یکشنبه 21 مرداد 1397 - 13:40

قیمت خودروهای داخلی در بازار / کدام خودروها افزایش و کدام کاهش قیمت داشتند (+جدول از پراید تا پژو 2008 )

بررسی ها از بازار خودروی تهران نشان می دهد که قیمت های خودروهای داخلی به رغم بالا رفتن بی حساب در روز گذشته امروز کمی کاهش یافته است. هر چند که بررسی ها نشان دهنده رکود و عدم خرید و فروش در بازار است.

در اولین روزهای هفته جاری خرید و فروش خودروی داخلی متأثر از قیمت دلار شاهد افزایش قیمت بود اما امروز حباب قیمتی کمی کاهش یافته و قیمت برخی از خودروها بین 2 تا 5 میلیون کاهش داشته اشت.

به گزارش بویرنیوز، بررسی ها از بازار خودروی تهران نشان می دهد که قیمت های خودروهای داخلی  به رغم بالا رفتن بی حساب در روز گذشته امروز کمی کاهش یافته است. هر چند که بررسی ها نشان دهنده  رکود و عدم خرید و فروش در بازار است.

از جمله خودروهایی که کاهش اندک قیمت را تجربه کرده اند می توان به پژو 207 اتوماتیک با 3 میلیون تومان، پژو پارس سال با 4 میلیون، 405 جی ال ایکس با  2 میلیون و ساندرو و پژو 206 تیپ 2 با 2 میلیون کاهش قیمت در بازار مواجه شده اند.

کاهش قیمت در حالی است که روز گذشته افزایش قابل ملاحظه ایی نسبت به هفته قبل از آن را در بازار شاهد بودیم و این کاهش هنوز نتوانسته است آن افزایش قیمت هفته گذشته را جبران کند به طوریکه که هم اکنون قیمت پراید در بازار به 29 و در نوع هاچ بک به 30 میلیون تومان رسیده است.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288556
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما