ماجرای نامه حاشیه ساز در نقد مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

گروه سیاسی – هفته گذشته در گروه تلگرامی مربوط به مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد که استاندار نیز حضور دارد، نامه ای در نقد عملکرد فریبا رحمان پور مدیرکل اموربانوان استانداری منتشر شد.

به گزارش «بویر نیوز»، این نامه به دست برخی رسانه ها رسید و در شبکه های مجازی نیز واکنش هایی در پی داشت.

در بخشی از نامه مذکور به ضعف مدیر امور بانوان در ایجاد تعامل با بانوان، روحیه خود رایی و خود محوری، عدم آشنایی به حوزه زنان، ناتوانی و یا تعمد در دو نشست با خانم مولاوردی معاون رییس جمهور و چند نکته دیگر تاکید شده بود.

عده ای معتقد بر مفاد نامه و ضعف عملکرد مدیرکل بانوان استانداری بودند و عده ای دیگر نیز از در حمایت از عملکرد رحمان پور، ارسال کننده نامه را که خود از بانوان مدیر در استان است، مورد نقد و شماتت قرار دادند و از آن نامه با عناوینی چون طومار یاد کردند!

در همین زمینه فریبا رحمان پور در گفت و گویی ضمن تایید ارسال این دست نوشته، در گروه مدیران توسط دیگر خانم رئیس، از وجود هر گونه توطئه اظهار بی اطلاعی کرد!

 rahmanpor-4

همین موضوع باعث شد تا خبرنگار ما به سراغ مدیری برود که نامه را منتشر کرده است و وی ضمن تائید این اقدام توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

آرامش: نامه صحت دارد/ بانوان معتقدند عملکرد مطلوبی از دفتر اموربانوان ندیده ایم

عضو مجمع مشورتی توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتقاد حق طبیعی هر شهروندی است و فعالان سیاسی – اجتماعی در نقد مسئولان باید پیشقدم باشند.

فرزانه آرامش در گفتگو با خبرنگار «بویر نیوز» در پاسخ به حواشی پیش آمده در خصوص نامه ای منتسب به وی در نقد مدیرکل امور بانوان استانداری ابراز داشت: این متن نامه ای بود که از طرف تعدادی از بانوان به استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.

10770_635701729442060862_s

وی تاکید کرد: تعدادی از بانوان که از عملکرد دفتر اموربانوان نارضایتی دارند و تصمیم گرفتند نامه ای سرگشاده و با مطالبی بسیار تندتر از نامه مذکور در اختیار رسانه های جمعی قرار دهند که بنده به دلیل نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری و جلوگیری از سوء استفاده مخالفان دولت از این موضوع تلاش کردم تا آنها را متقاعد کنم انتقاد خود را با استاندار محترم مطرح کنند و مطالب نیز در چارچوب نقد منصفانه و بدور از هرگونه فضای احساسی و تخریبی مطرح شود.

عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان تاکید کرد: این نامه بدین دلیل در گروه مدیران قرار داده شد تا بانوان ناراضی شاهد باشند که نامه آنها به دست استاندار محترم رسیده است و مدیران نیز در جریان قرار گرفته اند ضمن اینکه خود خانم رحمان پور در این گروه قرار داشت و می توانست در نقد این نامه از خود دفاع کند.

آرامش در واکنش به ادعای مطرح شده که وی به دنبال تصدی این سمت است، با مضحک دانستن این ادعا ابراز داشت: خود خانم رحمان پور و همه دست اندرکاران انتصاب وی اذعان دارند با پیگیری های مکرر بنده، وی به این سمت منصوب شد و ضمن اینکه در دولت اصلاحات و در ابتدای دولت فعلی این سمت به بنده پیشنهاد شد و نپذیرفتم. از جایگاه فعلی ام رضایت دارم و در صورت اتمام مسئولیت کلاس درس را ترجیح می دهم.

بانوی اصلاح طلب حامی دولت تصریح کرد: بانوانی که پای این نامه را امضا کرده اند معتقدند پس از گذشت قریب به دو سال عملکرد مطلوبی از دفتر امور بانوان استانداری ندیده ایم و شاهد هستیم بانوان حامی دولت از یکدیگر فاصله گرفته اند و  انتظارات قانونی و طبیعی آنها برآورده نشده است، لذا لزوم تغییر را احساس می کنیم.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@boyernews.com
کانال تلگرام بویر نیوز

4 نظر برای “ماجرای نامه حاشیه ساز در نقد مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد
تعداد نظرهای در حال بررسی: 27

 1. کارشناس می‌گه:

  احسن بر خانم آرامش الحق که صد در صد واقعیت را بیان نمودید

  + پاسخ

 2. ناشناس می‌گه:

  در مجموعه استانداري كي عملكرد مطلوبي داشته ؟ استاندار؟ معاونينش؟ اينكه ديگه جاي خودداره

  + پاسخ

 3. پارس می‌گه:

  خانم رحمانپور از بانوان فعال استان است  و الان  سه بار معاون رییس جمهور را به استان  آورده خانم  آرامش به  فکر جایگاه  ایشونه

  + پاسخ

 4. خبرنگار می‌گه:

  فک کنم تا قبل از خانم رحمانپور اصلا اسمی از امور بانوان نبود .درود بر خانم رحمانپور جوان

  + پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2016 Boyernews Inc. All rights reserved