جمعه 19 آذر 1395 - 17:18

عزیزی: داوری بلد نیستیم اما کور که نیستیم

مدیرفنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: بازی خوبی را برابر پیکان به نمایش گذاشته بودیم و کاملاً همه چیز را بسته بودیم.

بویرنیوز: مدیرفنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: بازی خوبی را برابر پیکان به نمایش گذاشته بودیم و کاملاً همه چیز را بسته بودیم.

به گزارش فارس، خداداد عزیزی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سیاه‌جامگان برابر پیکان در خصوص بازی اظهار داشت: صحبتی ندارم و اگر کسی سوالی دارد جواب خواهم داد. فکر می‌کنم خوب بازی کردیم موقعیت‌های خوبی داشتیم و بازی را بسته بودیم. نیمه دوم آنها اصلاً شانس نداشتند و به همین دلیل از بازیکنان تیم خود راضی هستم.

وی ادامه داد: نمی‌دانم در فوتبال چه می‌گذرد؟ واقعاً جالب است. من نزدیک کمک اول ایستاده بودم. پشت 18 قدم خطا نشده بود، اما اعلام خطا کردند. وقتی اعتراض کردم گفتند داور اشتباه کرده است. گفتم اگر گل شود تکلیف چیست؟ جواب کمک داور جالب بود که پس از ضربه‌ای که گل نشد و به تیرک دروازه‌ ما برخورد کرد گفت خدا را شکر که گل نشد!

مدیرفنی تیم فوتبال سیاه جامگان خاطرنشان کرد: بازیکن مگر چقدر تحمل دارد که اعتراض نکند؟ داور سمت ما 3 آفساید را نگرفته است. داور گفت می‌دانم آفساید بود، اما می‌خواستم ببینم چه می‌شود. بگویید ما چه کار باید بکنیم که صحنه های 80 به 20 را به سود ما سوت بزنند. هر کاری آنها می‌کردند خطا نبود و برعکس همان صحنه‌ها برای ما خطا اعلام می‌شد.

عزیزی عنوان کرد: گیج شده‌ام؛ بگویند ما چه باید بکنیم که به سود ما سوت بزنند. استعداد یادگیری دارم و می‌توانم زود یاد بگیریم. در خانه‌مان هم به ضررمان سوت می‌زنند، بیرون از خانه که دیگر جای خود دارد. در بازی با صعنت نفت اعتراض کردم که داور به کمک‌های من تذکر داد که حواسم به وقت‌های اضافه هست؛ تا دقیقه 70 حدود 7 دقیقه وقت اضافه گرفته بود و آخر بازی 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد!

مدیرفنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: آیا در فضای مجازی چیزی باید دانلود کنیم تا یاد بگیریم که چه باید بکنیم که داور در صحنه‌های 50 – 50 به سود سوت بزند؟ ما داوری بلد نیستیم، اما کور که نیستیم! در رختکن مانده بودم به بازیکنانم چه بگویم. تمام آنها به داوری معترض بودند. گاهی بد بازی می‌کنند و دنبال توجیه هستند، اما امروز واقعاً فرصتی به پیکان ندادند.

وی با بیان اینکه درمورد بحث‌های فنی هم حرفی ندارم، افزود: اگر بنا به تشخیص است که خیلی اشتباه بود. در برنامه 90 هم سه صحنه پیدا می‌کنند و قضاوت می‌کنند در حالی که جریان بازی با سوت‌های اشتباه داور عوض می‌شود. اگر داور اشتباه می‌کند نباید حرف بزنیم؟ در گذشته گفتند برخی مربیان باخت را به گردن داور می‌اندازند که به آنها گفتم ممکن است ما مربیان اشتباه کنیم، اما بعد از 5 باخت برکنار می‌شویم؛ حالا وقتی داور اشتباه می‌کند چه می‌شود؟

عزیزی ادامه داد: ما مربیان تاوان اشتباه خود را می‌دهیم، اما این شرایط برای داوران چگونه است؟ اگر قرار است کسی اعتراضی نکند که نمی‌شود. فساد از فوتبال چگونه شروع می‌شود؟ مگر مسعود شجاعی غیر از واقعیت‌ها گفت؟ 11 نفر می‌دوند و 50 نفر در حاشیه تلاش می‌کنند اما یک اشتباه داور همه چیز را خراب می‌کند. این موضوعات فساد می‌آورد و موجب می‌شود که من مربی بروم دنبال اینکه چرا داور اینقدر اشتباه می‌کند.

مدیرفنی تیم فوتبال سیاه‌جامگان عنوان کرد: بهتر نیست قبل بازی اعلام کنند که مثلاً بازی 2 بر صفر تمام شود؟ حداقل سرما نمی خوریم و مثل امروز تا دقیقه 90 کنار زمین از سرما نمی‌لرزیم. برد با نامردی، نامردی است و فرقی نمی‌کند چه کسی اینکار را بکند. چرا در زمین پیکان داور باید صحنه‌های 60 به 40 را به سود میزبان بگیرد؟ کجای قانون این را نوشته‌اند؟ مگر ما تاکنون فوتبال بازی نکرده‌ایم؟ می‌گویید من فحاشی‌ کرده‌ام؟ چه باید می‌کردم وقتی عصبی بودم. نمی‌گویم اشتباهات داوری عمدی است، اما چقدر تحمل کنیم؟ مگر باشگاه ما چقدر توان دارد؟ طبیعی است که بعد از هر اشتباه بازیکنان اعتراض کنند.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=209530
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما