سه شنبه 13 آذر 1397 - 22:22

گزارش غم انگیز از هجوم جوانان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی خدمات کمیته امداد/ دهه شصتی ها متقاضیان تحت پوشش قرار گرفتن کمیته امداد!

پرسنل کمیته امداد بادرخواستهای مکرر متولدین دهه چهل و پنجاه در مراجعات عجیب و بیش از حد افراد دهه شصتی مات و مبهوت مانده اند .

این روزها کمیته امداد امام خمینی (ره) چیتاب روزهای شلوغ با تعدد مراجعه کنندگان را شاهد است .

به گزارش بویرنیوز، بهمن دوستی مدیر کمیته امداد کبگیان در گفتگو با تابناک کهگیلویه و بویراحمد می گوید : هجوم ارباب رجوعهای متعدد متولد دهه های ۴۰ ، ۵۰ و تعجب برانگیز تراز همه دهه شصتی ها چنان به این نهاد برای درخواست تحت پوشش درآمدن زیاد است که مجبوریم با در نظر گرفتن موقعیت اجتماعی افراد از بین ضعیف و ضعیف تر ، ضعیف تر را انتخاب کنیم.

دوستی بااشاره به خدمت دهی این نهاد در بخش گفت: از مردم عادی تا هرمسئولی در بخش بپرسید میتوان به نظم در ساعت کاری وجوابدهی به درخواستهای متعدد ارباب رجوع (وامهای متعدد،درخواست مسکن،کمکهای موردی و….) در این نهاد پی برد.

ریاست کمیته امداد کبگیان بااشاره به طرح جدید نهاد کمیته امداد در کشور مبنی بر تحت پوشش درآوردن افراد بیکار و بی بضاعت هم گفت : پیرو دستور آقای فتاح ریاست کمیته امداد کشور مبنی بر تحت پوشش درآوردن افراد بی بضاعت که در شرایط حاد مالی بیکار هستند و از هیچگونه خدمات رفاهی درمانی برخوردار نیستند از شروع این طرح تا الان بالای چند هزار نفر مراجعات مردمی داشته ایم که همکاران بنده خارج از ساعت کاری تا 8 شب مجبور به جوابدهی آنان بوده اند.

دوستی افزود: درسایه مراجعات متعدد مردمی علی رغم ممنوعیت و محدودیت مبحث سنی ، مددکاران زحمتکش کمیته امداد چیتاب در برخورد بادرخواستهای مکرر متولدین دهه چهل و پنجاه در مراجعات عجیب و بیش از حد افراد دهه شصتی مات و مبهوت مانده اند که مجبورند با انتخاب گزینه اولویت دارتر اکثر افراد دهه شصتی را فعلا در نوبت انتظار قرار دهند که اوضاع این همه جوان بیکار وعیالوار دراین وضعیت نابسامان اقتصادی جای بسی تعجب ونگرانی دارد.

در ادامه سید ماشاالله افراسیابی معاونت کمیته امداد چیتاب باتشکر از ریاست و پرسنل این نهاد گفت:هجمه در خواستهای مردمی در کبگیان به این طرح خداپسندانه چنان زیاد است که خودمان هنوز متحیر مانده ایم باسهمیه 330 خانواری چگونه جوابگوی اینهمه مردم بیکار و بی بضاعت باشیم و شب که به خانه می رویم از صمیم قلب برای آنانکه پشت خط مانده اند نگرانیم.

افراسیابی با تشکر از تلاش مددکاران این اداره در تحقیق و تفحُص دقیق درباره افراد مراجعه کننده برای تحت پوشش درآمدن این نهادهم گفت:اگر گاهی در برخوردهای متعدد مردم مراجعه کننده با مددکاران عزیزمان درصفوف شلوغ درخواستها،ناراحتی و سروصدایی بوجود بیاید، جای تعجب نیست زیرا مراجعات مکرر مردمی باعث انتظار مثبت همه و محدویت ازدیاد خارج ازسهمیه ایجاد کرده که علی رغم فقدان استراحت مددکاران محترم امیداست مردم عزیز بانظم و حوصله در مراجعاتشان یار و یاور پرسنل کمیته امداد دربخش باشند.

لازم به ذکراست از زمان شروع شدن اجرای این طرح پیرو دستورات ریاست محترم این نهاد مقدس در کشور سیل مراجعات مردمی،افراد واجدالشرایط بیش از پیش احساس می گردد و تعجب آور است که این همه آدم بیکار وعیالوار تاالان چگونه واز چه راهی امرار معاش می کردند؟

گزارش: رسام

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=294032
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. به حال این دولت و شرایط نابسامان اقتصادی مردم باید خون گریست.
  جوانان دهه شصت واقعا نسل سوخته هستند.
  افراد تحصیل کرده ای که در اوج جوانی شغلی حتی یک کارگری ساده هم ندارند.
  جواب این همه بی عدالتی و فقر و نابسامانی با کیست؟

 2. این هم از برکات دولت روحانی است که مردم را گدا و گرسنه کرده….یه زمانی دنبال خودکفا کردن افراد تحت پوشش کمیته بودند .متاسفانه الان جوانان هم دنبال تحت پوشش قرار گرفتن کمیته امداد هستند.
  ای خدا تا کی باید صبر کرد …..

 3. دلبازجلاله

  کاری نداره همه برویم تحت پوشش نهادهای حمایتی و دیگر نیازی به پرونده و عذاب وجدان کارمندان کمیته امداد نیست

 4. عجله نكن بزودي كل ملت ميرن زير نظر كميته امداد

 5. تقصیر دولت قبله
  یارانه داد به مردم. مردم هم تنبل شدن کار نمیکنن. وگرنه اینهمه شغل دولت روحانی بوجود اورده ناشکری نکنید …..

 6. بنده با۴۰ سال سن تحت تکفل خانمم هستم که کارمنداست.چندبارمراجعه کردم اداره کل سازمان مربوطه وخواهان استخدام شدم واینکه خانم به امورات منزل برسندولی جواب سربالا دادند😂بنده دردوران تحصیل دارای سوابق درخشان وازیک دانشگاه دولتی با مدرک کارشناسی ۱۳ سال پیش فارغ التحصیل شدم…این چه آفتی است که به بنیان خانواده ها سرایت کرده😎

 7. بویر نیوز باروحانی تا ۱۴۰۰ از ماست که برماست،دولت تکنو کرات حسن کلیدساز

دیدگاه شما