سه شنبه 14 دی 1395 - 14:14

کسب رتبه برتر کشوری توسط اتاق بازرگانی یاسوج

نمایندگی جامعه نیکو کاری ابرار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در بین 22 نمایندگی در سراسر کشور رتبه بر‌تر را کسب کرد.

به گزارش بویرنیوز؛ در اولین گردهمایی مسئولان و مددکاران جامعه نیکوکاری ابرار در هفتم و هشتم دی ماه 1395 در مرکز جامعه نیکو کاری ابرار، نمایندگی جامعه نیکو کاری ابرار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در بین 22 نمایندگی در سراسر کشور رتبه بر‌تر را کسب کرد.

🔸 مسئول جامعه نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی یاسوج از بورس تحصیلی 120 دانش آموز و دانشجوی نیازمند کهگیلویه و بویراحمد ممتاز توسط جامعه نیکوکاری ابرار خبر داد و افزود: سهمیه این استان 500 نفر بوده که مسئولان ابرار از افزایش این تعداد تا یک هزار نفر قول همکاری داده‌اند.

photo_2017-01-03_14-10-18

وی افزود: دانش آموزان متوسطه دوره اول و دوم باید به ترتیب معدل 18 و 17 به بالا داشته باشند تا بتوانند بورس تحصیلی شوند.

🔹 جهانبانی تصریح کرد: نمایندگی جامعه نیکوکاری ابرار در این استان شهریورماه 94 ایجاد شد و تاکنون 120 دانش آموز و دانشجوی ممتاز بورس تحصیلی شده‌اند و به دانش آموزان ماهیانه 100 و دانشجویان 180 هزارتومان پرداخت می‌شود.
مسئول جامعه نیکوکاری ابرار در کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: هر 6 ماه گزارشی از وضعیت تحصیلی مددجو تهیه می‌شود و در صورتی دانش آموز یا دانشجویی به صورت متوالی بدون عذر موجه افت تحصیلی داشته باشد از بورس خارج می‌شود.

🔸جهانبانی با تاکید بر اینکه بورس شدگان در صورتی افت تحصیلی نداشته باشند تا آخرین مدارج علمی می‌توانند از مزایا بورس تحصیلی استفاده کنند افزود: در اولین گردهمایی مسئولان و مددکاران جامعه نیکوکاری ابرار در هفتم و هشتم دی ماه 1395 در مرکز جامعه نیکو کاری ابرار، نمایندگی جامعه نیکو کاری ابرار یاسوج در بین 22 نمایندگی در سراسر رتبه بر‌تر را کسب کرد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=212093
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما