شنبه 15 تیر 1392 - 11:27

مشروح مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

مدیرعامل جدید بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش بویر نیوز؛ صبح امروزطی مراسمی که با حضور مدیرعامل بانک مهر اقتصاد کشور در یاسوج برگزار شد، پرهیزگار به عنوان مدیرعامل جدید این بانک در استان معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل بانک مهر استان امروز با حضور روسای لشکری و کشوری استان از جمله سردار امیری فرمانده محترم سپاه فتح استان، رضوی پور معاونت  منابع انسانی بانک مهر،  آلفونه فرماندار بویراحمد،سرهنگ کاشانی فرماندهی  نیروی انتظامی  و مدیران بانک مهر و دیگر بانک های استان  برگزار گردید.

a

در این مراسم که ابتدا با تلاوت آیاتی از قران کریم شروع شد  قضایی مدیر کل اسبق بانک مهر استان ضمن تشکر از همه حاضرین و شکرگزاری از درگاه خداوند منان بخاطرتوفیق فرصت خدمت گزاری به مردم شریف و غیور کهگیلویه و بویراحمد؛ با ارائه آمار و ارقامی به تشریح فعالیت ها و خدمات و همچنین افتخارات دوره تصدی مدیریتشان در این بانک پرداختند.

ایشان از جمله افتخارات بانک مهر در دوره مدیریت خود به مواردی از جمله رتبه یک استان در منابع مالی و ریالی، رشد تسهیلات اعطایی به مردم شریف هم استانی به سقف 210 ملیارد ریال، رشد 80% املاک تجاری بانک مهر، رشد 150%نظام پیشنهادات و در کشور و نیز رتبه یک را در زمینه های طرح های جهادی ،طرح متوازن سازی مصارف و در منابع مالی و موارد دیگر برشمرد.

c

قضایی این افتخارات را دستمایه و محصول کار همه اعضای بانک مهر و حمایت های مردم عزیز استان و مشتریان و همچنین کمک های بی وقفه و کم نظیر سردار امیری دانست و خود را میراث دار تلاشهای مدیران قبلی این مجموعه دانست و برای مدیرکل جدید بانک نیز آرزوی توفیق و سربلندی در خدمت رسانی هرچه بهتر به اقشار مختلف جامعه نمود.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس بهنود معاونت محترم طرح و توسعه بانک مهر کشور ضمن قدردانی از زحمات آقای قضایی و همه پرسنل بانک مهر استان،خط مشی بانک مهر را؛آموزش و بهبود مداوم نیروی انسانی به عنوان فاکتوری پایه ای و بنیادین دانست و آنرا مقدم بر هر تغییری دانست به زعم ایشان نیروی متعهد و کارآمد با خصلت های یک بسیجی مهترین خصایص در گزینش کارکنان بانک مهر بوده و از اهم وظایف این نیروها به مشتری مداری و تخصص در کار اشاره نمود.

وی همچنین با بیان اینکه بانک مهر دو دهه است که به خدمت رسانی به ملت شریف ایران مشغول است و با توجه به اینکه تاکنون موسسه قرض الحسنه بوده و از بسیاری از مزیت ها و تسهیلات بانک بودن بی بهره بوده اما بحمدالله جایگاه خوبی (رتبه 8 کشور) در میان بانک ها و موسسات مالی در ایران را داراست و در شرف تبدیل شدن به بانک می باشد که این را افتخار برای همه مشتریان متعهد و مجموعه پرسنل دانست.

ایشان همچنین به نقل از جناب آقای رضوی افراد کارآمد در مجموعه بانک مهر را که به حق شایسته تصدی پست های مدیریتی هستند را بالغ بر 3000 نفر دانست و این حجم نیروی کارامد و متعهد را زمینه ساز و عامل اصلی توفیق این بانک دانستند.

سردار امیری فرمانده سپاه فتح استان نیز در سخنانی ابتدا با تاکید بر نامگذاری سال 92 به سال حماسه سیاسی و اقتصادی به خلق حماسه سیاسی توسط ملت شریف ایران و مردم دلیر و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد اشاره و خاطر نشان کرد: حال نوبت همه مسولان است که در خصوص تحقق حماسه اقتصادی که خواست رهبر عظیم الشان انقلاب نیز می باشد جامعه عمل بپوشانند.

f

ایشان سیستم بانکی را عامل مهمی در تحقق این خواسته دانست و از سیستم های مالی و بانکی استان درخواست نمودند با ارائه تسهیلات مناسب و جهت دهی تسهیلات به بخش تولید موجبات تحقق حماسه اقتصادی را بیش از پیش فراهم  و در این زمینه از نظارت های مناسب نیز فروگذار نباشند.

در پایان نیز  پرهیزگار ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل اسبق بانک مهر خود را وامدار مدیران پیشین این مجموعه دانست و خاطر نشان کرد در راه خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به هم استانی های عزیز و ارجمند و ارائه خدمات بهتر و مناسب تر به همه اقشار از هیچ تلاشی دریغ نکند.

d

وی از سردار امیری نیز به پاس زحمات و کمک های کم نظیرشان قدردانی و تشکر نمود.

آقای نجمی معاونت بازرسی و حسابرسی بانک مهر نیز از آمادگی این بانک در حمایت از طرح های توجیهی و اقتصادی کارآمد همه هم استانی های عزیز گفت و به همه هم استانی های عزیز قول مساعدت و همکاری در پیشبرد طرح های اقتصادی کارآمدشان را دادند.

لازم به ذکر است در این جلسه به نحو شایسته ای یاد و خاطره مرحوم سپهر از کارکنان دلسوز و متعهد و کارآمد بانک مهر گرامی داشته شد و از خانواده آن مرحوم تقدیر بعمل آمد.

i

b

 

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=55063
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. اشنا
    در ارتباط با مطلب : مشروح مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

    یادش همیشه گرامی

  2. رضا
    در ارتباط با مطلب : مشروح مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد+ تصاویر

    دلم براش تنگه

دیدگاه شما