سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 - 13:11

ستار هدایت خواه: روز شمار نابودی اسرائیل را نصب می‌کنیم تا همچنان این کینه و دشمنی خود را نسبت به دشمنان زنده نگه داریم

«ستار هدایتخواه» اظهار کرد: شعائر الهی تعطیل بردار نیست و امام راحل آخرین جمعه ماه رمضان را به دلیل همین شعائر روز قدس اعلام کردند

بویرنیوز– دبیر جبهه فرهنگ اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: تکلیف حمایت از مستضعفان عالم را داریم و از وصایای حضرت امیر(ع) است که دشمن ستمگر و یاور ستمدیده باشیم، ملتی که ۷۰ سال است تحت ستم هستند و اندکی باقیمانده در غزه تحت ستم قرار دارند و امروز ستمگرتر از رژیم غاصب کیست؟

وی گفت: روزی نیست که این رژیم تعدادی را شهید نکند و لذا یاری ستمدیدگان جهان در روز قدس تجلی پیدا می‌کند و این روز تجلی مقابله با ظالمان است و به دلیل کرونا نباید این روز نادیده گرفته شود چرا که صهیونیست‌ها همواره به دنبال برگزار نشدن این روز هستند.

هدایتخواه افزود: از یک روز قبل یعنی روز یوم النکبه برنامه‌هایی توسط جبهه فرهنگی در فضای حقیقی و مجازی استارت زده است در فضای حقیقی شب شعر فلسطین و سایر برنامه‌ها لا استفاده از ظرفیت هنرمندان را داریم.

وی گفت: از اقدامات نمادین مهم پیاده‌روی الی بیت‌المقدس است که اگر تا دیروز تجمع می‌کردیم الان باید حرکت کنیم که از یک نقطه مرکزی در شهر یاسوج از میدان هفتم تیر آغاز می‌شود و به سمت نقطه چاووش می‌رویم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان ادامه داد: نقطه‌هایی که برای بدرقه کاروان‌ها حضور پیدا می‌کردند نقطه چاووش نامیده می‌شود که در این راهپیمایی نقطه چاووش ما پارک ساحلی است و با پرچم‌های قدس و فلسطین و یا لثارات‌الحسین حرکت به سمت چاووش روز سه‌شنبه 30 اردیبهشت ساعت 18‌ آغاز می‌شود.

هدایتخواه افزود: در آن جا کارهای مختلفی انجام می‌شود و تابلو کیلومتر شمار تا کربلا را داریم تصویر شهید سلیمانی نصب می‌شود و پرچم‌های چهارگانه و درخت زیتون نصب می‌شود و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نماز جماعت برگزار می‌شود.

وی با بیان این که عملا روز قدس را به هفته قدس تبدیل کرده‌ایم افزود: با توجه به اهمیت موضوع باید چنان حضوری داشته باشیم تا کسی فکر نکند که روز قدس به فراموشی سپرده شده است.

این فعال فرهنگی گفت: در تمامی استان‌ها از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه این کار شروع می‌شود و منتخب همه استان‌ها در مرز خسروی حضور پیدا می کنند و در عراق و سوریه هم تا مرز فلسطین اشغالی این کار انجام می‌شود تا این حرکت همه گیر شود.

وی افزود: روز شمار نابودی اسرائیل را نصب می‌کنیم تا همچنان این کینه و دشمنی خود را نسبت به دشمنان زنده نگه داریم.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=319810
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. فرزند بویر احمد گفت:

    ان شالله

دیدگاه شما