چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 22:26

سردار حاج جواد عظیمی فر اسوه اخلاق و به معنای واقعی کلمه سرباز وطن است

مطلبی که در ادامه آمده است از سری یادداشت مخاطبین است و انتشار آن به معنای تایید و‌ یا رد بخش یا کل آن نیست.

مصطفی بسطامی-سردار حاج جواد عظیمی فر اسوه اخلاق و به معنای واقعی کلمه سرباز وطن است)

سرزمین بویراحمد در طول تاریخ کهن و دیرینه خود از گذشته تاکنون یادآور رشادت های دلیرمردانی از جنس کوه سربه فلک کشیده دناست.

بویراحمد همان سرزمینی است که زنان و مردان ایلیاتی اش الگو و آیینه تمام نمای ایثار، ازخودگذشتگی و شجاعت است. زنانی که در حریم پاکشان جوانان غیور و رشیدی را تحویل سرزمین آریایی داده اند.

مادرانی که هم قطار با مردان سرزمین خود درمقابل اهریمنان جنگیدند اما حتی یک وجب از خاک پاک اجدادیشان را نفروختند.

مردان آریوبرزن همچون کوه دنا راست قامت درمقابل ناملایمات و جفای روزگارها محکم و استوار ایستاده اند. دنا با مردانش خوش است..!

آری! اگر بخواهیم تاریخ و تمدن سرزمینمان را ورق بزنیم همیشه بزرگانی همچون آریوبرزن که در مقابل اسکندر مقدونی ایستاد نقش آفرینی نمودند. تاریخی که با فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی عجین شده است. تاریخی که الگوی پیشرفت ملت های توسعه یافته امروزیست.

چند مدتی است که سردار رشید ایرانی مردی از جنس کوه دنا سردار حاج جواد عظیمی فر در بستر بیماری است. سرداری که همچون جد تاریخ ساز خود آریوبرزن در زمانه خویش الگوی جوانان، مردان و زنان امروزیست.

سردار امروز ما همان قهرمان و پهلوان ملی که یادگار هشت سال دفاع مقدس به دور از مسائل حاشیه ای و سیاسی فقط فقط درخدمت وطنش به عنوان یک سرباز واقعی بوده است. بقول معروف و بحق مسیح مرزهای وطن است.

آری! سردار عزیز ما خوب می دانیم تک تک سلول های جسم توانمندت جای رویش ترکش هایی است که حاضر شد در مقابل هجوم بیگانگان جان بدهد اما خاک اجدادیش را ندهد!

به پاس شجاعت ها و رشادت های همیشگی ات بر دستان توانمندت بوسه می زنیم و همچون فرزندی که نیازمند مهر پدری اش میباشد یکبار دیگر برخیز!

برخیز که سرزمین مادری ات امروز بیشتر از گذشته به وجود رشیدت نیازمند است!

برخیز که دشمنان نانجیب این سرزمین نقشه ها کشیدند! همان نقشه هایی از جنس خواب همیشگی خودشان!

برخیز این خواب غفلت را آشفته کن و نشان بده این رویاپردازی ها هیچ زمان مردان بااصالت و ریشه دار سرزمین آریوبرزن را به خواب جهل و تاریک فرو نمی برد!

ما خوب می دانیم با وجود اختلاف سلایق و نگرش ها و فراتر از سیاه بازی ها و سیاست بازی ها مردان سرزمین بویراحمد راه سعادت و خوشبختی خود را همان راه همیشگی بازگشت به خویشتن می دانند!

سردار عزیز به پاس وجود پرافتخارت و زحمات گرانقدرت صمیمانه خداقوت می فرستیم و همچون فرزندی نیازمند مهر پدری فریاد می زنیم مچکریم…

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=288413
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. دنا گفت:

    درود به سردار عزیز
    انشاالله بزودی بهبود یابند

دیدگاه شما