شنبه 16 فوریه 2019 - 21:09

پاسخ رئیس فرودگاه یاسوج به حرف و حدیث ها در خصوص تغییر مسیر هوایی یاسوج/مرجع قضایی جزئیات سقوط را اعلام میکند

مسیر هوایی یاسوج الزاماً مسیر بدی نیست، آنچه خطر آفرین میشود نادیده گرفتن قوانین و استانداردهای پرواز است.

رئیس فرودگاه یاسوج در کافه خبر بویرنیوز در واکنش به درخواست ها برای تغییر مسیر پروازی یاسوج، گفت: مسیر هوایی یاسوج الزاماً مسیر بدی نیست، خیلی از مسیرها از ارتفاعات میگذرد، در دنیا هم همین طور است.

علی محسنیان ادامه داد: به مردم اطمینان میدهیم این مسیر هوایی ایرادی ندارد، آنچه خطر به شمار میرود نادیده گرفتن قوانین و استانداردهای پرواز است.

وی در خصوص آخرین وضعیت سقوط هواپیمای یاسوج گفت: اظهار نظر در این خصوص در حیطه اختیار مراجع قضایی است.

محسنیان ادامه داد: فرودگاه یاسوج از نظر زیرساخت ها یکی از لوکس ترین فرودگاه های کشور است، وظیفه ما در فراهم کردن فرودگاهی در شأن مردم عزیز استان بود، بحمدالله محقق شد.

رئیس فرودگاه یاسوج گفت: برای اولین بار است فرودگاه در حدی استاندار سازی شده که هواپیما های بزرگ هم قابلیت فرود در آن را دارند، دیدیم هواپیمایی ماهان که جزو بهترین ها است، با تمام سخت گیری ها از فرودگاه یاسوج تمجید و تعریف می کردند و پروازهای یاسوج را بر عهده گرفت.

علی محسنیان خاطر نشان کرد: اگرچه مسیر پروازی هیچ ایرادی ندارد اما بخاطر مردم این مساله مطرح شده است اما تغییر مسیر در حیطه اختیار چند دستگاه کشوری است و قطعاً پروسه طولانی خواهد بود.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=297691
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. امیر علی نعمتی نژاد گفت:

    ما میدانیم،فرودگاه یاسوج از نظر استاندارد سازی عالی است.ولی تجربه نشان داده اکثر سقوطها ی هوایی کشورخطای انسانی است .با یک پا یا دوپا بالا یا پایین گفتن می خوری به دنا،چه عیب داره ،از روی دنا رد نشیم ،ما ده دقیقه را تحمل ،باکمی درجه را تعغیر واز طرف شیراز وارد فرودگاه شویم،نکته..با گماشتن افراد متخصص با هوش وآ زمایش شده در این نقطه حساس؟؟!

دیدگاه شما