سه شنبه 21 اسفند 1397 - 9:44

زندگی زنی با ۸ فرزند خود در غاری در کهگیلویه و بویراحمد/زندگی در غار و در کنار گوسفندان!(+فیلم)

بویرنیوز– زندگی زنی با ۸ فرزند خود در غار در کهگیلویه و بویراحمد / گذران زندگی با درآمد ۲۰ گوسفند / آنها گوسفندان خود را نیز در همان غار نگهداری می کنند

‏اینجا یکی از روستاهای شهر لنده استان ‎کهگیلویه و بویراحمد است. شاید باورتان نشود! زنی با ۸ فرزند خود در غار زندگی میکند! رزق و روزی خود را از راه ۲۰ گوسفند سپری میکند که در قسمتی از غار با افراد خانواده زندگی میکنند و میگوید افراد زیادی را میشناسم که این اطراف در غار زندگی میکنند!
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=298979
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. چشم دولت و نماینده آن در استان یعنی استاندار روشن …..

  2. ماشالله به فاصله طبقاتی ماشالله به همت مسولین ماشالله به صبر خداوند

  3. 8 تا بچه؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟////

  4. هیچ وقت در زندگی ام اینقدر عذاب وجدان نکشیدم، کجایند آنهایی که دم از عدالت می زنند؟ اینجا سرزمین مادران و پدران داغدیده ای هستند که زندگی شان را چونان خفاش گونه بر سقف اشکفت ها و غارها می گذرانند، آیا این توهین به شخصیت و کرامات انسانی نیست؟! در این سرزمین زرخیز و چهارفصل که حتی خاکش کیمیاست، روح عدالت گستری، یارانه مردم یاری و عوارض مالیاتی مردمی فرتوت آیا فقر و تهیدستی است و آیا فرقی نباید بین آنها،گردن کلفتان و یغماگران سرمایه ملی باشد که حتی غبار برخاسته از چرخ ماشین های لوکس و آن ور آبی شان طعم تظلم می دهد…؟!
    وا مصیبتا این آخر الزمان است و اگر نیست مسئولان دقیقا به ما بگویند ما بیتوته نشینان و کپری های روزگار در کجای این ایستگاه زمان قرار داریم…!؟

  5. به رءیس جمهورمحترم تبریک

دیدگاه شما