سه شنبه 23 مرداد 1397 - 8:00

ستاره فیلم های هندی از افسردگی اش گفت

مجله بویرنیوز- ستاره بالیوودی «دیپیکا پادوکونه» در مصاحبه ای که به تازگی انجام داد از تجربه افسردگی اش در سال 2014 گفت و اظهار داشت: سلامت روان هیچ ربطی به موفقیت شغلی شما نداره.

دیپیکا 32 ساله درباره ی مبارزه اش با افسردگی گفت: مردم در آن زمان فکر می کردند که من خوبم و آن دوره بهترین سالهای زندگیم است، در واقع من در آن زمان بهترین سالها رو از نظر شغلی داشتم، و اما موضوعی که من درباره اش حرف می زنم متعلق به افسردگی است و هیچ نشانه هشدار وجود نداره. او می گوید با تغییر سبک زندگی و داروهایی که در دوران افسردگی مصرف کردم درمان شده ام.

بنا به گزارش «هندوستان تایم» این بازیگر معروف بر این باور است که مردم به دلایل مختلف از بیماری های روح و روان شرم دارند و دوست ندارند از آن صحبت کنند اما دیپیکا دلایل زیادی دارد که دراین باره حرف بزند. نخستین دلیل هم این است که بیماری اش زندگی او را تغییر داده و نوع نگاه او به خودش و جهان را عوض کرده است.

او در جایی هم افسردگی را به شکستن پا تشبیه کرده و گفته آیا کسی که همه چیز می داند و یا همه چیز دارد پایش نمی شکند؟ اگر پایش شکست از او می پرسیم چرا؟ افسردگی به طور ناملموسی گسترش پیدا می کنه و اگر به آدمی که افسرده است بگویی افسرده نباش انگار از کسی که پایش شکسته است بخواهی که بلند شود و راه برود.‌

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=286563
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما