چهارشنبه 23 مهر 1399 - 15:03

دستگیری قاتلی در کهگیلویه و بویراحمد که با صحنه سازی جان زن و بچه اش را گرفت!

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک فقره پرونده منجر به قتل و دستگیری قاتل در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از پلیس پلیس، سرهنگ ً سعید بالش زر ً در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی خودرو منجر به فوت در یکی از روستاهای بخش لوداب از توابع شهرستان بویراحمد، بلافاصله مأموران پاسگاه انتظامی بخش لوداب به همراه مأموران پلیس راه به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد که یک دستگاه خودروی پیکان به دلایل نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده که متاسفانه در این حادثه هر دو سرنشین خودرو که همسر و فرزند راننده خودروی مذکور بودند به علت شدت جراحات وارده در دم جان باختند و بنا به اظهارات راننده، خودرو به علت نداشتن ترمز واژگون شده و راننده در حین واژگونی خود را از خودرو به سمت بیرون پرتاب نموده و همسر و فرزندان به همراه خودرو به ته دره پرتاب گردیده اند.

بالش زر تصریح کرد: با توجه به موقعیت محل تصادف و همچنین اظهارات ضد و نقیض راننده خودرو و نظریه افسر کارشناس پلیس راه در صحنه و برابر اعلام پلیس راه مشخص شد که تصادف ساختگی میباشد، لذا بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

ماجرای عجیب واژگونی وانت پیکان در لوداب…

رئیس پلیس آگاهی استان بیان داشت: جهت بررسی موضوع اکیپی متشکل از کارآگاهان اداره آگاهی استان، بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج، به همراه تعدادی از کارشناسان تصادفات و راننده خودرو در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

وی گفت: متهم پس از حضور در محل حادثه به اداره آگاهی استان دلالت داده شد و در بازجویی‌های اولیه اظهار داشت: در روز حادثه همسر و فرزند خردسال را سوار بر خودرو نمودم و با صحنه سازی و تصادف ساختگی در سه کیلومتری بیرون از روستا خودرو را از کوه‌ها به سمت دره ها هدایت نمودم و خودم را از خودرو پایین انداختم، که با توجه به شدت جراحات و صدمات وارده بر اثر تصادف دو نفر در دم فوت نمودند.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را از قتل اختلافات خانوادگی عنوان کرد خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان گردید.

به دنبال این حادثه، شایعاتی نیز در فضای مجازی منطقه مطرح شده بود مبنی بر این‌که ظاهرا راننده قصد تجدید فراش داشته و چون همسرش به ازدواج دوم رضایت نداده بود اقدام به رها کردن خودرو در حال حرکت از ارتفاع کرده است که بخشدار لوداب گفته همه زوایای حادثه از سوی مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326137
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کاظم گفت:

  ای خاک بر سرش چند تا احمق مثل این پیدا نمیشه که ابروی این استان میبرند

 2. ناشناس گفت:

  خدا لعنتش کنه بیرحم

 3. شهروندلودابی گفت:

  خدایش لعنت کند وبایداعدام شودکسیکه به فرزندخردسالش رحم نمی‌کند

 4. پوریا نص گفت:

  چقدر غیرانسانی.. چقدر بیرحمانه… ما بظاهر انسان ها و بواقع انسن نماها داریم به قهقرا سقوط ازاد میکنیم

 5. انشرلي گفت:

  انسانم ارزوست….

 6. ناشناس گفت:

  خدا لعنتت کنه بی رحم وگرگ صفت

دیدگاه شما