دوشنبه 21 اسفند 1396 - 14:52

دو مژده شهردار یاسوج/ کلنگ زنی بزرگترین خیابان شهر/ پرداخت مطالبات کارگران شهرداری

بزرگترین خیابان طرح تفصیلی شهریاسوج با حضور مسئولین استانی کلنگ زنی خواهد شد.

بزرگترین خیابان طرح تفصیلی شهریاسوج با حضور مسئولین استانی کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار یاسوج با اعلام این خبر اظهار داشت: این خیابان به طول ۵ کلیومتر و عرض ۴۵ متر از بن سنجان شروع و با عبور از مناطق شرف آباد، دولت آباد و بخشی از زیرتل به جاده ساحلی قبل از پل سوم بشار متصل می شود.

دکتر نستهن مقدم زمان برگزاری مراسم را ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶ اعلام کرد و ابراز داشت: مکان کلنگ زنی این طرح نیز بلوار کشاورز- خیابان شهید نیک پی – روبروی مدرسه وفاق سبز علوی است.

وی احداث این خیابان را آرزوی دیرینه مردم شهر یاسوج دانست و بیان کرد: این طرح بعد از 25 سال اجرایی می شود.

شهردار یاسوج، کاهش بار ترافیکی و تسریع در عبور و مرور را از مهمترین اهداف این طرح دانست و افزود: ۴۵ هزار متر فضای سبز نیز در بلوار این طرح حداث خواهد شد که باعث افزایش سرانه فضای سبز شهر یاسوج خواهد شد.

مژده شهرداری یاسوج به کارگران: پرداخت مطالبات تا قبل از عید نوروز

شهردار یاسوج گفت: مطالبات معوق کارگران شهرداری یاسوج که از سالیان گذشته مانده است، پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری، دکتر نستهن مقدم که در برنامه پاکسازی و نظافت عمومی شهر سخن می گفت، بیان کرد: مبلغی از مطالبات کارگران و نیروهای خدماتی سازمان های شهرداری از سال گذشته بر جای مانده است، که تا قبل از عید نوروز پرداخت خواهد شد.

وی تاکید کرد: دغدغه حقوق همه کارگران شهرداری و سازمان های وابسته به شهرداری را داریم.

مقدم ابراز داشت: بخش اعظمی از این بدهی ها از سال های گذشته برجای مانده است که تا شب عید بخشی از این مطالبات پرداخت خواهد شد تا کارگران زحمتکش در ایام نوروز دغدغه نداشته باشند.

شهردار یاسوج با تاکید بر حفظ شان کارگران و نیروهای خدماتی بیان داشت: برنامه ما اینست که اجازه ندهیم حقوق و مطالبات این عزیزان معوق شود و با حفظ کرامت و شان به موقع به آنها پرداخت کنیم.

گفتنی است؛ برنامه پاکسازی و نظافت عمومی شهر یاسوج صبح امروز (دوشنبه) با حضور شهردارف اعضای شورای شهر و برخی از مسئولین استانی و شهرستانی در هفت خیابان اصلی شهر یاسوج اجرا شد.

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=273625
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس

  دکتر بعد از اموزش پرورش شهرستان و اداره تعاون وکار جاده کمربندی قطع میشود اگر ابتکاری به خرج میدادی ادامه کمربندی تا بنسنجان ادامه پیدا میکرد حرکتی مثبت و سازنده بود

 2. یاسوج

  اگه این کار را انجام دهید شرف آباد را از بن بست خطرات ناشی از خدمات رسانی هنگام زلزله و…و شهر را به لحاظ بار ترافیکی نجات خواهید داد.

 3. همشهری

  اگه بشه که خیلی خوبه .متاسفانه طرحهای استان همگی نیمه تمام رها شده اند از جمله طرح تعریض خیابان جمهوری که پیشانی شهر ومحل عبور گردشگران میباشد وباعث اختلال وترافیک شدیدشده که بیش از سی ساله فراموش شده .

 4. پورهاشمی

  درود برشهردار عزیز مردم را از ترافیک نجات خواهید داد

 5. یا ابا صالح

  موفق باشید
  جناب دکتر مقدم

 6. ناشناس

  کار خوبیه به شرطی که مالکین رو راضی کنید.بنده حتی یک متر هم روی خیابان جدید ندارم یه موقع تصور نشه که بنده نفعی دراین خیابان دارم.اما شهرداری نباید به مالکین ظلم کنه

دیدگاه شما