، به هر ترتیب خدمت رسانی ضروری است اما اصلاح باید دقیق و با کیفیت باید تا هم از دوباره کاری و هم هدر روی منابع جلوگیری شود.

از طرفی سازمان های نظارتی باید ورود کنند، چرا که این وضعیت هم گله مندی و عدم رضایت مردم را در پی داشته و هم در بسیاری موارد هدر روی منابع بیت المال را موجب شده است.

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=293692
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. والا خیابونل گچساران ک شهرستانه بهتر از یاسوجه. از خیابون اصلی بگه تا خیابون فرعی همش چاله چوله داره . والا جلوبندی ماشینل هم داغون وابینه . شهرمو هم ک بی ریخته با ای چاله چولیل. چرا کسی کاری سی بیراحمد نیکنه!!!!!!!!!!!!

 2. تو را به خدا یه فکری سی ای خیابونل کنیت ماشیینلمو داغون وابی .

 3. آرزوم اینه که وقتی میخوام برم بیرون ، توی پیاده رو راه برم و استرس اینو نداشته باشم که ماشینها با سرعت از کنارم رد میشن . جدا از وضعیت خیابونها، این شهر اصلا پباده رو یا خط عابر پیاده یا چراغ عابر هم نداره !!!!

 4. ای پدرو مادرت بیامرزه واقعا خیابونای یاسوج بیشتر شبیه بیابونه تا خیابون هرروز باید تعمیر گاه وجلوبندی تعمیر کنی باهزینه گزاف وهرروز باید پمپ بنزین وشمع وصافی عوض کنی برا بنزینای گازوئیلیشون واقعا جای تاسفه بخدا هرروز میرم تعمیرگاه فقط علت خرابی ماشیانارو میبینم تا یا جلوبندیه یا تنظیم موتور البته ناگفته نماند مردم دوست دارن این وضعیتو ومسئولین هم بیخیال

 5. خوش به حال جلوبندی های یاسوج. ای معامله ایکنن

 6. شهروند یاسوجی

  مسئولان محترم…
  چرا بر کار پیمانکاران نظارت نمیکنید؟
  آخر بلوار ارم، خیابون استاندارد ، جلوی خونه های مردم رو برای جاگذاری فیبر نوری اومدن کندن و موزاییک کاری هاشونو تخریب کردند؛ قول دادن بعد از اتمام کار بیان اونارو درست کنند اما دیگه خبری نشد!
  مسئولین نظارتی، واقعا خجالت نمیکشید؟
  پول مفت بیت المال رو میگیرید و کاراتونو درست انجام نمیدید!
  ان شااله ک ب حول و قوه ی الهی، شاهد افت پیشرفت و ارزش اجتماعی شما سربار های جامعه خواهیم بود..
  مدیر متن رو کامل بزار

 7. خیابونای گچساران هم دست کمی از یاسوج نداره فاضلاب نابودشو کرده.

 8. لطفا یک گزارش از مرکز شهر یاسوج به خصوص فرعی شهدا 1 تا 8بگیرید که بیش از دو سال هست تو این فرعی ها دست اندازی داریم ولی متاسفانه هیچ افدامی صورت نمیگیره؟؟؟ کاش خاکی بودن خیابان ها

دیدگاه شما