سه‌شنبه 16 جولای 2019 - 21:04

کسب نشان عالی مدیر سال توسط مهندس یزدان کرمی (عکس و جزئیات)

در چهارمین سال برگزاری اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال از مدیرعامل شرکت گلتاش تقدیر شد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گلتاش (سهامی عام) چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری روز سه شنبه ۱۸ تیرماه در محل تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه با هدف معرفی مدیران حرفه ای در زمینه پایدار سازی کسب و کار، خلاقیت و‌ اشتغال‌زایی در میان تحریم‌ها و بحران های اقتصادی کشور برگزار شد.

در این مراسم از ۷۰مدیر برتر سال ۱۳۹۸ تقدیر شد و تندیس زرین مدیر برتر سال به مهندس یزدان کرمی مدیرعامل گلتاش (سهامی عام) اهدا شد.

مهمترین شاخص بررسی عملکرد شرکت‌ها از سوی کمیته علمی و ارزیابی اجلاس، پایدارسازی کسب و کارها بود.

مدل توانمند سازی مدیران در حوزه توسعه پایدار اقتصاد کشور که از سر فصل های کلی و جامع آن شامل همسویی، پویایی، شکوفایی و توسعه سازمان می باشد از شاخص های ارزیابی مدیران شرکت ها محسوب که مستندات آن توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی، مورد بررسی قرار گرفته است.

جوایز مدیران برگزیده با حضور مقامات عالی­ رتبه کشوری و لشگری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، چهره ­های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان و نخبگان صنعت و اقتصاد کشور اهداء شد.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=305850
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. محمدجواد منتظریان گفت:

  درود بر مدیر توانمد و شایسته ،، انصافا دکتر کرمی از جوانان شایسته و پای کار در صنعت کشور هستند؛ همچنین جای تقدیر و تشکر دارد که ایشان افتخارافرینی برای خودش و اقوامش به ویژه استان همچنون ستاره میدرشخشد

 2. اسد گفت:

  دایی جان مبارک تون باشه لیاقتش داری

 3. بردیا گفت:

  جناب آقای دکتر کرمی
  موفقیت شما همچون پرواز در آسمان شادکامی است. مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته‌اند که به زمین دل نبسته‌اند. آرزومندم همیشه، چون امروز به سمت آسمان پیروزی و موفقیت گام برداید.

 4. مرادیان گفت:

  درود بر دکتر کرمی عزیز
  افتخار ملی و استانی
  انتخاب شایسته شما را صمیمانه تبریک عرض میکنیم
  درود و صد درود بر این عزم راسخ و پشتکار ستودنی شما در عرصه صنعت

 5. اتوسا و ایلما گفت:

  دایی جان باعث افتخاری هم در اخلاق و رفتار بزرگ مردی هم در کار و تلاش کارامدو منظم ….

 6. رحیمی نفت گچساران گفت:

  دوست عزیزم جناب آقای دکتر کرمی وجود شما باعث افتخار استان است.امیدوارم همیشه سلامت ، سربلند و پیروز باشید و پله های ترقی را به سرعت و با افتخار بالا برید.

 7. mohammad bahrami گفت:

  سلام برککای عزیزم جناب دکتر یزدان کرمی
  ازاینکه توانسته ای کوشه کوچی از توانایی هایتان را به نگار رسانده بسیار خرسندم ، واز ایزد منان توفیق روز افزون و سربلندی شما برادرعزیزم را همچون دنا استوار و سربلند و پیروز خواهانم .
  من الله توفیق
  ارادتمند ککای عزیزم محمد بهرامی دولت اباد شرکت سیمان یاسوج

دیدگاه شما