دوشنبه 28 فروردین 1396 - 22:30

ضربه ای جبران ناپذیر به آبروی مردم کهگیلویه و بویراحمد (+جزئیات و عکس)

گروه اجتماعی – ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری امسال حواشی بسیار زیادی داشت و نام نویسی افراد عجیب و غریب بسیار پر رنگ بود.

به گزارش «بویر نیوز»، شاید بتوان گفت عجیب ترین کاندیدای ریاست جمهوری، فردی بود که با زیر شلواری وارد وزارت کشور شد و نه تنها بخاطر ظاهرش بلکه بخاطر سخنانش که با کمال اعتماد به نفس درباره گرازها و خطری که انسان را تهدید می کند، سخن می گفت.

وی سید علیرضا علوانی نام دارد و به گفته خودش مکانیک خودرو است.

علوانی ابتدا با زیر شلواری وارد وزارت کشور شد! اما به دلیل نداشتن ظاهر مناسب از ساختمان وزارت کشور خارج شد و کت و شلواری که همراه خود در یک چمدان آورده بود را به تن کرد تا به وی اجازه ورود به وزارت کشور داده شود و کار ثبت نام را انجام دهد.

پس از ثبت نام علوانی صحبت های وی درخصوص گرازها، طبیعت، هوا و برق داشت و مدعی شد تا 5 سال آینده برق در کشور نیست و نسل آدم ها از بین می رود!! و وی می تواند کاری کند که کشور از این آسیب در امان بماند!؛ فیلم این بخش از اظهارات وی در شبکه های صدا و سیما و فضای مجازی بارها بازنشر شد.

همچنین عکسی از وی با بنری عجیب نیز در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی بارها دست به دست شد.

تقریبا هیچ خبرگزاری، سایت، کانال و گروهی در فضای مجازی از پوشش حاشیه های حضور این فرد در وزارت کشور غافل نماند و حتی سایت های فارسی زبان خارج از کشور نیز به پوشش اخباری مربوط به وی پرداختند.

شروع فعالیت های تبلیغی برای رهبری طبیعت!

علوانی که در اظهارات سراسر عجیبش خواستار برچیدن ریاست جمهوری و جایگزینی سمت رهبری طبیعت بود، با پایان ثبت نام ها حاشیه هایش تمام نشد.

برعکس افرادی که بخاطر فیگور گرفتن جلوی خبرنگاران، لباس خاص، کروات، کت قرمز، کیف صورتی و یا سخنان عجیبشان چند ساعتی در کانون توجه قرار گرفتند و به همان سرعت از یاد رفتند، اما علوانی در این چند روز بر سر زبان ها بود و کلیپ مصاحبه های خبرنگار (نما) ها که مامور حاشیه نویسی بودند، دست به دست می چرخد.

با این حال این پایان ماجرا نیست و فعالیت هایی در قالب گروه ها و کانال های تلگرامی با محوریت این فرد و سخنان عجیبش شروع شده است.

بد ماجرا آنجاست؛ که بسیاری از اعضای گروه کار را از طنز و حتی هجو گذرانده اند و به توهین در قالب شوخی روی آورده اند و مشخص نیست اگر به همین ترتیب پیش برود کار به کجا ختم می شود!

     (تصاویری از گروهها و کانال های تلگرامی با عنوان گراز!)

همه مقصریم!

اما باید درخصوص چرایی ظهور این پدیده ها در جامعه تامل کرد؛ مردم کشور ما نشان داده اند علاقه مثال زدنی به طنز و موضوعات اینچنینی دارند که در همین راستا  هر چند وقت یکبار پدیده ای در شبکه های مجازی ظهور می کند که مثال های آن کم نیست اما در این مورد بخصوص شاید رسانه ها  و بخصوص صدا و سیمای ملی از همه مقصرترند.

وقتی بخش های مختلف خبری مکررا به صحبت ها و حرف هایی بی سر و ته فردی می پردازند که نشانی از منطق در سخنانش نیست، دیگر از مردم عادی و جوان های بیکار و دنبال سوژه خنده نباید انتظار فراتری داشت که فالور چنین شخصیت هایی نباشند!

انتقاد از صدا و سیما البته آب در هاون کوبیدن است، اما همه آنهایی که در شبکه های اجتماعی تصاویر و آمار پیشرفت و میزان توسعه یافتگی سایر کشورها را دست به دست می کنند یقینا می دانند، مردم آن کشورها بیکار ننشسته اند و بجای طنز و لودگی، فرهنگ کار را در خود تقویت می کنند و این پیام را فراموش نمی کنند که برای اصلاح و رشد هر جامعه ای باید هر کس از خودش شروع کند.

پای آبروی مردم یک …

بدترین بخش قضیه اینست که اظهارات و اقدامات زننده این فرد و اینچنین افرادی به نام مردم شهر، استان و حتی یک قوم تمام می شود و آبروریزی آن ابعاد وسیعی دارد.

بی شک کسانی هم که خواسته یا ناخواسته در این کمپین ها به اینچنین موضوعات و مطالبی دامن می زنند، در این بی آبرویی سهیم هستند.

ای کاش این افراد از خود بپرسند جرم سایر همتباران که در گوشه و نقاط کشور زندگی می کنند، چیست که بواسطه این رفتارهای غیرمسئولانه باید نیش و کنایه های سخره آمیز سایر هموطنان را تحمل کنند.

این موج هم روزی آرام می شود اما چیزی که از آن می ماند، سرافکندگی و ننگی ناصواب بر مردمی است که به مهمان نوازی، شجاعت، صداقت و دلیری زبانزد هستند و خود را میراث دار آریوبرزن ها می دانند.

ای کاش مسولان انتظامی و قضایی که مدام از رصد فضای مجازی و برخورد با هنجار شکنان سخن می گویند، سریعتر دست به کار شوند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=226887
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  بعد از جریان سوسانو اینم بی ابرویی جدید

  • مراديان گفت:

   شما هم دیگه پیازداغشوزیاد میکنید هزارنفرادم جوراجور اسم نوشتند تازه حرفای اینم همش علمیه وقتی شخصی ماننداحمدی نژادهشت سال با اون ادبیات مخصوص (اب روبریز اونجا. ..یا …لولو برد……) رئیس جمهورمیشه این بنده خدا که فقط مصاحبه کرده همه هم میدونن مشکل اعصاب داره

 2. همدلی گفت:

  تاسف به حال هم زبونای ما که این چنین ابروی یک ملت و قوم و ننگین و لکه دار میکنن.
  همین موضوع باعث شد هر کی بگه لره یا یاسوجی و کهگیلویه و بویراحمدی هستم بگن اره شما همه گراز وحشی هستید . وای بر ما …از ماست که برماست لعنت بر این کوته فکری …

  ادم هرچه دنیای کوچک تری داشته باشه خودشو بزرگ تر میبینه و امثال ایشون این مشکلات و پدید میارن .

 3. ویشتاسپ گفت:

  واقعا جز کلمه تاسف چیزی نمیشه گفت.این شخص رو کامل میشناسم.با چنته روانپزشک صحبت کردیم هیچ راه درمانی نداره.همه ازش قطع امید کردن.

 4. ای بابا گفت:

  مهم نیست اینجور کارا توسط چه کسی از چه قومی باشه
  نمیشه که یه نفر رو به کل یه استان تعمیم داد.لااقل افراد متمدن این کارو نمی کنند

 5. ناشناس گفت:

  امثال این اقا هستن که با ابروی مردم بازی میکنند.واقعا جای تاءسفه چرا وزارت کشوربه همچین ادمایی اجازه ورود میده که اینطورابروی مردم این شهر رو بخصوص.خدشه دارکنه.جای گراز تو کوه وبیابونه نه تو شهر….

 6. ناشناس گفت:

  قحطی اب بود …یه حمام میرفتی با این ریختت.مرده شور ریخت بدترکیبتو ببرن با این لباسات.ابروی کهگیلویه وبویراحمد رو بدی.

  • ناشناس گفت:

   سلام
   بنده هم از ایشان انتقاد دارم..ولی جنابعالی هم شعور حرف زدن را یاد بگیر…خیلی بی تربیت تشریف داری

 7. گمنام گفت:

  این گراز کفتار آبرو برامون نزاشت

 8. خزان گفت:

  واقعاجای تاسفه که تو شهرما ازبین این همه مردم همچین نادانی بلند شه اینجور ابروی این شهر رو خدشه دارکنه.لکه ننگی که روی قوم لر واین استان گذاشته شدتا همیشه باید به گوش برسه و جز بی ابرویی چیزی نیست
  نمیدونم وزارت کشور چطور اجازه دادن همچین ادم روانی واردبشه تا باابروی یک استان بازی کنه
  مرده شور ریخت بدترکیبتوببره با این لباس پوشیدنت.قحطی اب بود یه حمام میرفتی.امثال این بیشعورباعث شدن کسی دیگه نمیتونه بگه من لرهستم.

 9. همشهری تهرانی گفت:

  متاسفم

 10. حسین گفت:

  سراکو استان

 11. بی قانونی گفت:

  یه سوال حقوقی از دادگستری و مسولین قضایی استان داریم؛ چطور اگر یک نفر در رسانه ها یا در محل کار و یا… یک نفر با مسول و مدیر فلان اداره یا فلان پرستار توهین کند، بنا به قانون چندین ضربه شلاق و چند ماه زندانی دارد
  حال فردی که با کمال وقاحت با آبروی همه مردم استان آن هم در رسانه های ملی بازی میکند و به همه مردم توهین می کند، شما دست رو دست گداشتین و فقط می خندین…
  مطمئن باشید در صورت عدم برخود؛ به زودی اینگونه رفتار ها نیز نسبت به شخص خود شماها ایجاد می شود

 12. زند گفت:

  این بنده خدا مقصر نیست …مشکل اعصاب و روان دارد….مقصر اونهایی هستند که ایشان را تشویق کردند و او را تا وزارت کشور همراهی کردند
  و باعث آبرو ریزی نه تنها استان بلکه کل لر زبانها شده…مردم غیور ما در زمان رضاشاه ،محمدرضاشاه و….درجنگهای تنگ نامرادی هشت سال دفاع مقدس از جان مایه گذاشتند و بیشترین شهدا را نسبت به جمعیت با افتخار تقدیم این انقلاب دادند و روز به روز دنبال یه ذره آبرو هستند ودر چنین موقعه حساسی افرادی که خود را بزرگ یک طائفه میدانند مثل یک طفل صغیر دست به همچون اقدامی میزنند.خواهش من از مردم غیور این است که هر کس در گروه علوانی هست اول به جملاتی پندآموز به بقیه بفهماند که لر بزرگ است و خواهشا لر را با این چت های به قول خودشان خنده آور کوچکتر نکنند و ترک گروه نمایند…زند از طایفه قایدگیوی

 13. ناشناس گفت:

  …….. رسانه ملی ووزارت کشور

 14. امیری گفت:

  خاک تو اون سرت ابروی استانو بردی

 15. دختر لر گفت:

  اتفاقا خیلی باحاله??? همه استان ها آدم های اینجوری دارن ما چون اعتماد بنفسمون پایینه سریع به خودمون میگیریم! هر شهری همه جور شغلی می خواد حالا چه عیبی داره یکی هم دلقک باشه؟!

 16. کیا گفت:

  ای خدا از دست این احمق دیوونه بی ادب بی تربیت خل چل به کی پناه ببریم؟گناه من چیه که سه شبه اینستاگرامم و دایرکتم پر شده از متلکهای این اون بخاطر گرازی مثل این؟؟واقعا باید سطح ریاست جمهوری این مملکت اینقدر پایین باشه که هر گرازی جلوش رد بشه بره بگه میخام رییس جمهور،بشم????
  بند بزارم گردنم بهتر از اینجور زندگی کردن هست

 17. ناشناس گفت:

  بقران اینا کاری میکنن رومون نشه بگیم بچه کجاییم

 18. مهمان گفت:

  اگر چه به ظاهر حف هایش ممکن است توهین امیز به نظر برسد ولی وی به واقعیاتی که در حال رخ دادن است اشاره کرده است. مانند کمبود آب و بحران خشکسالی، فرسایش خاک، عدم امنیت برای جانداران بخصوص حیات وحش، مشکل محیط زیست و ریزگردها. شما هیچ فکر کرده اید حیات وحش استان در حال نابودی است، جنگل ها درحال نابودی است. چشمه ها و چشمه سارها در حال خشک شدن هستند. مشکلات از آنجا ناشی می شود که برنامه ریزی درست و اصولی وجود ندارد. برداشت بی رویه آب از منابع زیر زمینی بحرانی عظیم را به دنبال دارد. قطع جنگل ها و تخریب مراتع فاجعه از بین رفتن خاک های حاصلخیز را به دنبال دارد و متعاقب آن پر شدن مخازن سده و گسترش پدیده ریز گردها و صدها مشکل دیگر. آقای علوانی با زبانی بی زبانی دست روی یک نکته کلیدی که اساس توسعه و پیشرفت است گذاشته و آنهم حفاظن از محیط زیست و منابع آن. کجای کار زننده است؟

 19. مردم بويراحمد گفت:

  واقا باعث تاسف و شرم است چنین مواردی که به ابروی چندین و چند ساله استان ضربه میزنند?

 20. ناشناس گفت:

  بنده از تبار پاک استان کهگیلویه و بویراحمد هستم که سالهاست در رده های میانی مدیریتی یکی از صنایع بزرگ این آب و خاک در استانی دیگر مشغول انجام وظیفه هستم.

  ای کاش امثال این آقا بجای آبروریزی برای امثال بنده اندکی در فکر به تصویر کشیدن نقاط وافر مثبت استانمان بودند.
  سالهاست ما با علوانی و علوانی ها و حتک حرمتهای اینچنینی سوخته ایم و باخته ایم….

  • مانی گفت:

   جناب مدیر میانی که نگران آبروت هستی…اولا هتک نه حتک…ثانیا آبرویی که با گراز ازبین بره همون بهتر که نباشه…مراقب اتوی شلوارت باش

 21. جهان گفت:

  این اقاازبس زندان رفته پوست کلفت شده الان هم باسند اومده مرخصی

 22. محمد گفت:

  خاک تو سر نفهمش کنن، نفهم بی ابرو

 23. سید گفت:

  خدا بخیرکند، اگه تابستان بریم مسافرت شهرهای شمالی فکرکنم حسابی برامون سوژه دارند.

 24. حمید گفت:

  دوستان آدم دیوونه همینه حرص نخورین احمقه

 25. یاسوج گفت:

  من آقای علوانی را نمیشناسم ولی به نظرم بهلول مانند کلی مشکلات را مطرح کرد وگفت هرکسی به فکر خودش وگروهش وفامیلش هست وکسی به فکر طبیعت ومحیط زیست وحیاط وحش نیست ودر آینده بعد از چندین سال که همه طبیعت ومحیط زیست را ازدست دادیم آیندگان خواهند گفت عاقل ترین فرد دوران ما یعنی زمان کنونی دکتر علوانی بوده است چون غیر از محیط زیست ما چیزی نداریم که برای آینده به یادگار بگذاریم
  لطفا به دو پشته دشتروم یه سری بزنید آن موقع میفهمید علوانی چی گفته!!!!!

 26. هیس گفت:

  یه دوتا مث ایشون باعث میشن ک دوتا مجری مث شهریاری به خودشون اجازه بدن توی اجراشون به لر توهین کنن یا فلان کارگردان توی فیلمش توهین کنه این خودش چیزی حالیش نیست خانواده هم نداره آیا؟

 27. ناشناس گفت:

  وقتی که مملکت مسخره بازی بشه بایدم ادم های اینجور کاندید بشن

 28. علی گفت:

  بابا هزار و خورده ای نفر یکی از یکی فاجعه تر از سراسر ایران اومدن ثبت نام کردن فقط این نیست که اینجور از بی آبرویی میگید

 29. soroush گفت:

  تو کشور ما مردم انچه را که نمیفهمند مسخره میکنند

 30. بهزاد محمدیان گفت:

  متاسفانه جامعه بیماری داریم این شخص مشکل روانی داره و تقصیر آنچنانی نداره اگه شما از خیابون رد بشین فردی روانی بهتون تنه بزنه به دل نمیگیرین از کنارش رد میشین ولی اگه یه انسان عاقل یه حرف سرد بهتون بزنه تا آخر عمرتلخی حرفش تو ذهنتان هست پس نباید خیلی به این شخص گیر بدیم که چرا. بلکه مشکل از جامعه بیمار ماست که اگه شخصی تحصیل کرده و در حال پیشرفت بود بر اثر حسادت میگیم فلانی دمش کلفت شده و باید خردش کنیم و به جای تشویق افراد موفق رو منزوی میکنیم و بر عکس افرادی رو که به قول دوستمون دلقک بازی در میارن تشویق میکنیم و دورش رو میگیریم بالا پایینش میکنیم و این باعث میشه افرادی که با حرکات ناهنجار و سخنان ناشایست صرفاً جهت خنداندن و معروف شدن با حیثیت جامعه بازی میکنن تعدادشان بیشتر بشه متاسفانه شدیم دیوانه پرور، گدا پرور، مرده پرست، شدیم افرادی بیکار که فقط دنبال سوژه میگردیم جهت گذراندن اوقات فراغت واین جامعه اینچنینی جامعه ای بیمار است بنده باید از خودم شروع کنم و اول خودم را اصلاح کنم تا جامعه ای سالم و آبرومندانه داشته باشم

 31. حمید گفت:

  رسانه میلی هم در این ابروریزی سهمی دارد و مقصر است.

 32. ناشناس گفت:

  سلام من بچه یکی از استان های هم جوار شمام خوب مردم استان شما را میشناسیم مردمی مهمان نواز خون گرم وپر از غیرت همیشه توی گلخونه علف …هم سبز میشه واین از کیفیت گلها کم نمیکنه

 33. علی گفت:

  سلام من بچه یکی از استان های هم جوار شمام خوب مردم استان شما را میشناسیم مردمی مهمان نواز خون گرم وپر از غیرت همیشه توی گلخونه علف …هم سبز میشه واین از کیفیت گلها کم نمیکنه

 34. توان گفت:

  این اقای علوانی بنده خدا از همزادش دفاع کرده توی تهران گرازهای توی کوهستان

 35. بنگرو گفت:

  گر یه کم به شعار و تیپش با نگاه نافذتر نگاه کنیم میشه پیامهای خوبی ازش دراورد…چرا این همه ضجه میزنید گاهی مفاهیم در لابلای سطرهای به ظاهر دیوانه نمود پیدا می کنند….

 36. دلسوز گفت:

  خداوند عاقبت همه مارابخیر کنه+آقای الوانی ایشان از نظر روحی بیمار هستندولی وزارت کشور بایستی اولین شرط کاندیداتوری ریاست جمهوری(از رجال مذهبی وسیاسی) مد نظر قرار بده تا نااهلانی مثل الوانی هتک حرمت برای استان وایران بوجود نیاره.

  • علی ویس گفت:

   آقای دلسوز شما ب خاطر بیماری آقای علوانی نگران نباشید به فکر املا و سواد خودتون باشید که یه متن خوندید و چند جا نوشته علوانی بعد می نویسی الوانی

 37. حسن گفت:

  باسلام وقتی قانونی برای ثبت نام وجود نداشته باشد همینه

 38. ناشناس گفت:

  ما فقط از طرز لباس پوشیدنش ناراحت شدیم والا شعار های جای تامل دارند و خیلی هم بی ربط نمی گوید منتها شیوه کارش اشتباه است

 39. ناشناس گفت:

  بیخیالش بشید شعار گراز بد نیست اما اگه خوب میتونست صحبت کنه. بیشتر درد دلش از طبیعت هست

 40. دیوجام گفت:

  آبرومون از هاله نور رفت از میمون فضایی و صبحت کردن داخل سازمان ملل برای صندلیهای خالی رفت
  حالا شما گیردادیت ب علوانی
  علوانی دیوانه نیست با این روش نظر مردم ب طبیعت و حیات وحش جلب کرده
  اگ منطقی و ریلکس حرف میزد هیچ کس ب حرفاش گوش نمیداد

 41. یاسوج گفت:

  خاک بر سر علوانی نباشد خاک بر سر آن بیشعور و بی سوادی که در وزارت کشور این افراد را ثبت نام میکند مگر اولین بند ثبت نام رجل سیاسی بودن نیست . البته وقتی وزارت کشور احمدی نژاد را ثبت نام و رییس جمهور می کند باید این هم ناراحت بشه و دنبال سهم خواهی باشد

 42. یاسوج گفت:

  خدا کند علوانی رییس جمهور نشه چون من عاشق یک دختری بیرون از استان هستم

 43. اوا گفت:

  شاید شیوه بیان اقای علوانی درست نباشد ولی به موضوعاتی که اشاره نمود شاید همین ۵ساله اینده خسارتی غیره قابل جبران برای کشور و منطقه باشد. اگر به بیشتر مناطق استان یه نگاه بندازیم ۲۰۰سال است که درختی تازه نرویده جز بوته و درخت چه های خاردار که این از سازگاری محیط زیست با تخریب کنندگاه بی رحم می باشد.

 44. سعید گفت:

  آبروریزی برای همه مردم استان داره. من ساکن اصفهانم و کلی متلک شنیدم ب خاطر ایشون

 45. ملاسردار گفت:

  وقتی بزرگواری فرهنگ چماق رابه تهران انتقال میده بهترازین نمیشه که بگوییم ماپیروگرازیم

 46. یحیی گفت:

  علوانی دیوانه است
  اما مانند روحانی دروغ نمیگوید

 47. بيست گفت:

  برم پلاک ماشینمو٩٣بکنم،دیگه ابرویی واسمون نذاشتن

 48. عبدالله گفت:

  سراکو. غم .مصیبت . بی ابرویی همه چی وبارمونه.

 49. ناشناس گفت:

  فکر کنم این آقا رو به حساب عقب مانده ذهنی نباید جدی بگیرید. بنده خدا معلول ذهنی هستند.

 50. ناشناس گفت:

  جای وحوش خالی بود ایشان هم با سر وکله پیدا شده وآبروی مردم فهیم رابرد ،وزارت نباید اجازه به چنین مجنون ادواری را میداد که با حیثیت مردم بازی کند.

 51. احسان گفت:

  هی داد بیداد

 52. هم استانی گفت:

  نظرات بالا را که کاملا مطالعه کردم به جزء دو سه نفر که به عمق مسئله نگاه کردن (محیط زیست) بقیه فقط از روی احساس حرف زدن
  بابا مگه علوانی چه گفته که اینجوری بهش حمله کردی؟؟
  حالا یک نفر هم بلند شده برا نجات طبیعت مگه جرمه
  با شلوار یا بی شلوار با کروات یا بی کروات مهم به فکر بودن است
  علوانی اگر کت وشلوار نکرد میخواست اینو به من و شما برسونه که من نیامدم جیبهایم را پر کنم آمدم که خدمت کنم
  درود بر علوانی

 53. ایران گفت:

  تو را به خدا جلوی نشر این کلیپ رو توی فضای مجازی بگیرید به خدا آبرو برامون نگذاشته. خدایا پناه می بریم برتو از دست آدمهای کوته فکر بی عقل.

 54. آرام گفت:

  مشخص بود که بیماره؛ولی بااینکه بیماره بعضی ازحرفاش بهترازخیلی رجال سیاسی مملکته؛افتخارکنین چنین نخبه ی هم استانی داریم

 55. دوستدار گفت:

  دیروز اقای الوانی رو دیدم اومد یه نرم افزار مترجم زبان رو گوشیش نصب کرد به گفته خودش میخواد بره انگلیس با بی بی سی مصاحبه کنه لطفا تایشتر از این ابرومون نرفته یه فکری کنید

 56. علی ویس گفت:

  ما بیشتر از اینکه از ایشون خجالت بکشیم از استاندار فرماندار و بقیه مسولان که کاری نمی کنن خجالت می کشیم

 57. ناشناس گفت:

  دوستان مادامی که چماق لری چاقو تو دانشگاه از ما چهره بسازه دیگه این دلقک بی عار راحت میره تو وزارت کشور کمبوداش جبران کنه

 58. وحید رضا خلیلی گفت:

  دوستان ناراحت نیاسین . … چرا؟
  امثال چنین افرادی اتفاقا بر محبوبیت و شهرت هر قوم و قبیله و شهر و استانی خواهد افزود.
  حتما همه میدانند شان و منزلت هر شخص و گروهی با اظهار نظر چنین افرادی به یاد نخواهد رفت بلکه آن جامعه را غنی میکند.
  جناب علوانی در اوج بیماری و یا وهم و خیال و حتی همچون عبید زاکانی برخی از مشکلات جامعه را بیان کرد و قابل تحسین است.این حرفها و گروهها و اشخاص سوزنهای جواب دوز خوبی به مسئولین میزنند و اگه خواب نباشن حتی دیوانه ای و بهلولی مشکل رو فهمیده و امام نفهمیدند.
  طنز و دنیای طنز دنیایی زیباست و در دنیا به آن این و اهمیت میدن .طنز و هجو در کتب حافظ و سعدی و فردوسی تا زاکانی و غیره هست.
  نام بردن از حیوانات و غیره هم بی آبرویی نیست نماد احزاب آمریکا هم خر و فیل است.هند صدها فرقه دارد که اگه به تحلیل اینچنینی باشد باید بی آبرو ترین ملت باشد. حتی آلت پرست هم در دنیا هست.
  صدها نفر اینچنین از ایران ثبت نام کردند برا ریاست جمهوری که خود سوزن جوال دوز است به مسئولین که به زرندی و دیوانگی باید سخن گفت

