یکشنبه 21 مرداد 1397 - 21:09

استخدام در شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد/+جزئیات

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از استخدام 10 نفر براساس آزمون سازمان سنجش خبر داد.

به گزارش بویرنیوز، ” مهندس داود راهزادی ” با اعلام این خبر گفت: این شرکت به‌دلیل نیاز به نیروی فنی، اقدام به جذب 10 نفر برای اولین بار و با برگزاری آزمون رسمی از طریق سازمان سنجش (sanjesh.org) می‌کند.

وی افزود: از 10 نفر نیروی انسانی مورد نیاز، پنج نفر آقا در رشته تحصیلی برق قدرت؛ 2 نفر مرد برای واحد مالی؛ یک نفر مرد در واحد تدارکات؛ یک نفر دیگر نیز برای واحد مشترکان و یک نفر هم کارشناس بودجه(خانم-آقا ) به‌کار گرفته می‌شوند.

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی شرایط استخدامی در این شرکت، ادامه داد: فردا دوشنبه، بیست و دوم مردادماه جاری دفترچه استخدامی از طریق سازمان سنجش منتشر می‌شود که در این دفترچه، شرایط مرتبط با آزمون اعلام و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به دفترچه آزمون استخدامی به اطلاعات موردنیاز خود دست پیدا کنند.

وی پایان زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد را 27 مردادماه جاری ذکر و یادآورشد: حداکثر سن دواطلبان مدارک کارشناسی 30 سال و کارشناسی ارشد 32 سال است. دوران نظام وظیفه نیز با سن داوطلب در این آزمون استخدامی محاسبه می‌شود.

راهزادی، تعداد افرادی که در سومین آزمون استخدامی وزارت‌نیرو قرار است به استخدام این وزارتخانه در بیاید را یک‌هزار و 571 نفر ذکر و اظهارداشت: از این تعداد 678 نفر مربوط به شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288562
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما