یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 - 23:42

توضیح حسن روحانی درمورد خودروی خود

در پی خبری که روز گذشته در رسانه ها به نقل از «قانون» منتشر شد دفتر حسن روحانی تکذیبیه ای منتشر کرد.

به گزارش بویرنیوز به نقل از ایسنا، متن تکذیبیه مدیریت حقوقی ستاد حامیان حسن روحانی که به قانون ارسال شده است، به این شرح است:

با سلام

احتراماً در پی انتشار مقاله‌ای با عنوان «به نام پراید به کام بنز»در شماره 149 آن روزنامه منتشره در مورخ 28/2/1392 در صفحه دوم، براساس ماده 23 قانون مطبوعات ضمن تکذیب موارد مذکور نسبت به آقای دکتر حسن روحانی تقاضا دارد نسبت به درج تکذیبیه‌ای در همان صفحه وفق مقررات و در همان ستون و نیز اعلام به رسانه ها که به نقل قول از آن منبع، خبر را منتشر نموده‌اند، اقدام لازم صورت پذیرد.

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی مالک هیچ گونه اتومبیل شخصی نبوده و چنین انتسابی نادرست و کذب محض می‌باشد با این توضیح که اتومبیل تویوتا کریسیدا مورد استفاده روزانه از سوی ایشان، تحت اختیار تیم حفاظت شخصیت‌ها و به دلیل ملاحظات امنیتی- حفاظتی بوده و بهره‌برداری از آن به ٢٠ سال گذشته برمی‌گردد. متأسفانه تشبث به چنین مطالب واهی و کذبی، در آستانه حماسه بزرگ سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برخلاف اخلاق حسنه،فرمایشات مؤکد مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در سخنرانی‌های معظم‌له و قانون و نیز تخریب شخصیت برجستۀ جناب آقای دکتر روحانی به عنوان خدمتگزار صادق ملت و نظام مقدس اسلامی م. امید است که اصحاب رسانه به‌عنوان امانتداران عرصه خبر، به دور از حاشیه‌سازی و تخریب شخصیت‌های مورد اعتماد و خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به وظیفه حرفه‌ای خویش بپردازند. شایان ذکر است تکرار و استمرار چنین روندهای غیرقانونی و ناصحیح در مراجع قضایی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=44208
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس
  در ارتباط با مطلب : توضیح حسن روحانی درمورد خودروی خود

  آخه مگه چه پست محمی داره که  نیاز به تیم حفاظتی داره

  • ناشناس
   در ارتباط با مطلب : توضیح حسن روحانی درمورد خودروی خود

   پست خیلی مهمی داره.رئیس جمهور کشور اینده ایران

   • مصطفی
    در ارتباط با مطلب : توضیح حسن روحانی درمورد خودروی خود

    هنوز که نشده
    نکنه پیش پیش متوجه شده رئیس جمهور و می خواد اعلام هم بکنه

دیدگاه شما