یکشنبه 24 نوامبر 2019 - 14:17

حمله به منزل نماینده سابق، ولی فقیه در استان کرمان

پسر آیت الله جعفری از حمله شخصی ناشناس به منزل نماینده سابق، ولی فقیه در استان کرمان خبر داد.

“سید هادی جعفری” در گفتگو با ایسنا، در خصوص حمله به منزل امام جمعه سابق کرمان گفت: در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه هفته گذشته، یک فرد ناشناس که هنوز هویت آن مشخص نشده است، از غفلت مامورین حفاظتی منزل آیت الله جعفری استفاده و با شکستن درب حیاط منزل «سیدیحیی جعفری» (نماینده سابق، ولی فقیه در استان کرمان) وارد منزل ایشان می‌شود.

وی با بیان این مطلب که این فرد سه عدد از پنجره‌های منزل آیت الله جعفری را می‌شکند، ادامه داد: این فرد ناشناس زمانی که قصد حمله به داخل منزل آیت الله را داشت، با مامورین حفاظتی درگیر می‌شود که با رسیدن نیرو‌های کمکی، فرد ضارب دستگیر می‌شود.

پسر آیت الله جعفری اظهار کرد: ظاهرا گفته می‌شود که فرد حالت روانی داشته و اکنون در بیمارستان بستری است، اما هم اکنون پرونده توسط نیرو‌های امنیتی در دست بررسی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فرد ضارب قصد سرقت از منزل آیت الله جعفری را داشته است؟ گفت: فرد قصد سرقت نداشته، زیرا با فحاشی به مسئولین و حاج آقا وارد منزل شده است ضمن آنکه هیچ سلاحی را نیز به همراه نداشت.

جعفری با بیان این مطلب که هیچ آسیبی به شخص آیت الله جعفری و اهالی منزل نرسیده است، عنوان کرد: این فرد کاملا می‌دانسته که وارد منزل چه کسی شده است و به نظر بنده با اطلاع قبلی این کار را انجام داده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=313346
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما