چهارشنبه 22 دی 1395 - 17:14

کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، مسئولان استانی و عده زیادی از مردم و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

گروه سیاسی– مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، مسئولان استانی و عده زیادی از مردم و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

به گزارش بویرنیوز، در ابتدای این دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت رحلت ستون انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بهداشت و درمان از مهم ترین بخش های کشور و استان است، هم آموزش و پژوهش باید مد نظر باشد و هم مسائل پزشکی، درمانی و عمرانی باید مورد توجه باشد.

موسی خادمی بیان کرد: مجموعه علوم پزشکی به واسطه توجه ویژه دولت به مقوله درمان و سلامت و کلید زنی طرح تحول سلامت مهم تر از قبل شده است.

SONY DSC

وی تصریح کرد: به یقین طرح تحول سلامت از مهم ترین ره آوردهای هدفمندی بود که به دلیل فقر ذاتی استان و نیازمندی بیشتر به خدمات پزشکی و درمانی به نسبت سایر استان ها، به وضوح میتوان اثرات خوب این طرح را در استان مشاهده کرد.

خادمی ادامه داد: یکی از مهم ترین برنامه های دکتر چمن بدون شک کاهش آمار مراجعه هم استانی ها به شهرستان های مجاور برای درمان است و این رقم را از 40 نفر در سال 92 به 11 نفر در سال 95 کاهش داد که موفقیتی بزرگ است.

استاندار استان بیان داشت: کارهای خوبی در زمان دکتر چمن شد، ایشان جزو مدیران خوب بود که از نظراتش حتی در سایر حوزه های استان هم بهره گرفته می شد.

دکتر خادمی خاطر نشان کرد: دکتر چمن سعی کرد روی اصول کار کند که این به مذاق خیلی ها خوش نیامد و برای ماندن روی اصول باید هزینه داد که دکتر چمن این هزینه را داد.

SONY DSC

مقام ارشد استان عنوان کرد: اگر فرزندان این استان نیاز به اصلاح دارند باید با همراهی و تلاش برای موفقیت و کامیابی آنها تلاش کرد، امیدوارم مدیر جدید کارهای خوب دکتر چمن را ادامه دهد و خودش نیز کارهای خوبی شروع کند و آنچه نهایتاً باید حاصل شود بدون شک رضایتمندی و احساس تغییرات خوب برای مردم است.

در ادامه کلیپی از خدمات 3 ساله دکتر رضا چمن پخش شد که ایجاد 7 اورژانس جاده ای، خرید 200 میلیارد ریال تجهیزات در معاونت غذا و دارو، تزریق 42 آمبولانس پیشرفته به ناوگان 115، تکمیل و تجهیز 85 درصد بیمارستان های استان، ایجاد کلینیک های تخصصی در شهرستان های استان، جذب دو رشته دانشگاهی برای اولین بار، توجه ویژه به آموزش و ارتقاء 25 درصدی جایگاه دانشگاه علوم پزشکی استان در کشور و موارد بیشماری از این دست بخشی از آنها بود.

در ادامه این مراسم دکتر رضا چمن ضمن تسلیت رحلت آیت الله هاشمی؛ مصلح آزاد اندیش ایران، بیان داشت: در این 21 سال خدمتم که عمده آن مدیریتی بوده همیشه به سه اصل خداباوری، خردمندی و خلاقیت در مدیریت باور و اعتقاد عملی داشته و دارم.

SONY DSC

دکتر چمن بیان کرد: در مقوله اول و در بحث خداباوری اگر خداوند را ناظر و حسابرس به شمار آوردیم مبانی تعهد که از اصول مدیریت است عملیاتی شده و از سویی ترسی از کسی نیست و فرد در مسیر اهداف سازمان و تعالی آن گام بر می دارد.

وی با اشاره به سخنی از امام علی(ع) درباره مدیریت کردن، عنوان کرد: امام علی(ع) می فرماید اگر بنا است مدیریت بپذیریم و در آن دفاع از مظلوم و مقابله با ستمگر نباشد این مدیریت به عطسه بزی نمی ارزد.(بیان قاطع بلند و رسای این جمله از سوی دکتر چمن و تشویق ادامه دار حضار!)

رئیس سابق علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سخنان استاندار استان گفت: اگر در اصول مدیریت کنیم باید منتظر ترکش ها باشیم، که البته با خداباوری همه کارها حل می شود.

رضا چمن افزود: خردمندی اصل دوم مد نظر بنده است، خردمند را بالاتر از دانشمند میدانم چرا که خردمند از نتیجه کاربست دانش آگاه است.

وی گفت: در مدیریت باید خردمندانه عمل کرد، ما برای توسعه و پیشرفت به مدیران خردمند نیاز داریم که با دید جامع و دانش و آگاهی لازم خردمندانه عمل کنند.

رئیس پیشین علوم پزشکی استان افزود: خلاقیت یا همان IQ برای حل مسائل و انتخاب بهترین راهبرد از میان گزینه های مختلف برای دسترسی آسانتر به اهداف هم اصل انکار نشدنی در مدیریت است.

SONY DSC

وی گفت: خلاقیت به معنای دور زدن قانون نیست بله به معنای استفاده از قانون و ابتکار عمل برای استفاده از ظرفیت های قانونی در راه اعتلای سازمان است.

دکتر چمن در خصوص رفتنش رو به حاضران گفت: برخی میگویند تعامل، بذارین جکی بگویم: ” ما فردی داریم به نام غنضفر علیجانی که طنز می گوید و در جایی از طنزهایش اشاره دارد که تفاهم یعنی همان زن ذلیلی!

چمن گفت: تلاش من مدیریت بر اساس این سه اصل و در دست داشتن ابتکار عمل بود و بر اساس نظر سنجی ها در همه جاهایی که بودم به طور نسبی موفق بوده ام.

وی با اشاره به مشکلات تاریخی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: سال 92 یکی از بدهکار ترین دانشگاه های کشور را تحویل گرفتم در همان سال اول با پیگیری توانستم از 47 میلیارد تومان بدهی دانشگاه 27 میلیارد تومان را بدهیم که در حالت عادی اگر کل بودجه دانشگاه را هم صرفا به این مقوبه اختصاص میدادیم مشکلی حل نمیشد ابته الان هم مشکل هست و ما دانشگاه را گل و بلبل و با شرایط ایداه آل تحویل دکتر ایلامی ندادیم.

چمن با اشاره به اینکه در ابتدا خود استاندار هم نسبت به اجرای طرح تحول در استان با وجود زیرساخت های ضعیف نگرانی داشت، بیان کرد: در شروع کار حتی در مقوله پزشک عمومی و متخصص اطفال  هم کمبود داشتیم، الان این موارد برطرف شده و در سایر زمینه ها از قبیل ایجاد کلینیک های تخصصی در شهرستان ها، به روز کردن تجهیزات بیمارستانی و …اقدامات خوبی انجام شده است و همانطور که استاندار هم بیان داشت الان مراجعه هم استانی هایمان از حدود 40 نفر در 92 به زیر 6 نفر تا به امروز رسیده است.

SONY DSC

دکتر چمن با اشاره به اینکه در استان های کوچک بیشترین مطالبه عمومی بحث درمان و خدمات پزشکی است، خاطر نشان کرد: در زمینه آموزش و پژوهش هم غافل نبودیم و در کنار طرح تحول به آموزش و پژوهش توجه شد که افزایش 25 درصدی رتبه علمی دانشگاه، ایجاد معانت پژوهشی و مرکز رشد آن و همچنین مرکز داروهای گیاهی و جذب ردیف اعتباری برای آن از مهم ترین اقدامات در این زمینه است.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: بالاخره هرچه در توان بود گذاشتیم و تلاش کردیم کم نگذاریم و قطعا سبک مدیریت ما شاید به مذاق بعضی ها خوش نیامده است

دکتر رضا چمن در پایان خاطر نشان کرد: خواهشم از همه اینست بری ادامه کار دکتر ایلامی را با تمام وجود حمایت کنند، بالاخره همه خون دل خوردیم تا به این مرحله رسیدیم و همه ما دل نگران آیند سازمان و استان هستیم.

در پایان …

خداحافظی میکنم اما دردهای من از من جدا نخواهد شد…

دردهای من جامه نیستند از تن درآوم…

و ادامه شعر که بغض دکتر چمن و اندوه حاضران را در پی داشت و در پایان سخنانش تشویق کم نظیر حضار…

SONY DSC

در ادامه قائم‌مقام وزیر بهداشت با بیان این‌که 100 هزار تخت بیمارستانی کم داریم، گفت: 57 درصد از تخت‌های کشور فرسوده و غیرقابل بازسازی است.

ایرج حریرچی با اشاره به اقداماتی که در طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت و درمان کشور انجام شده است، اظهار کرد: یکی از کارهای بزرگی که در طول اجرای این طرح انجام شد این بود که هزینه درمان افراد در کشور در عرض یک سال 10 هزار میلیارد تومان کاهش یافت.

این مسؤول در وزارت بهداشت و درمان و علوم پزشکی ضمن بیان حضور امام جمعه یاسوج در فرودگان برای استقابل از ایشان به واسطه اهمیتی که برای مقوله سلامت مردم قائل می باشند، افزود: از دیگر کارهای بزرگ این بوده که در طول یک سال 9 میلیون نفر در کشور بیمه شدند که در دنیا چنین کاری بی‌سابقه است.

حریرچی گفت: تا قبل از طرح تحول سلامت به ازای هر هزار نفر یک و نیم تخت بیمارستانی داشتیم که در عرض سه سال این یکی از مشکلات به تخت‌های بیمارستانی مربوط می‌شود که در حال حاضر 128 هزار تخت بیمارستانی داریم که 100 عدد به یک و هفت دهم تخت بیمارستانی رسید که هر چند نسبت به ژاپن با 13 و نیم تخت کم و پایین هستیم اما کار بزرگی صورت گرفته است.

وی گفت: متاسفانه از همین تعداد تخت بیمارستانی که در کشور داریم 57 درصد آن‌ها فرسودن بوده و قابل نوسازی و بهسازی نیست.

در پایان این مراسم دکتر اورنگ ایلامی بعنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و از خدمات دکتر رضا چمن تقدیر شد.

SONY DSC

حواشی:

+ لحن تند، بلند و با صلابت دکتر چمن در زمان قرائت سخنان امام علی(ع) در باب مدیریت کردن با این مضمون” امام علی(ع) می فرماید اگر بنا است مدیریت بپذیریم و در آن دفاع از مظلوم و مقابله با ستمگر نباشد این مدیریت به عطسه بزی نمی ارزد”

+ اکتفای چمن به این جک در خصوص دلیل رفتنش از علوم پزشکی” برخی میگویند تعامل، بذارین جکی بگویم: ” ما فردی داریم به نام غنضفر علیجانی که طنز می گوید و در جایی از طنزهایش اشاره دارد که تفاهم یعنی همان زن ذلیلی!”

+ تشویق معنادار حضار در میان و پایان سخنان دکتر چمن

+ عده زیاد جمعیت، تکمیل سالن جرجانی دانشگاه علوم پزشکی، قریب به 100 نفر ایستاده مراسم تودیع و معارفه را دنبال میکردند

+ خروج بخشی از حضار پس از اتمام سخنان دکتر چمن

+ اشاره معاون وزیر در خصوص خبرهای خوب به مردم و بیان اینکه خیلی وقت روی قول هایش نمی ماند!

+ اشعار احساسی دکتر چمن در لابه لای سخنرانی اش

+ خبر معاون وزیر از پیشنهادهایی برای بکاری گیری دکتر چمن در تهران

+ حضور لیدرهای دو نماینده استان در مراسم تودیع و معارفه

SONY DSC

SONY DSC

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=213002
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. دشمن زیاری ممسنی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  درود بر دکتر ایلامی عزیز این فرد شایسته و اخلاق مدار.
  ارزش دکتر ایلامی بالاتر از علوم پزشکی یاسوج هست! دوست عزیز. از آقای چمن هم قدر تر هست. جانب گرایانه نگاه نکن برادر دینی. انشاءالله پست و مقام بعدی وزارت بهداشت باشد. ایشان از بزرگان و خوانین ممسنی هستند از قدیم خاندان ایشان حکومت کردن و مدیریت رو بلد بودن و از ابا و اجداد به ارث بردن

 2. م
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  ظاهرا بویر نیوز از دکتر چمن هم ناراحت تره

 3. دنا
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دوره خوانین تمام شده متاسفانه دراستان ما هنوز جهل ونادانی هست  الان چیزی که برامدیریت لازم است علم وتخصص فرد وتعهد دینی می باشد

 4. اگاه
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  در جواب این دوستمون باید عرض کنم که خان و کدخدایی در عصر امروزی دلیلی برای مدیریت قوی نیست و احساسی نباید قضاوت کرد.دکتر ایلامی4سال در زمان دولت احمدی نژاد معاون درمان بودند و همه عملکرد و رویکردشو ميدونن!!

 5. میعاد
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  هرگز فردی مانند دکتر چمن در این دانشگاه نخواهیم دید او بی نظیر است، برای بقیه هم آرزوی موفقیت داریم 

 6. رضا
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  مبارک نورابادی ها باشه . حقارت تا این حد . چرا از دکتر چمن حمایت نکردید 

 7. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  همه امید داریم در کارشان مسیر موفق را طی کنند امابایدبه این نکته تاکیدکرد بزرگی منش ویژه ، مدیریت پرقدرت ، جذبه و توان دکتر چمن مثل و مانندی ندارد
  دکتر چمن عزیز برایت تا همیشه آرزوی بهترینها و امکان بیشترخدمت به خلق داریم  

 8. حسین
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دکتررضاچمن فرزند ارزشمند استان مان که به او افتخارمیکنیم  انصافا برنامه خوبی بود بخصوص سخنان دکتر چمن که از همه صریحتر بود 
  استاندار هم بسیار شفاف صحبت کرد

 9. همایون
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

   سخنان معاون وزیر بهداشت در نوع خودش جالب بود ایشان بخوبی ویژگیهای ارزنده دکترچمن را بیان کرد 
  ان شالله دکتر چمن میروند وزارت  و به استان کمک بیشتری میشود 

 10. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  نمونه ای دکتر چمن عزیز  وهمیشه در یادمان 

 11. از چرام
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  امید همگی در ارایه خدمت موفق باشند ولی دکتر چمن بی نظیر بود که دیگردراستان اورا  نداریم امروز برای استان ماهم یک عزای مضاعف بود 
  یک مدیرلایق واقعی را ازدست دادیم 

 12. ناهید
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  واقعا حیف شد شخصیت علمی چون دکترچمن از استان رفت.

 13. مهدوی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  واقعا این حق نبود اگرخواستار پیشرفت استان بودیم باید باتمام قوا برای ماندنش دراستان تلاش میکردیم ، رفتن دکتر چمن به شیرازبرای مایک ضایعه غیرقابل جبران است 

 14. هم میهن
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  جناب مهدوی خدمات بزرگ ،افکار بزرگ ، وانسان بزرگ در دانشگاههای بزرگ منشا خیر خواهندبود افسوس خوردن ما مشکلی را حل نمیکند 
  دکتر چمن عزیز همیشه دریادهاخواهی بود وخدماتت مایه افتخاراست

 15. bar
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دکتر چمن عزیز به حق و انصاف سنگ تمام گذاشتید …در همه زمینه ها …این رفتن و این امدن انتصابی چیزی از ارزش های شما کم که نکرد بلکه بر انها افزود …سخنان شما قطعا کار دکتر ایلامی را سخت تر خواهد کرد ..چرا که انتظار ات عموم را بالا برد …کارنامه هردو ی شما مشخص و واضح هست و انان که باید بدانند میدانند…

 16. دانشکده دندانپزشکی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  رفتنت  از آمدنت  باشکوه تر، باعظمت تر وپربارتر بود ، اشک درچشم همه کارکنان جمع شده بود تودر قلب وفکر همه کارکنان خواهی بود تاهمیشه 

 17. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  تاهمیشه به مدیری بزرگوار ونستوه که جلوتر از زمان خود بود وعلاقمندبه پیشرفت و علاقمند به توسعه استان مدیونیم 

 18. اصلاح طلب
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  واقعا دکتر چمن مدیری توانمند بود همیشه کسی که میخواد برای مردم و رضای خدا کار کند به او ضربه میزنند انشا الله موفق باشد وبه دکتر ایلامی تبریک میگویم

 19. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  آقای دکتر چمن فقط و تنها فقط بخاطر ایستادگی در مقابل درخواست های ناحق زیاده خواهان از استان برای همیشه رفت

 20. هیئت علمی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  واقعا این سیستم فراری دادن نخبگان از استان کی پایان خواهدیافت ،چرانباید استان از وجوداین بزرگوار برخوردار باشد، تفکر عالمانه  تصمیم های قاطعانه حضورهمراه باعشق به مردم وتوسعه استان واقعا ما و نمایندگان چه انتظاردیگری داشتیم  هرگز چون دکتر چمن کسی نخواهدآمد

 21. ایل نویی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  در جواب اون دوستی که با اسم دشمن زیاری ممسنی گفته دکتر ایلامی خانزاده هست باید عرض کنم که دکتر چمن هم از نوادگان محمد شفیع خان نویی محسوب می شود که از با اصالت تری خوانین بود. خدایی دکتر چمن هم یک خان دانشمند روشنفکر است.

 22. اهل رسانه
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  احسنت بر این گزارش بسیار زیبا نوشته شده درود بر بویرنیوز حامی همیشگی نخبگان استان و درود خدا بر دکتر چمن عزیز که هر کجا باشد مایه فخر و مباهات استان و قوم لر است.

 23. دشمن زیاری ممسنی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  می ترسم از نادوست ، زیرا سر به تو دارد
  دشمن شرف دارد به هر کس پشت و رو دارد .

 24. جمال
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  واقعای حیف شد که دکتر چمن رفت ایشون شخصیت علمی بزرگی بودند و تلاش های زیادی برای مردم استان انجام دادند.

 25. کاحقگو
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  درود بر انسانیت درود بر دکتر چمن درود بر عدالت و اصول قانونی

 26. کارمند دنشگاه
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  درود بر حق و حقیقت درود بر اصول قانونی و درود بر دکتر چمن قانونمند

 27. کارمند
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  حیف شد قربانی اصول قانونی شدن این کار باعث محبوبیت بیشتر دکتر چمن شد. افکار عمومی را چگونه پاسخ می دهید؟

 28. کارمند
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  امروز اشک در چشمان کارمندان دانشگا حلقه زده بود و متوجه عمق فاجعه شدند و دکتر چمن به خاطر قانونمندی در یادها تا همیشه می ماند

 29. کمالی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من . یادت در خاطره ها و نامت برزبانهاتاهمیشه جاری و ساری

 30. سعیدی
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  آن مدیر بزرگمنش رفت، او در اوج آزادگی به زیبایی و با افتخار دانشگاه را ترک کرد 

 31. امین
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  اما واقعا باید تاسف خورد برای نمایندگان استان ما که به دلیل تنگ نظری لایق ترین مدیر استان برکنار کردند، حیف از دکتر چمن واقعا حیف نه بخاطر قیافه یا جدش بلکه بخاطر هوش درایت و مدیریتش، بسیار خنده داره که نمایندگان این قدر کوته بینانه عمل کردند که فرزند شایسته استان را برکنار کردند

 32. اصطلاحطلب
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دکتر ایلامی شایسته ریاست دانشگاه می باشد به ایشان تبریک می گوییم.

 33. لوداب
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  خیلی گزارش جالبی بود بنازم سایت حق طلب بویرنیوز را و بنازم روحیه حماسی دکتر چمن را.
  ننگ بر اونهایی که تحمل اصول علمی مدیریت دکتر چمن را نداشتند.

 34. حمید
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دکتر چمن عزیز همیشه سربلند باشی…..امیدوارم دوباره در استانمون ببینیمیت.

 35. یاسوج
  در ارتباط با مطلب : کنایه دکتر چمن به نمایندگان استان/حمایت قاطع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیر پیشین علوم پزشکی/ سمت جدید دکتر چمن (+تصاویر)

  دکتر اورنگ ایلامی مدیری لایق و با شخصیت متین کار بلد

دیدگاه شما