دوشنبه 21 بهمن 1398 - 10:04

فضای داغ میتینگ های انتخاباتی در گچساران/شروع بی قانونی توسط خود نماینده/حرف هایی که هیچ وقت زده نمی شود!

در گچساران ماجرای انتخابات کمی متفاوت تر از بویراحمد پیش می رود.

به گزارش بویرنیوز،‌ در این شهرستان اگرچه هنوز فرایند قانونی تبلیغات انتخاباتی شروع نشده اما بیشترین میتینگ های انتخاباتی و بی قانونی اتفاقا از سوی نماینده این شهرستان که خود باید پرچم دار قانون باشد صورت می گیرد!

این میتینگ ها و حمایت هایی مدیران شهرستانی چنان محرز و عین بی قانونی است که عجیب نیست اگر بدانیم به گفته مسئولان قضایی “بیشترین تخلفات انتخاباتی مربوط به همین حوزه است”.

در حوزه البته تعدادی دستگیری در زمینه انتخابات نیز داشتیم، هواداران نماینده فعلی که اقدام به حمل سلاح و نمایش آن بر روی صحنه های سخنرانی می کردند سرانجام توسط دستگاه قضا دستگیر شدند و از قرار معلوم تا پایان انتخابات نیز آزاد نمی شوند.

غلامرضا تاجگردون:

نماینده فعلی گچساران بیشترین میتینگ ها و نشست های انتخاباتی را تاکنون در گچساران و باشت برگزار کرده است.

تاجگردون در مباحث خود عمدتاً به بیان عملکردش در سالهای اخیر می پردازد و البته گاهی آن را با چاشنی تحقیر رقبا نیز همراه می کند.

او حضورش در کمیسیون برنامه و بودجه را به مردم یادآور می شود و اینکه توانسته از قبل جایگاهش کمک ارزنده ای به توسعه شهرستان و حتی استان بکند.

اشتغالزایی و به کارگیری مدیران زیاد در استان هم از موضوعات مود علاقه و مورد اشاره آنها است.

سید قدرت حسینی:

نزدیک ما این همه استخدام فله ای انجام میشود و بعد درب خانه ها می روید که چه مشکلی دارید و می گویید چند نفر می خواهید سرکار بگذارید!

سینی با اشاره به سخنان اخیر تاجگردون که گفته بود برخی ها دو شاخ کلو (ملخ) را از هم باز نمی کنند ، گفت : در جلسات میگویند فلانی دو شاخ کلو(ملخ) را باز نمی کند و نخبه کشی می کنند ، اگر بحث سیل بیکاران و بی عدالتی و ویژه خواری و بحث از حاکمیت فامیلی و بی توجهی به احاد مردم باشد بله ، من دو شاخ ملخ را نمی توانم باز کنم.

دو هدف از ثبت نام داری..حاکمیت خانوادت تثبیت شود اگر هم با یک رای ناپلئونی  مجلس بروی  که محال است شما رئیس کمیسیون  بشوید.

می خواهی بروی از مستضعفان و ارزش ها و فقرا دفاع کنی؟با اینها هیچ سنخیتی نداری بلکه می خواهی از مصونیت پارلمانی استفاده کنی تا پرونده ها رو نشود و گیر نیفتی..

حسینی خطاب به تاجگردون گفت : گفتید با روحانی به جهنم می روید،جهنم واقعی برای مردم ساخته اید ، کارخانه لاستیک سازی،چه کارخانه ای،حرفی زده شد و رفت.

ما می دانیم چه هزینه هایی می شود..اطلاع داریم مدیرانت با چه ترفندهایی می خواهی مردم را بخری..از فقر مردم و تهی دست مردم که شما عاملش هستید دارید سواستفاده می کنید..هم حاکمیت خانوادگی ات پایان می پذیرد و هم پرونده ها رو می شود و محاکمه می شوی.

نخبگان چه کسانی هستند؟غیر از برادر شما که معاون وزیر شود دیگر نخبه نداریم؟در همین طایفه گشین صدها فوق لیسانس و ده ها دکترا داریم.

این نامزد انتخابات گچساران البته تهدید به افشای بسیاری از حقایق کرده است، حقایقی که گویا هنوز موقع انتشار عمومی آنها نرسیده است!

هومان عسکری:

حرف ما مردم این است که اگر قرار است قانون مصوب کرده باشد که قیمت های اجناس اساسی که باعث تاثیر در قیمت های دیگر می شود که از جمله حامل های انرژی که این موارد باید مجلس مصوب کند ،ما می گوییم مجلسی که توانایی این را ندارد که جلوی افزایش قیمت هزارتومان به 3هزار تومان را بگیرد ،جلوی افزایش ارزاق و مایجتاج  را بگیرد ، مجلسی که نظارت بر کار خودرو سازان نداشته باشد پس این مجلس وقتی توانایی ندارد یارانه 45هزارتومان را افزایش بدهد،پس به چه دردی می خورد و چه لزومی است این مجلس باشد؟!.

در این چند ساله اخیر مجلس به جای اینکه وکیل مردم و دلسوز باشد و منافع ملی را در نظر بگیرد به سمت دلالی و درآمد زایی سوق پیدا کرده است.

چگونه از حدود 280نماینده مجلس حدود 70نفر از آنها کارمند رسمی شرکت ملی نفت ایران شده اند و آیا این نماینده عزت و شجاعت را می تواند تشخیص بدهد

بدانید که رای قشقایی ها این دفعه باید یکی شود و نه برای منِ عسکری، بلکه برای خود قشقایی ها، عزیزان بیدار شوید که موقع بیدار ماندن است در حالی که چهل سال است برخی ها بین مان اختلاف انداخته اند.

اردلان زینل زاده:

او نیز موافق تغییر شرایط است،‌به نظر زینل  زاده نیز شرایط این روزهای گچساران و باشت به صورت بیمارگونه و ناسالمی پیش می رود و تنها عده ای که منفعت دارند با نماینده فعلی همراهی می کنند.

فضای

عمق مشکلات موجود بسیار عمیق است،هر چه جلوتر آمدیم از بد به بدتر رسیده ایم.

بنده یک مدیر اجرایی بوده ام و در ساختارهای اداری گوناگون حضور داشته ام.

مشکلات جامعه ما در حال بدتر شدن است،چپ می آید مشکلات حل نمی شود راست هم می آید همینجور.

چرا هیچ اتفاقی نمی افتد؟شیوه های اجرایی و مدل هایی که میچینیم مشکل دارند.

مشکلات جامعه غیر قابل حل نیست،موتور اقتصاد کشور از تنظیم خارج شده است.

مدیرانی که هستند اما معلوم نیست که هستند با نیستند،رویکردهای معاملاتی بلای جان شده است.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=316665
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما