جمعه 9 آگوست 2019 - 0:22

تبریک متفاوت عضو شورای شهر یاسوج به مناسبت روز خبرنگار

هدایت اکبری نایب رئیس شورای شهر یاسوج در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار، نوشت: در میان تمام رخداد های زمانی و تقویمی کشور، بی شک ١٧ مرداد فرصت و مامن ایست تا تمام لایه ها و کنشگران جامعه، قدردان تلاش های بی منت و آینده ساز قشری باشند که بیش از هر عنصری در صلاح و توسعه جامعه، نقش ایفا کرده اند. عزیزانی که به همه شریان های جامعه نعمت اگاهی و دانستن تزریق نموده و تاکنون بر تمام ارزش ها و هنجار های جامعه به حق، پاسبانانی دلیر، شریف و جان بر کف بوده اند.

اینجانب رجاء واثق دارم که جامعه خبرنگاران کشور و خاصه استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرغم تمام ناملایمت های مصائب سخت افزاری و نرم افزاری که در مسیر شغلی خود با آن مواجه و دست به گریبان هستند، اما همواره به سبب شرافت حرفه ای و تعهد اخلاقی که خداوند به نزد این عزیزان به ودیعه گذاشته، هر روز استوار تر و با صلابت تر از گذشته در مسیر خدمت به جامعه گام بر می دارند.

متاسفانه سرجمع رفتار ها و سعه صدر مسئولین و صاحب منصبان در مواجه با این قشر عزیز را نا کافی و ابتر می دانم و معتقد می باشم که پاسخ هر نقد و خبری، نباید غیظ و انواع فشار های پیدا و پنهان باشد.

در ایران امروز باید همگان و بیش تر از همه، مدیران و مسئولین به این باور برسند که برای نیل و رسیدن به جامعه ای معطر از شاخص های توسعه یافته، راهی جز رفتن از کریدورهای شفافیت در نظر و عمل نداریم و از طرفی سربازان و پاسبانان این شفافیت، کسانی جز خبرنگاران و فعالان این عرصه نمی باشد. از همین منظر معتقدم باید به احترام خدمات بی منت، روشنگرایانه و آگاهی بخش این عزیزان تمام لایه های جامعه از جای خود برخیزند و کلاه از سر بردارد.

اینجانب ضمن تبریک هفدهم مرداد به عنوان روز خبرنگار به حضور همه عزیزان از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی ، مسالت نموده و بر دستان پرتلاش و پر از مهر این عزیزان بوسه ادب و احترام توام با خالصانه ترین سپاس ها را دارم.
ارادتمند
سید هدایت اکبری
خدمتگزار مردم و نایب ریس شورای اسلامی شهر یاسوج

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=308160
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما