چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 18:13

پاسخ وکیلی به حواشی رای نیاوردن استیضاح سه وزیر

ضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس را مبرا از این میدانم که به خاطر امتیاز و زد و بند به استیضاح وزرا رای ندهد.

به گزارش بویر نیوز محمد علی وکیلی، در خصوص حواشی که پیرامون 3 استیضاح اخیر ایجاد شده است، اظهار داشت: حواشی که علیه مجلس در مورد امتیازگیری نمایندگان مطرح می‌شود، اصلا درست نیست، زیرا اگر فراکسیون امید به جمع بندی غیر از این می‌رسید و اجازه می‌دادند که ما علیه وزرای استیضاح شده صحبت کنیم، نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمع بندی فراکسیون امید، با رای نمایندگان محقق شده است، بیان کرد: استیضاح آخوندی با 2 اختلاف رای در فراکسیون امید رای نیاورد و استیضاح ربیعی نیز با نیم نفر رای نیاورد.

وی افزود: کافی بود تا فراکسیون‌ها با این رای‌گیری که انجام شده به این جمع بندی نمی‌رسیدند و استیضاح‌ها رای می آورد، در آنصورت قضاوت مردم به گونه‌ای دیگر بود.

وکیلی با بیان اینکه تمیکن به نظر فراکسیون اصول تشکیلات است و برای من نیز هزینه داشته است، ادامه داد: مجلس را مبرا از این میدانم که به خاطر امتیاز و زد و بند به استیضاح وزرا رای ندهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حواشی که علیه مجلس ایجاد می شود بیخود است، گفت: این موضوعات ساخته و پرداخته اتاق فکرهایی است که نگران دولتی‌ها هستند./خانه ملت

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=273958
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. حمید گفت:

  آقای وکیلی تو یه ترسو هستی خودت ثابت کردی تو فراکسیون شما مگه نبودید خوب از قبل هماهنگ میکردی و بحث استیضاح رو اصلا مطرح نمیکردی چطور چند دقیقه تصمیم به انصراف گرفتی

 2. امید گفت:

  دستت درد نکنه دکتر جان بویراحمد خیلی مینالید وخیلی میبالید ولی تاج را تنها گذاشتی
  مابویراحمدی ها به تاج افتخار میکنیم به عنوان یه لر زبون
  واون غیرتش
  هربویراحمدی باغیرتی باید هرجا تاج کاندید شد باید بره رای بده بهش

 3. سلام تاج واقعا تاج است مایه اافتخاراست حرف دل همه را زد وغیرتش را نشان داد سخننانش همه باید قاب گرفته شود تا نماینده های بی غیرتی که پنبه در گوششان کرده بودند

 4. ناشناس گفت:

  اقاي وكيلي نشون دادي كه غيرت بويراحمدي نداري ولي تاجگردون يك بويراحمدي با غيرت هست.

 5. ناشناس گفت:

  پس غیرت هاشمی چه شد

 6. یاسوجی گفت:

  درودبر دکتر تاجگردون که مردانگی خودش راحفط کرد وسلام برسردار شجاع و خدا رحمت کندکسانی راکه دم از مردم داری می زنند درحالی که دروغ میگویند مردمی که اجساد عزیزانشان هنوز زیر خروارها برف مانده وسال جدیدشان غم واندوه گرفته برای بعضی ها غیرت مردانگی درپست مقام است.

 7. محمد گفت:

  درودبر دکتر تاجگردون که مردانگی خودش راحفط کرد وسلام برسردار شجاع و خدا رحمت کندکسانی راکه دم از مردم داری می زنند درحالی که دروغ میگویند مردمی که اجساد عزیزانشان هنوز زیر خروارها برف مانده وسال جدیدشان غم واندوه گرفته برای بعضی ها غیرت مردانگی درپست مقام است.

 8. س گفت:

  آقا وکیلی من شمارااصلا بعنوان یه لرباغیرت قبول ندارم، متأسفم برات..

 9. س گفت:

  درود برای.وعدل..

 10. س ح گفت:

  اف به روي نمايندگاني كه اهل زد وبند هستند

 11. ناشناس گفت:

  تاج فقط بلف هست اگه تو کمسییون بودجه نبود تره هم ازش خرد نمیکردن ….

  • یاسوجی گفت:

   کاش زارع هم در حد بلف بود نه بیشتر
   درود بر تاجگردون و عدل هاشمی ،غیرتمندان لر

 12. ناشناس گفت:

  تاج به مرگم جون ناقابلم رو فدایت میکنم من بويراحمدي بهت افتخار میکنم البته از حاج عدل هاشمی ممنونيم

 13. ناشناس گفت:

  لیست امید برات بهتر بود تا دفاع از جانباختگان هم استانیت ” این چند روز صندلی داری ارزش ندارد ،دو نماینده ما با قدرت وبیان شیواسخنان خود را بیان کردند واگر نبود قران به سر نیزه کردن عدا ی منفعت طلب این دو بدون استیضا می رفتند با چه روحی شما که رای ندادید خود را از مردم می دانید.

 14. ستار گفت:

  بنازم اين تاج عزيزراكه مايه افتخاربود

 15. همشهری گفت:

  حاشا به غیرتت

 16. همشهری گفت:

  جناب اقای وکیلی مردم خیلی فهیم تر از اون چیزی هستند که شما و دوستانتان فکر میکنید.

 17. چراغ سحر گفت:

  دکتر تاج گردون به عنوان یک هم استانی یاسوجی ازت افتخار میکنم . درسته تلاشت بی نتیجه بود در برکناری وزیران .ولی مثل مرد حرفات زدی ؛ از جناب هاشمی هم متشکریم .

دیدگاه شما