دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 - 8:48

با خواندن این خبر فاتحه اعتماد در کهگیلویه و بویراحمد را میخوانید!

در رستوران‌ها این مرغ ناسالم را به نام مرغ محلی تا 90 هزار تومان به خورد مردم می‌دهند درحالی‌که تنها 12 هزار تومان خریداری‌شده‌اند و متأسفانه برخی از رستوران‌های شهر یاسوج از این گوشت مرغ‌های آلوده استفاده می‌کنند.

به گزارش بویـرنیـوز، اینها بخشی از سخنان رضا زیرایی؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در جمع رسانه ها است.

به گفته زیرایی در برخی رستوران های کهگیلویه و بویراحمد مرغی توزیع شده و می شود که از نظر بهداشتی باید معدوم شود، اما رستوران ها به قیمت ارزان می خرند و با بهایی گزاف به خورد مردم بیخبر از همه جا می دهند.

زیرایی از یک فریبکاری عجیب در استان هم خبر داد، به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، تخفیف های فروشگاه های زنجیره ای کاملاً غیر واقعی و عمدتاً برای فریب مردم است.

در حالی از 30 یا 60 درصد تخفیف به مردم گفته می شود که تخفیف ها نهایتاً به 5 تا 15 درصد می رسد، ین مثال بارز از فریبکاری در برخورد با  مشتریان است.

و اما سوال اینست:

چطور نظارت ها اینقدر ضعیف است، حتماً باید شاهد بروز بیماری و یا شکایت مردمی باشیم با دستگاه های متولی به خود آیند و برخورد کنند؟

سلامت امر مهمی است، انتظار مردم نظارت گسترده بر رستوران ها و به ویژه بیرون بر ها است، از طرفی رستوران هایی که تخلف دارند نسبت به پلمپ و اطلاع رسانی از تخلفات آنها صورت بگیرد تا مردم دیگر سراغ این دست کلاهبرداران نروند.

در ثانی فروشگاه های زنجیره ای که همیشه بودند و هستند، تبلیغات اغوا کننده آنها هم همیشه بوده، واقعا نمیتوان مدت زمانی را برای سرکشی و برخورد با تخلفات پیش بینی و عملیاتی کرد؟

 

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=301749
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  خدالعنتشون کنه

 2. ایرانی گفت:

  این اقتصاد افسار گسیخته را کی باید مهار کنه؟

 3. بویر احمد گفت:

  با تشکر از اطلاع رسانی این سایت واقعیت را گفته مر غ های تخم گذاری که به خاطر بالا رفتن سن از مرغداری ها خارج می کنن باقیمت هر عدد ۱۲هزار رستورانها میخرن و ۹۰ هزار میفروشن مرغ ها پیر از رده خارج و مریض هستن مراکز بهداشت جلو گیری کنند

 4. ناشناس گفت:

  سلام چرا بهداشت شهر ما ضعیف وبی تفاوت می باشد

 5. ناشناس گفت:

  مسولین کی اعتماد گذاشتند برای مردم؟؟؟

 6. ناشناس گفت:

  تبریک وهزاران تبریک به سیستم بهداشتی ومراکز بهداشتی وریس ومعاونین پست طلب دانشگاه علوم پزشکی وتمام سیستم بهداشتی وبه خصوص وزیر محترم بهداشت که خود ایشون به فرد بهداشتی هست

 7. ناشناس گفت:

  مدیر کل محترم دامپزشکی آستان واقها آز شما ودار دسته ات تقدیر وتشکور میشود
  آز طرف مردم همیشه درصحنه

 8. مهدی گفت:

  اتفاقا خدا لعنت کنه این سازمانهای به ظاهر نظارتی رو.همیشه نوشدارو بعد از مرگ سهراب هستند و بیفایده و مترسک و دکوری.

 9. حسین گفت:

  این ناشی از مدیریت پروازی دامپزشکی می باشد

 10. ناشناس گفت:

  معدوم سازی این مرغها با دامپزشکی هست
  نه مرکز بهداشت

 11. یک شهروند یاسوجی . گفت:

  از بس که تو.شهر یاسوج نظارت ضعیفه هر از خدا بی خبری هر کاری دلش خواست می کنه و چوبشو مردم بدبخت میخوره. نهایتشاگر هم تخلفشون ثابت شد هم.که با پارتی بازی رها میشن . واقعا جای بسی تاسف است. بی شرمی رو از حد گذروندن . خدا ازشون نگذره.

دیدگاه شما