چهارشنبه 24 آبان 1396 - 10:13

بی نظمی عجیبی که چهره کهگیلویه و بویراحمد را زشت کرده!

گروه اجتماعی– ورودی و خروجی های هر شهر نشانگر وجود قاده و نظم و زیبایی یک شهر به شمار می رود.
به گزارش بویرنیوز، با گشتی در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد به تعداد زیاد وانت بارهایی بر میخوریم که علاوه بر ایجاد ترافیک و مزاحمت برای عبور و مرور به شکل نازیبایی پراکنده شده اند.


در مبادی ورودی و خروجی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه یاسوج وانت بارهایی مستقر شده اند که بدون رعایت حریم جاده و مسیرها به صورت زننده و ناهمگونی اقدام به فروش میوه و تره بار می کنند.
با وجود مشخص شدن مکان های مناسب برای این خودروها، متاسفانه پس از مدتی به صورت سر خود در مکان های دیگر و عمدتا در حریم جاده و خیابان ها اقدام به فروش می کنند و جالبتر آنکه برای مصون ماندن از جریمه های پلیس پلاک های خود را می پوشانند.
بدون شک این نوع بی نظمی آنهم عمدتا در خروجی و ورودی های شهر اولین تصویری که در ذهن مسافران و گردشگران می گذارد القای حس بی نظمی و بی قانونی در شهر است.
بی نظمی تمام ماجرا نیست، این وانت بارها به صورت پراکنده در نقاط مختلف شهرها هستند و با تجاوز به حریم جاده علاوه بر ایجاد ترافیک، خطرات و تصادف هایی را نیز رقم می زنند.
به گزارش بویرنیوز، در شهر یاسوج مکان های ویژه ای برای این دوره گردها توسط شهرداری ایجاد شد که متاسفانه مدتی بعد وانت بارها به صورت خودسر در عملی خلاف قانون به ورودی و خروجی های شهر رفتند و مشکلاتی برای مردم یجاد کردند.

حالا در دوره شهردار جدید خبرهایی مبنی بر ساماندهی این دست فروشان به گوش می رسد که امیدواریم هر چه زودتر شاهد تحقق این امر باشیم.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=259781
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. تقی گفت:

    انگار آبایی غربتله

  2. حقگو گفت:

    علاوه برزشتی ترافیکی عصر ها روی میدان مقاومت تابلوار قرنی و جمعه بازار ایجاد می کنن که در هیچ جای شهر دیده نمیشه و متاسفانه هیچ کس هم پاسخگویش نیست

دیدگاه شما