شنبه 25 مرداد 1399 - 21:35

حکم قصاص قاتل طلافروش یاسوجی اجرا شد/+جزئیات

به گزارش بویرنیوز به نقل از دادگستری کهگیلویه و بویراحمد: در آخرین روز دی ماه 1396، مقارن ساعت 14:00 سرقت عجیبی از یکی از طلا فروشی های شهر یاسوج توام با قتل فجیع طلافروش صورت گرفت. با توجه به جو ارعاب ایجاد شده با دستورات ویژه قضایی و تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی در 24 خرداد ماه، سارقان که 5 نفر بودند دستگیر می شوند.

اجرای حکم قاتل پرونده سرقت طلافروشی یاسوج با بیشترین دقت در کمترین زمان ممکن

در آخرین روز دی ماه 1396، مقارن ساعت 14:00 سرقت عجیبی از یکی از طلا فروشی های شهر یاسوج توام با قتل فجیع طلافروش صورت گرفت. با توجه به جو ارعاب ایجاد شده با دستورات ویژه قضایی و تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی در 24 خرداد ماه، سارقان که 5 نفر بودند دستگیر می شوند.

پس از دستگیری اقدامات قضایی در خصوص رسیدگی به پرونده این سرقت مسلحانه منجر به قتل در دادگستری کل استان انجام گردید و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک یاسوج احدی از متهمان به قصاص نفس محکوم گردید.

در ادامه با توجه به اتهام محاربه متهمان به اتهام آنان در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شهر یاسوج رسیدگی و 4 نفر به اعدام در ملاء عام محکوم شدند.

با اعتراض متهمان، به رأی دادگاه انقلاب، شعبه ی سی و یکم دیوان عالی کشور با اجرای حکم اعدام 3 نفر از سارقان از ملاء عام موافقت نمود و حکم صادره در 23 دی ماه 1397، 3 نفر از آنان در میدان 7 تیر یاسوج در ملاء عام اعدام شدند.

در این حال دیوان عالی کشور در خصوص احد از متهمان که قتل به وسیله وی انجام شده بود، درخصوص قصاص حکم به شایستگی رسیدگی در دادگاه هم عرض صادر نمود. شعبه هم عرض نیز رأی به قصاص این متهم صادر کرد.

حکم قصاص این محکوم در خصوص قتل عمدی، با حضور اولیاء دم در زندان مرکزی یاسوج اجراء گردید.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=324787
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. ناشناس گفت:

    واقعا دستان درد نکند این قاطیت بسیار بجایی بود و باید نفر پنجم را با اعدام به سزای عمل نا جوانمردانه شان میرسانندند چون مقتول خدا رحمتش کند بسیار انسان خوبی بود .

  2. دولت ابا گفت:

    احسنت تا قاتلان ودندان احساس امنیت نکنند

  3. ناشناس گفت:

    درودبر قوه قضائیه مقتدر

دیدگاه شما