یکشنبه 8 تیر 1399 - 15:32

ازدواج دختر سردار سلیمانی با فرزند مقام ارشد حزب‌الله لبنان

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در لبنان و ایران از ازدواج دختر شهید سردار قاسم سلیمانی با فرزند یکی از مقام‌های ارشد حزب‌الله لبنان در هفته‌های اخیر خبر داده‌اند.

بویرنیوز؛ برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی در لبنان و ایران از ازدواج دختر شهید سردار قاسم سلیمانی با فرزند یکی از مقام‌های ارشد حزب‌الله لبنان در هفته‌های اخیر خبر داده‌اند.

زینب سلیمانی

به گزارش بویرنیوز، زینب مغنیه، خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد. زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت. بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

ازدواج دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند. برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.

همشهری

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=320857
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. پپپپ گفت:

  مبارکه. خواهر عزیزم.

 2. فرزند بویر احمد گفت:

  هر کس جای ایشون بود همین کار رو میکرد .

 3. زهرا گفت:

  ایشان چه یکروز بعد از شهادت پدر چه صبر میکرد تا سالگرد ایشان تمام شود، ازدواج میکردند این غم و درد بزرگ را همیشه با خود یدک می کشد.

 4. فرزند بویر احمد گفت:

  مگه میشه پدری مثل سردار داشته باشی و مثل مردم عادی بتونی زندگی کنی؟؟؟؟؟؟

دیدگاه شما