حال و روز ناخوشایند ورزشگاه میلیاردی یاسوج(+تصاویر)

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

گروه اجتماعی- ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج یکی از چندین و چند پروژه بزرگی بود که در دولت گذشته در این استان ساخته شد و از پروژه‌های به اصطلاح مهر ماندگار در دولت قبل بود.

به گزارش بویرنیوز؛ روند فرسایشی ساخت این ورزشگاه هم برای خود قصه‌ای طولانی دارد و البته از همه مهم‌تر روند نام‌گذاری این ورزشگاه که از ابتدا به نام شهید ورزشکار علی فتاحی کلنگ‌زنی شد اما به یکباره نام آن شهید ورزشکار را از روی ورزشگاه برداشتند و نام آزادی را بر آن حک کردند که هنوز برای مردم و ورزشکاران و خانواده شهید این موضوع قابل هضم نیست.

بیش از 60 میلیارد تومان برای این ورزشگاه هزینه شد ولی اکنون هیچ کاربردی که برای ورزش استان ندارد هیچ؛ نگهداری آن نیز برای مسوولان به یک معضل تبدیل شده است.

ورزشگاهی که از نظر آب و برق مشکل دارد و چمن آن هر روز بدتر از دیروز می‌شود و خلاصه این که استادیوم کم‌کم رنگ فرسودگی به خود می‌گیرد.

رئیس شورای قشر بسیج ورزشکاران استان در همین زمینه به فارس گفت: باید ابتدا پرسید که مراقبت و حفظ نگهداری اماکن ورزشی بر عهده کیست.

 سید رضا آشتیانی‌مقدم افزود: ورزشگاهی که برای آن بیش از ده سال وقت صرف شد و چند ماه از افتتاح آن نمی‌گذرد و میلیاردها تومان از پول بیت المال هزینه این ورزشگاه شده آیا صحیح است بخاطر عدم مدیریت کسانی که خود را متولی حفظ اماکن ورزشی می‌نامند به این روز بیفتد.

این مسؤول افزود: جوابگوی خسارت و هدر رفتن بیت‌المال و میراث امروز برای نسل‌های آینده کیست و امیدواریم کسانی که متولی ورزش استان و دفاع از حقوق ورزشکاران و حفظ اماکن ورزشی هستند جهت رضای خدا و حق و حقوق نسل‌های آینده و جلوگیری از هدر رفتن بیت‌المال دقت و نظارت خود را بر روی اماکن ورزشی بیشتر کنند.

فارس

 

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@boyernews.com
کانال تلگرام بویر نیوز

17 نظر برای “حال و روز ناخوشایند ورزشگاه میلیاردی یاسوج(+تصاویر)
تعداد نظرهای در حال بررسی: 1

 1. ناشناس می‌گه:

  خداوکیلی جوابگو این خسارت کییه چه توجیهی دارن

  + پاسخ

 2. ناشناس می‌گه:

  خدا وکیلی خودتون دلتون برای این ورزشگاهی که چند ماه از افتتاحش نمیگذره و به این حال و روز افتاده نمیسوزه جوابگوی این خسارت به بیت المال و نسلهای آینده کیست اصلا چه کسی  باید رسیدگی کنه برای رضای خدا و وجدان خودتون کاری کنید

  + پاسخ

 3. پیشکسوت می‌گه:

  خداوکیلی نگاه کنین چه بر سر این ورزشگاه اومده تقصیر رو میخواهید دوباره گردن کی بیندازید مسولین با لیاقت

  + پاسخ

 4. چرا کسی جوابگو نیست می‌گه:

  انصافا باید رسیدگی بشه این موضوع کم موصوعی نیست کی دلش میسوزه نهادهایی که باید رسیدگی کنن کجا هستن چپاوول هدر دادن سرمایه ملی ضربه به بیت المال مگه چیه

  + پاسخ

 5. ناشناس می‌گه:

  این هم مدیریت ایزدپور قهرمان پهلوان خسته نباشی قهرمان ورزشگاه 

  + پاسخ

 6. ناشناس می‌گه:

  خیلی عجیبه والا نگاه 

  + پاسخ

 7. دنا می‌گه:

  همه باهم ایزد پور خسته نباشی چند تا بنر بنویسیم ودر شهر نصب کنیم

  + پاسخ

 8. ناشناس می‌گه:

  مردونه این ورزشگاهیه که تازه افتتاح شده واقعا خجالت داره دست مریزاد جناب ایزدپور و استاندار

  + پاسخ

 9. ناشناس می‌گه:

   ایزدپور خسته نباشی

  + پاسخ

 10. حقیقت می‌گه:

  اینهاقیامت چه جوابی دارندقربونتون برم اون دنیا دیگه قاضی امثال مرتضوی نیست مثقال ذره شرایرا این راباورکن

  + پاسخ

 11. ناشناس می‌گه:

  برای ایزدپور که نباید تاسف خورد برای اقای استاندار و  دولت باید تاسف خورد  باید به حال این استان گریست نگاه به چپاول بیت المال کنید اه بر کسانی که خون شهیدان را دارن پایمال میکنن

  + پاسخ

 12. مردم می‌گه:

  ایزدپور خسته نباشید……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  + پاسخ

 13. بنيامين می‌گه:

  خاك تو سرتون با اين مديريتتون ابرو برامون نذاشتين هميشه تو خرابكاري اول هستيد

  + پاسخ

 14. منطقی می‌گه:

  دوستی می گفت یاسوج داره به امکانات میرسه و چند وقت دیگه بیمارستان بزرگش افتتاح میشه !! یه خنده ای کردم گفتم برادر به افتتاح هیچ طرحی در این استان دلخوش نکن از بی صحابی و در مدت کوتاهی تبدیل به یه خرابه میشه . همین بیمارستان عمرش فقط چند ساله

  + پاسخ

 15. شاکر می‌گه:

  اینم حتما تقصیز احمدی نژاده

  + پاسخ

 16. علی می‌گه:

  شاید مدیریت ضعیف بیانگر بخشی از این حقایق تلخ باشد ولی قسمت اعظم ان به بی فرهنگی وعدم استفاده صحیح از امکانات وندانم کاریهای ما می باشد. که وضعیت صندلیهای مربی ونیکت نشینان بیان کننده این درد عظیم است .همه باید جوابگو باشیم همممممممممممممممممه.

  + پاسخ

 17. بویراحمد می‌گه:

  چه عجب

  + پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2016 Boyernews Inc. All rights reserved