حمام خانه قتلگاه زن جوان

پایگاه خبری تحلیلی بويرنيوز (BoyerNews.com) :

معمایی جنایی که در آن چگونگی قتل یک زن ۲۸ ساله با ضربات چاقو بدون جواب مانده ۸ روز است که پیش روی کارآگاهان پلیس قرار دارد. جنایت پنجمین روز از مرداد ماه سال جاری در خیابان پیروزی در حالی به وقوع پیوسته که به نظر می‌رسد قاتل یا قاتلان، زن جوان را در حضور کودک یک ساله‌اش به قتل رسانده‌اند. گرچه بیش از یک هفته از وقوع این جنایت در شرق پایتخت گذشته اما هنوز فردی در این رابطه دستگیر نشده است و کارآگاهان همچنان در حال ردیابی مظنون یا مظنونان هستند.

چه کسی پلیس را خبر کرد؟

نخستین کسی که ماجرای این جنایت را به پلیس گزارش داد شوهر این زن بود. او که از سر کار به خانه بازگشته بود در حالی با جنازه خون آلود همسرش مواجه شد که کودک شیرخواره‌اش در حمام در حال گریه کردن بود. ساعت حدود یک ربع به هشت شنبه گذشته بود که تلفن قاضی کشیک قتل به صدا در آمد. آن سوی خط ماموری از کلانتری ۱۲۸ تهران نو بود که خبر از وقوع جنایتی در حوزه استحفاظی کلانتری مربوطه‌اش می‌داد. با اعلام گزارش این قتل به بازپرس ویژه قتل تیمی از عوامل تشخیص هویت اکیپ حفظ صحنه جرم کارشناسان پزشکی قانونی به همراه قاضی سپیدنامه در محل جنایت حاضر شدند. با حضور بازپرس ویژه قتل در محل مشخص شد جسد متعلق به زنی حدودا بیست و هشت ساله به نام مرضیه است که در حمام خانه‌اش به قتل رسیده است. پس از معاینات اولیه جسد به دستور قاضی سپیدنامه به پزشکی قانونی فرستاده شد تا معاینات دقیق‌تر روی آن صورت بگیرد. در ادامه به دستور رییس شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه جنایی ۲۷ تهران تیمی از کارآگاهان اداره دهم مامور رسیدگی به این پرونده شدند. ماموران در نخستین گام رسیدگی به این پرونده جنایی شوهر این زن که امید نام داشت را مورد بازجویی قرار دادند.

در روی چه کسی باز شده است؟

پلیس اینک برای رسیدگی به این جنایت باید فرضیه‌های مختلفی را مورد توجه قرار دهد. نخستین فرضیه ارتکاب قتل توسط فردی است که مقتول به راحتی در را برای او گشوده است. فرضیه‌های دیگری نیز مدنظر کارآگاهان است و باید دید جزییات به دست آمده در تحقیقات اولیه از سرقت یا مواردی از این دست نیز حکایت دارد یا نه. با این حال کارآگاهان نخستین تحقیقات خود را با بازجویی از شوهر مقتول آغاز کرده‌اند.

جسد مرضیه در کنار فرزندم کف حمام افتاده بود

امید که گزارش وقوع این قتل را خودش به پلیس داده بود در بازجویی‌ها به ماموران گفت: . هر روز حدود ساعت ۹ به سر کارم می‌روم و ساعت۸ شب بر می‌گردم. امروز هم مثل همیشه پس از اینکه از سر کارم خارج شدم به سمت خانه آمدم. در خانه را با کلید باز کردم و داخل شدم. وارد خانه که شدم صدای گریه پسرم آرمان را شنیدم چند بار مادرش را صدا کردم تعجب کردم که چرا آرمان گریه می‌کند اما خبری از مرضیه نیست.

صدا از سمت حمام خانه می‌آمد به سمت حمام رفتم که دیدم پسرم کف حمام افتاده در حالی که لباس‌هایش خونی است و مرضیه در حالی که چند ضربه چاقو به سینه‌اش خورده کف حمام افتاده است. بعد از آن با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم و ماجرا را اطلاع دادم. ماموران در ادامه به بازجویی از همسایه‌ها پرداختند. در حال حاضر کارآگاهان در حال فرضیه‌سازی برای انگیزه‌های احتمالی از سوی قاتل یا قاتلان برای قتل زن جوان هستند.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
[email protected]
کانال تلگرام بویر نیوز

یک نظر برای “حمام خانه قتلگاه زن جوان
تعداد نظرهای در حال بررسی: 0

  1. حمید می‌گه:

    صحنه اش خیلی ترسناکه

    + پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2012-2013 Boyernews Inc. All rights reserved
طراحی سایت: Nexar Inc.