یکشنبه 18 فروردین 1398 - 11:53

توضیح عضو هیأت رئیسه مجلس درباره نحوه ورود مجلس به موضوع سیل

عضو هیأت رئیسه مجلس توضیحاتی پیرامون نحوه ورود مجلس به موضوع سیل داد و گفت: وزرا به دلیل حضور در مناطق سیل زده در جلسات علنی مجلس حضور می‌یابند.

به گزارش  بویرنیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی  در نشست علنی امروز(یکشنبه 18 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق اعلام قبلی، مجلس شورای اسلامی قرار بود امروز میزبان وزرای مرتبط با سیل اخیر باشد و بعد از آن نمایندگان حوزه های انتخابیه سیل دیده صحبت کنند، گفت: اما به دلیل بحران در خوزستان و ضرورت حضور وزرا در این استان ما میزبان دولتی‌ها نیستیم و تنها نمایندگان به ارائه توضیحاتی از وضعیت مناطق خود می پردازند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مجلس شورای اسلامی در جلسه دیگر با حضور وزرا موضوع سیل را بررسی خواهد کرد، افزود: امروز نمایندگان استان‌های سیل زده گلستان، خوزستان و لرستان به تفکیک هر استان  ۱۵ دقیقه صحبت خواهند کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین نمایندگان ۷ استان فارس، مازندران، ایلام، کرمانشاه، چهارمحال‌ و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و همدان نیز به ترتیب هر استان پنج دقیقه به ارائه توضیحاتی از وضعیت استان خود می پر دازند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=300027
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما