سه شنبه 18 شهریور 1399 - 10:56

از سرگیری پروازهای فرودگاه یاسوج با همکاری هواپیمایی ماهان

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: پروازهای این فرودگاه از ۲۶ شهریور از سر گرفته می‌شود.

به گزارش بویرنیوز، علی محسنیان با اعلام خبر از سرگیری پروازهای فرودگاه یاسوج گفت: بر حسب پیگیری استاندار استان و اعلام شرکت هواپیمایی ماهان پروازهای هفتگی این شرکت از روز چهارشنبه ۲۶ شهریور از سر گرفته می‌شود.

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: برنامه پروازی به این صورت است که روزهای شنبه ساعت ۳۰: ۱۱ پرواز از تهران به یاسوج و ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه همان روز از یاسوج به تهران پرواز انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: همچنین پرواز روزهای چهارشنبه در ساعت ۱۲:۳۰ از تهران به یاسوج و ۱۴:۵۰ دقیقه از یاسوج به سمت تهران خواهد بود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325452
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمد گفت:

  میدونم که احتمال انتشارش کم هست ولی مینویسم.
  ننگ بر اون وزیری که برای اومدن خودش ایرباس میزاره و ولی خیالش هم نیست که تعطیلی فرودگاه مرکز استان یعنی چه. البته اونهم از رئیسش یاد گرفته که فکر میکنه خونش از بقیه ملت رنگین تره.

 2. ناشناس گفت:

  برای مشهد مقدس هم دو هفته ای یه پرواز باشه عالیه

 3. ناشناس گفت:

  بوبر نیوز نظرت در مورد دولتی که دلار را ۳تومن تحویل گرفته و الان به ۲۵ تومن رسانده چیه؟؟؟؟البته به نطر شما علت اینکه ساسانیان از اعراب شکست خوردن هم تقصیر احمدی نژاده

 4. كارشناس گفت:

  آخه دستاورد وزیر چه بود در بوق و کرنا. که هی با اومدن وزیر هواپیمایی دولتی ایران ایر با هواپیمای ایر باس ٣١٩پرواز های روزانه با قیمت ٢١٩ هزار تومان برقرار میشه ولی ولی ولی افسوس افسوس و افسوس……..،

 5. فاطیما گفت:

  با سلام و سپاس از استاندار استان و کسانی که در این مهم نقش داشتند

 6. پاتاوه زیلایی مارگون لوداب میمند لما گفت:

  محرومیت تاریخی استان همواره وجود داشته است.استان ما دیار فراموش شده ست.حتی از مراکز استان های هم تراز هم عقب تریم.راه و جاده و مخابرات زیرساخت ها و حوزه ارتباطات و سرمایه گذاری حمل و نقل و پزشکی و درمانو دارو و حوزه امداد و نجات بهداشت اورژانس کتابخانه ها و موزه ها و فضای فرهنگی سینما گالری تئاتر ورزش رسانه ها حوزه تفریحی فضای سبز عالی آموزش و پرورش زیرساخت های حمایت اجتماعی تعالی ورزشی پایین تر از حد استات های هم رده هست.

دیدگاه شما