 59. امیرعمادهاشمی گفت:

  کمی مهربان باشید دوستان رو شنفکر.
  همه شما به خوبی واقفید، چند علت سبب ایجاد این موضوع شده.
  اول: نقص قوانین که سبب شده هرکس به خود اجازه دهد، بنابراین افراد زیادی مثل این آقا، کاندیدا ریاست جمهوری شدند.
  دوم: صداوسیما که همیشه عامل ترویج این مسائل تخریب گر بوده ودرآینده هم خواهد بود.
  سوم: عدم شناخت استان ما در سایر نقاط کشور، آنگونه که مردم سایر مناطق به استان ما نگاه تحقیر آمیزی دارند،چون شناخت خوبی ندارند. سایر مناطق کشور نمی دانند، آسایش کشور از منابع ماست. نمی دانند، سطح دانش و علمی تحصیل مهاجرین استان ما در فارس، تهران بالاترین سطح سواد وفرهنگ را دارند.
  نمی دانند استانداران چند استان و رتبه های مدیریتی استان ما در سطح بالایی است،
  نمیدانند تاجگردونها ،حسین پناهی ها، دکتر نیک اقبالیها ، ملک حسینی ها و…… متولد کجایند.
  این آدم مشکل روانی داشت، ولی ما که ادعای عاقلی داریم، راحتر حکم صادر کنیم. به جای خجالت کشیدن ، حکم اعدام صادر کردن و… مطالب را انعکاس بدهیم
  مقصرهای بزرگ و برنامه ریزانی که عاقلانه دارند به حیثیت استان آسیب می رسانند ،را سیم جیم کنیم
  و به واقعیت های زیست محیطی این بهلول دیوانه هم عاقلانه نکاه کنیم

 60. بیدار گفت:

  من نمی دانم چرا باید بعضی ها بلافاصله ،کار یک ادم نادان را به یک قوم بزرگ ربط می دهند ؟ ایا مردم لر ایشان را به عنوان نماینده به تهران فرستاده اند که حالا باید سربزیز باشند؟ هر ادم عاقلی می داند که این شخص تعادل فکری ندارد ،به همین دلیل نباید چندان نگران باشید .این هم بگذرد

 61. رهگذر گفت:

  به جرات قسم میخورم از ۹۰/شماها عاقلتره وشجاع تر

 62. لر گفت:

  این گراز یه فامیل چیزی نداشت جلوشو میگرفت

 63. ناشناسم گفت:

  سوال اول.کدام شهر از شهرهای کشور که مردمانی با اصالت دارند و اهل ایمان و اثار باستانی از جمله سی سه پل در ان
  واقع است؟

  سوال دوم. کدام شهر از لر زبانان که مردمی خون گرم مهمان نواز دارد و خود را گراز مینامند؟

 64. دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران گفت:

  این بنده خدا به احتمال زیاد بیماری روانی داره،نیازی نیست هم استانی های عزیز خودشونو بخاطر این مساله ناراحت کنن….نه فقط این آقا بلکه خیلی از افرادی که امسال در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردن باید از لحاظ اختلالات روانی بررسی و درمان بشن

 65. همشهري گفت:

  جا دارد که دادستان مرکز استان به عنوان مدعی العموم دخالت کند و پیگیری قضایی کنند

 66. بنده ی خدا گفت:

  من مال استان یاسوج نیستم اما بنده خدا چیزی نگفته…هدفش کمک به طبیعته منتها بیانش قشنگ نیست. زاگرس نشین ها شما برای طبیعت چیکار کردین. البته طبیعتی نمونده جنگل های بلوط نابود شده اند و همه حیوانات رو به انقراض هستند.

دیدگاه شما