چهارشنبه 30 فروردین 1396 - 15:17

مهندسی معکوس احمدی نژاد

مهدی هرمزپور

با ورود محمود احمدی نژاد به عرصه انتخابات بعنوان کاندیدا، که علیرغم نهی صریح رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است، عده ای افراد فرصت طلب و فتنه گر، ندای حق طلبی سر داده و با یادآوری برخی اتفاقات سالهای گذشته سعی در موجه و مظلوم جلوه دادن سران فتنه دارند و بی شرمانه از ملت می خواهند از سران فتنه عذرخواهی کنند. در همین راستا نکاتی را قابل توجه می دانم :
یکم آنکه دلیل مخالفت سران و حامیان فتنه در آن مقطع زمانی با آقای احمدی نژاد، نه زاویه گرفتن ایشان با ولایت فقیه بلکه ایستادگی ایشان پای آرمانهایی انقلاب بود. مسائلی از قبیل طرح موضوع هولوکاست، شجاعت در دفاع از انقلاب و خط اصیل امام، دشمنی قاطع با آمریکا و رژیم صهیونیستی،ترویج ارزشهایی همچون مستضعف نوازی و ساده زیستی و خدمت مجاهدانه، سفرهای استانی و.. که در مقطعی حداقل 6ساله،کارنامه احمدی نژاد بدانها مفتخر است، موضوع مخالفت اربابان قدرت و ثروت با ایشان بود. نگاهی به مناظره های انتخاباتی سال 88 و مطالب مطرح شده از سوی مخالفین ایشان به درستی این موضوع را نشان می دهد. ضمن اینکه فراموش نکرده ایم وزیر خارجه فعلی در نخستین روز های کاری خود خطاب به یک شهروند بیگانه توییت کرد که آن مرد که صحبت از هولوکاست میکرد، رفت….
بنابراین جریان بی آبروی فتنه نمی تواند ادعا کند که ما آن روز از سر خیرخواهی با احمدی نژاد مخالف بودیم.

دوم اینکه جرم سران فتنه بدون تردید محاربه با نظام اسلامی است. جنگ آشکاری که ملت مظلوم هنوز تاوان سنگین آن را پس می دهند. اتهام تقلب به نظام و کودتای سنگین علیه جمهوریت و اسلامیت نظام، جرم کمی نیست.اگر بناست امت انقلابی از حمایت خود از محمود احمدی نژاد تبری جوید، بیش و پیش از آن باید حامیان فتنه از همراهی اشرار سیاسی و فتنه گران هشتاد وهشت توبه کرده و ابراز ندامت و تلاش در جهت جبران کنند. احمدی نژاد مرتکب هر گناه و خطایی شود، نافی گناه و ظلم نابخشودنی سران فتنه نیست.

سوم اینکه فرزندان انقلاب بر خلاف عقبه سیاسی جریان فتنه، از مبانی به مصادیق می رسند و با شاخص ولایت، کلام و گفتار افراد را می‌سنجند و اینگونه نیستند که برای توجیه پرستش برخی افراد، مبنا سازی کنند. در سیر از مبنا به مصداق، احمدی نژاد و یا هر کس دیگر، اگر منطبق با شاخص های معرفتی گفتمان انقلاب باشد مورد تایید است و در صورت خروج، مطرود میشود. اما در سیر از مصداق به مبنا، امثال موسوی و کروبی و خاتمی و… در هر صورتی مقدس و شایسته حمایت و پرستشند .

چهارم اینکه رفتارهای ناشایست اخیر احمدی نژاد،هم در شکل موضوع و هم محتوای آن، کاملا الگو گرفته از حرکات ساختار شکنانه و ضد انقلابی سران فتنه است. به عبارتی، محمود احمدی‌نژاد با یک مهندسی معکوس، شیوه های شرارت سیاسی، فشار به نظام و ایستادگی در برابر امامت امت را از فتنه گران سال های هفتاد و هشت هشتاد و چهار و هشتاد و هشت آموخته است و اینک سعی در اجرای آن دارد. بنابراین احمدی نژاد شاگرد ممتاز مکتب موسوی و خاتمی است.

پنجم آنکه در این فرصت کوتاه باقیمانده تا اعلام نظر شورای نگهبان، به آقای احمدی‌نژاد یادآور میشویم که دیدن نعره های مستانه و دهان تا بناگوش باز شده بدخواهان کار دشواری نیست.با کنار کشیدن از کارزار انتخابات، بگذارید تعدادی از پل های پشت سرتان سالم بماند.

رَبَّنَا لَا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ

دکترمهدی هرمزپور

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=227153
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. اصلا طلب
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  شمادر حدي نيستي كه بخواهي در مورد خاتمي وامثال خاتمي اظهر نظر كني
  دوم شما كه هنوز نفهميده اي كه احمدي نژاد ايران را تا پرتگاه سقوط پيش برد
  وتورم بي سابقه را درايران براي اولين بار بوجود اورد
  ايران هراسي را بوجود اورد
  كمر مردم بخصوص طبقه پايين را شكست
  بيشترين فساد مالي كه هيچ به اندازه كل عمر نظام فساد ودزدي خود واطرافيانش بوجود اورد هنوز دارايد حمايت ميكنيد از ايشون احتمالا شما هم در دولت ايشون زي نفع بوده اي يا از كاسبان تحريم بوده اي

 2. اصلا طلب
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  شما درحدي نيستي كه بخواهي در موردجناب خاتمي محبوب اظهر نظر كني
  تو بايد در مورد همون اقاي دزد كه مملكتو خودش وخاوري رحيمي بقايي وغيره بخ غارت بردند اظهرنظر كني

 3. چرام
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  جمع کن بااین ادبیات سخیفت که یک جریان تماما دموکراسی ومردمی را اهانت میکنی احمدی نزاد را با خاتمی بزرگ ومحبوب خواهشا قاطی نکن

 4. حق
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  با سلام
  عالی نوشتید و واقعیت رو بیان کردید.

 5. شمشاد
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  آقای هرمزپوراین لاپوشانی برای چیست ؟خودکرده راتدبیرنیست همانهایی که فتنه گر می نامید همان سال ۸۸هشداردروغگویی این شخص را گوشزد کردند واگه انصاف داشتید هنوز اینطورقضاوت نمیکردید.تاریخ گواه همه چیزاست.

 6. رضا
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  اقاي مهدي پورايا ايت الله فاضل كنكراني هم اشتباه ميكردكه همان موقع گفت اين محمودكشوررابهم ميرزد.حتماتوهم دكترا توباپارتي وسفارش گرفتي كه اينقدرعاميانه تحليل ميكني

 7. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : مهندسی معکوس احمدی نژاد

  خداوند به شما سلامتی عنایت بفرماید جناب هرمزپور با این تحلیل آبکی که ارائه فرمودید !!!!!

دیدگاه شما