دوشنبه 14 اکتبر 2019 - 15:40

تغییرات گسترده در استانداری کهگیلویه و بویراحمد

استانداری کهگیلویه و بویراحمد اخیرا شاهد تغییر و تحولاتی بوده است.

به گزارش بویرنیوز، استانداری کهگیلویه و بویراحمد طی هفته‌های اخیر شاهد تغییر و تحولات گسترده‌ای است و بعد از انتخاب نادیا صداقت سرپرست فرمانداری دنا به سمت مدیرکل بانوان و خانواده استانداری و دارا کریمی فرماندار لنده به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی امروز هم مدیرکل دفتر سیاسی و انتخاباتی استانداری معرفی شد.

سید محمدیوسف کاظمی به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات جایگزین علی پرواز شد سید احمد نشاطی‌فر که مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری بود به عنوان معاون برنامه‌ریزی فرمانداری گچساران منصوب شد.

همچنین علی صمدی‌فر به عنوان سرپرست اداره‌کل امنیتی و انتظامی، امید‌علی پاک‌نژادی مشاور فنی استاندار، سید مجید محمدیان مدیرکل اداری و مالی و خواجوی به عنوان بخشدار سوق انتخاب شدند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=311544
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  پیش بینی سیاسی امید وارم دوستان جریان شناسی را با تفکر و اینده نگری بیان نمایندتا بتوانم از قلم توانای عزیزان بهره مند شوم
  -بدنبال ناکامی مجلس و دولت تدبیر و امید شاهد یک شکاف میان اصلاح طلبان هستیم اصلاح طلبان پیشرو خواهان حضور مشروط در انتخابات بوده و اصلاح طلبان حکومتی در هر شرایطی شرکت می کنند.اکثریت بدنه جناح اصلاح طلب جانب اصلاح طلبان پیشرو را خواهد گرفت.
  -جناح اصولگرا در نبود رقیب سنتی دچار انشقاق خواهد شد زیرا
  بر سر پر کردن کرسی های مجلس دچار رقابت شده که برخی را با مکانیسم شورای نگهبان حذف کرده و برخی را در رقابت لذا شاهد ریزش بسیار در بدنه جناح اصولگرا خواهیم بود
  -ملی گرایان جریان قدرتمندی را شکل داده که وزن بسیار بالایی دارند.
  -جریان چپ را اگر در قالب سوسیال دموکراسی تعریف کنیم جریان سیاسی ایران است زیرا عدالت و مطالبه گری سکه رایج روزگار ماست.
  -آینده سیاسی ایران را ائتلاف اصلاح طلبان پیشرو،ملی گرایان و چپ ها(سوسیال دموکراتها) شکل خواهند داد.

 2. ناشناس گفت:

  به همین خیال باش

 3. دلاویز گفت:

  اگر مدیران ادارات کل محکوم به شلاق هم تعیین تکلیف شوند اون وقت می شود اعتماد به جامعه را برگرداند.

دیدگاه شما