پنجشنبه 13 شهریور 1399 - 16:59

نوبخت: امکان فروش یک قطره نفت هم وجود ندارد

بویرنیوز، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب به عنوان «جهش تولید»، بخش تولید ملی را بی‌توجه به تحریم‌ها جهش می‌دهیم.

محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای توسعه و برنامه ریزی همدان بیان کرد: همه به ویژه رهبر معظم انقلاب می‌دانند که در سال سختی پیش رو داریم و باید به دشمن پیام برسانم هر چه عرصه را سخت تر کند ما مقاوم و فعال تر به جهانیان نشان می هیم که ایران را در اوج تحریم ها ظالمانه اداره می کنیم.

نوبخت: تولید ملی را بی‌توجه به تحریم‌ها جهش می‌دهیم

وی اضافه کرد: شدیدترین مرحله تحریم نفت در برابر غذا بود اما الان در شرایطی هستیم که این بی‌انصاف‌ها و دژخیمان حتی برای غذا و دارو اجازه فروش یک قطره نفت را نمی‌دهند و اگر هم به فروش می رسد امکان تبادل مالی نباشد.

رییس برنامه و بودجه کشور اظهار داشت: هرچند این تحریم‌ها برای دیگر کشورها کارساز است، اما ملت ایران با کارنامه هشت سال دفاع مقدس و با قدرت و بزرگی، آنها را پشت سر می گذارد.

نوبخت گفت: برنامه‌ای دولت که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز بود مبنی بر داشتن برنامه یکساله برای تکمیل طرح‌های در دست اجرا است.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325368
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. علی گفت:

  شما مشکلی ندارید مردم فقیر وکم بضاعت مشکل دارن که نمیتونن نون خانواده خودشون رو هم در بیارن یا دست به خودکشی خانوادگی میزنن

 2. ناشناس گفت:

  لطفاً نظرات مردم را پخش کنید تا بدانن تو دل مردم چی میگذره

 3. ناشناس گفت:

  امکانش هست اما شماها عرضه ندارید

 4. و گفت:

  طوطی سخنگو دروغ بس است

دیدگاه شما