شنبه 17 آگوست 2019 - 16:48

توضیحات مزارعی درباره تغییر رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

معارفه رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته برگزار می شود

به گزارش بویرنیوز به نقل از  روابط عمومی وارتباطات دادگستری در نشست اعضای شورای قضایی استان ،حجت الاسلام و المسلمین مزارعی از معرفی رئیس کل جدید دادگستری استان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی در این نشست افزود: این آئین روز پنج شنبه 31 مرداد در یاسوج برگزار می گردد.

مزارعی اظهار کرد: این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژیه معاون اول ریاست معزز قوه قضائیه ،مقامات و مسئولین استانی در سالن مرحوم دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج واقع در زیر تُل از ساعت 9:30صبح روز پنجشنبه انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی از خرداد ماه سال 1394 ریاست دادگستری استان تا را تاکنون برعهده داشتند و دکتر حسن نگین تاجی تا پایان مهرماه 1397 رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان بودند و پس از آن در دادسرای انتظامی قضات انجام وظیفه نمودند که از سوی حضرت آیت الله رئیسی به سمت رئیس کل دادگستری استان منصوب شدند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=308752
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. بویراحمد گفت:

  افسوس.و هزاران افسوس که احکام شلاق های مدیران در زمان شما اجرا نشد و مردم این دیار شما را دوست داشتن .والان هم دکتر نگین تاجی که مقتدر میباشه .حکم ها را اجرا خواهد کرد .

 2. فرزامی گفت:

  مرد علم اخلاق آمد خوش امد

 3. محسن صادقی گفت:

  امیدوارم مدیرکل جدید با فساد،اشنابازی و سفارش کردن و پارتی بازی توسط قضات در دادگستری مقابله کند..

 4. محمد گفت:

  تبريك به نگين تاجي

 5. ناشناس گفت:

  دادگستری بهمئی اولین جایی هست که رئیسش تغییر میکنه ان شاءالله

 6. ناشناس گفت:

  نگین تاجی مرداخلاق وعلم وبدون سروصدا وبازی با احساسات و بااقتداربدلیل پشتوانه علمی که دارد انجام وظیفه خواهد نموددر این مسیر قطعا حقوق عامه را رعایت خواهد نمود

 7. رمضانی گفت:

  عرض تبریک خدمت دکتر نگین تاجی.ارزوی موفقیت.مردپاک دست وباایمان.امیدوارم با حضورشماجلوی فساددر حوزه های مختلف مالی واجتماعی گرفته شود

دیدگاه شما