پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397 - 11:54

انتقاد تند استاندار از شرکت گاز بخاطر مردم پاتاوه

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از مشکلات ایستگاه فشار گاز پاتاوه برای برخی روستانشینان گفت: شرکت گاز در ارائه خدمات به روستاهای پاتاوه کم کاری‌ها را جبران کند و نباید تنها سهم مردم از این آتش دود آن باشد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از استانداری کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی به روستاهای بخش پاتاوه از شهرستان دنا بازدید و از نزدیک مشکلات مردم و روند اجرای پروژه‌های عمرانی را بررسی کرد.

برخی از مردم این روستاها خواسته‌ آنان از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسؤولان ارائه خدمات اولیه از جمله تامین آب شرب، گازرسانی، اجرای طرح هادی و … بود.

علی محمد احمدی در نشست شورای اداری شهرستان دنا  و بخش پاتاوه در محل ایستگاه تقویت فشار گاز پاتاوه وابسته به منطقه ۲ عملیات انتقال گاز، اظهار داشت: به دلیل عبور لوله گاز برخیس از روستائیان بخش پاتاوه از خدمات اولیه از جمله شبکه گاز و اجرای طرح هادی محروم هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از مشکلات ایستگاه فشار گاز پاتاوه برای برخی روستانشینان گفت: شرکت گاز در ارائه خدمات به روستاهای پاتاوه کم کاری‌ها را جبران کند و نباید تنها سهم مردم از این آتش دود آن باشد.

وی با بیان اینکه، شرکت انتقال گاز ایران به گونه ‌ای برخورد می ‌کند که گویا مردم مزاحم این شرکت شده ‌اند، عنوان کرد: این شرکت نباید فراموش کند مردم در این روستاها مشغول زندگی بودند که خط لوله از این محل گذشت و ایستگاه تقویت فشار گاز احداث کردند.

احمدی با تاکید بر اینکه، نامی زیبنده‌تر از کم لطفی  برای عدم برخورداری مردم از امکانات در این منطقه نیست، ادامه داد: شرکت گاز ایران برای انتقال این روستاها به محلی دیگر و تقبل برخی هزینه‌ها با سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله بنیاد مسکن نهایت تعامل و همکاری را داشته باشد.

وی ابراز داشت: در چندین ماه حضورم در استان ۳ بار به شهرستان دنا سفر داشتم و از نزدیک با مشکلات و خواسته‌‌های مردم آشنایی دارم و امیدوارم با تدبیر و تلاش مدیران دستگاه‌‌های اجرایی، مشکلات برطرف شود.

احمدی با بیان اینکه، مدیران دستگاه‌های اجرایی ملزم به اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی هستند، ادامه داد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی پیگیر آغاز عملیات اجرایی دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه در کمترین زمان ممکن با اخذ مجوزهای لازم از جمله ماده ۲۱۵ باشد.

استاندار خواستار توجه بیش از پیش به توسعه اشتغال در روستاها با هدف رونق تولید و کاهش مهاجرت شد و افزود: دولت در زمینه تشهیلات اشتغال روستایی اعتبارات خوبی را اختصاص داده که انتظار می ‌رود مسؤولان و متولیان امر با ارائه طرح‌های دارای توجیه اقتصادی نسبت به جذب سهم استان اقدام کنند.

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=280518
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما