پنج‌شنبه 12 مارس 2020 - 20:20

تقوی نژاد برای احقاق حقوق جامعه بزرگ درمانی کشور دست به کار شد/+عکس

نامناسب بودن وضعیت حقوقی و مشکلات معیشتی و تاخیر در پرداخت ها یکی از گله مندی ها و دغدغه های جدی کادر بهداشت و درمان است.

به گزارش بویرنیوز، این روزها کشور درگیر بحران ویروس کرونا است و پیشقراولان مبارزه با این ویروس مرموز بر عهده نیروهای جان بر کف بهداشت و درمان است که شاید بسیاری از آنها را نیروهای شرکتی و قراردادی تشکیل دهند که وضع نامناسبی هم در زمینه حقوق و مزایا دارند.

با توجه به حساسیت شرایط کنونی و به جهت نقش مستقیم این افراد بر سلامت کل ایران و البته با توجه به طولانی شدن زمان ماندگاری این ویروس در کشور، ضرورت ایجاد امید و نشاط در خود این پرسنل یک ضرورت جدی است.

دکتر سید کامل تقوی نژاد که سابقه او در بانک سپه و امور مالیاتی هم به خوب نشان داده حمایت از نیروی انسانی و تلاش در راستای ایجاد عدالت در میان جامعه همکاران برای او یک اصل است در وزارت به در است هم شروع به کاری جهادی کرده است.

با وجود همه فشارها و مخالفت ها اما وزیر بهداشت در دستوری فوری به ‌مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت دستور داده با بررسی همه بندها و ابزارهای قانونی، زمینه را برای بهبود وضع حقوقی نیروهای قراردادی و شرکتی فراهم آورد تا این افراد کمترین احساس بی عدالتی و تبعیض نداشته باشند.

این اقدام و‌ طرح آن در شرایطی که قشر زیادی از نیروهای درمانی به واسطه حجم کاری رو یه فرسودگی می روند همچون مرهمی بر آتش بوده است و افراد زیادی از سراسر کشور از این نگاه و دیدگاه دکتر تقوی نژاد قدردانی کرده اند.

Https://www.instagram.com/tosehe24

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=317998
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  تا کرونا هستش ماها جز وزارت بهداشتیم. بعدش اگه کسی نفس بکشه واسه حقوقش میزنن پس کله‌ش و اخراج. به همین راحتی

 2. بیمارستان گچساران گفت:

  خدا شاهده در بهداشت و درمان گچساران افراد و پرسنلی هستند که بسته بسته مواد ضد عفونی و دستکش و ماسک برای کل فامیلشون میبرند ولی پرسنل درگیر با بیماری کرونا نیاز شدید به این وسایل دارند ولی اصلا بدستشان نمیرسد برای خدا و انسانیت حد اقل وسایل به این نیرو های خط مقدم مبارزه با بیماری مهلک کرونا بدهید

 3. پرستار شرکتی دهدشت گفت:

  سلام من نیروی شرکتی هستم.پس چطور هنوزبرای مااعمالش نکردن ایا این حقه الان حقوق نیروی شرکتی ازهمه کمترباشه

 4. ناشناس گفت:

  ۵۰ درصد این ماه به حقوق کارکنان استانداری و سازمان مدیریت افزوده شد کارمند رسمی با ۲۰ سال سابقه شده ۹ میلیون . عدالت دراین کار کجا قرار دارد ولی کسی که پارسال با زنشسته شده ۴ میلیونه

 5. ناشناس گفت:

  سلام ببخشید ما هم که پیمانی هستیم وضعیت چندان مناسبی نداریم یه حقوق ناچیز فقط گیرمون میاد

 6. کامران قاسمپور گفت:

  واقعان به نیروی شرکتی نمی رسن.

دیدگاه شما