دوشنبه 17 مهر 1396 - 8:00

اعتراف صادقانه کارگردان «ماجرای نیمروز» +عکس

مجله بویرنیوز- محمدحسین مهدویان کارگردان “ماجرای نیمروز” که برای ساخت این فیلم سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۵ را دریافت نمود با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش با اشاره به ساخت تعداد زیادی فیلم مستند و داستانی عنوان کرد: ماجرای نیمروز را از همه‌ی کارهایم بیش‌تر دوست دارم.

گفتنی است؛ ماجرای نیمروز روایتگر زندگی چند جوان به نام های عباس و حسن است که پس از پنج سال از زندان آزاد شده اند و به سراغ عطا می روند. این سه رفیق دوباره با هم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می‌شوند دوباره… .

محمد حسین مهدویان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“از سال هشتاد و سه تا امروز تعداد زیادی فیلم مستند و داستانی ساخته‌ام. در میان کارهایم مجموعه‌ی آخرین روز‌های زمستان و فیلم سینمایی ایستاده در غبار بیش‌تر دیده شدند و احتمالا باز هم دیده خواهند شد. برای این کار‌ها خیلی تشویق شده‌ام، اما کم‌کم دارم متقاعد می‌شوم بهترین فیلمی که در این چهارده سال ساخته‌ام ماجرای نیم‌روز است.

باید یک اعتراف صادقانه بکنم. بعد از ایستاده در غبار در خلوت خودم چیزی بود که خیلی آزارم می‌داد. این که وقتی همه به تو آفرین بگویند احتمالا یک جای کارَت می‌لنگد. این یعنی چیزی را تغییر نداده‌ای و فکری را آشفته نساخته‌ای. شاید برای همین است که حالا دیگر دارم مطمئن می‌شوم ماجرای نیم‌روز را از همه‌ی کارهایم بیش‌تر دوست دارم. چون در کنار تحسین‌ها، واکنش‌های منفی و حتی دشمنی‌ها را نیز برانگیخت. این یعنی این دفعه کارم را بهتر از همیشه انجام داده‌ام و لازم است تکرارش کنم.”
باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=252025
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما