سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 - 13:03

واکنش کلینزمن به شایعات اخیر در خصوص هدایت تیم ایران

کلینزمن: هیچکس از آینده خبر ندارد!

یورگن کلینزمن، سرمربی سابق تیم ملی آلمان، در مورد شایعات اخیر صحبت کرد.

به گزارش بویرنیوز، در هفته های اخیر نام یورگن کلینزمن به عنوان یکی از گزینه های هدایت تیم ملی ایران مطرح شده و این سرمربی آلمانی امروز اخبار احتمال بازگشت به بوندسلیگا را رد کرد. در هفته های اخیر اخباری در مورد احتمال حضور یورگن کلینزمن روی نیمکت هرتابرلین منتشر شده بود اما وی مدعی شد این اخبار صحت ندارد.

کلینزمن گفت: “من اخیرا شنیده ام که اخبار درباره بازگشت من به بوندسلیگا منتشر شده و اگرچه هیچ کس از آینده خبر ندارد، اما من این اخبار را تکذیب می کنم.”

کلینزمن دوران مربیگری خود را روی نیمکت تیم ملی آلمان آغاز کرد و موفق شد در جام جهانی 2006 تیمش را به رتبه سوم برساند. در ادامه کلینزمن بایرن مونیخ را کمتر از یک فصل کامل در بوندسلیگا هدایت کرد و در زمان حضور وی بایرن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسید اما او پنج بازی پیش از پایان فصل بوندسلیگا و در حالیکه بایرن مونیخ در رتبه سوم قرار داشت از این تیم جدا شد.

پس از یک دوره کوتاه در تورنتو، کلینزمن ژوئن 2011 به عنوان سرمربی ایالات متحده آمریکا برگزیده شد اما در جام جهانی 2014 آنها در یک چهارم توسط بلژیک حذف شده و با مسابقات وداع کردند. کلینزمن در نهایت در ماه نوامبر سال 2016 پس از شروع فاجعه بار در مرحله مقدماتی جام جهانی از کار خود برکنار شد و آینده او هنوز نامشخص است.

بعد از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران، نام های زیادی به عنوان جانشین برای او مطرح شده اند که یکی از آخرین سرمربی ها یورگن کلینزمن بوده و با توجه به عدم تمایل او به بازگشت به بوندسلیگا، شاید این اخبار به زودی تبدیل به واقعیت شود./”ورزش سه”

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=300904
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما