پنجشنبه 29 آبان 1399 - 8:01

بررسی برای انتخاب دومین بیمارستان کرونایی مرکز کهگیلویه و بویراحمد

بیمارستان شهید رجایی یاسوج احتمالاً دومین مرکز نگهداری بیماران کرونایی در مرکز کهگیلویه و بویراحمد باشد.

به گزارش بویرنیوز، رئیس و تیمی تاز کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور در یکی دیگر از بیمارستان های یاسوج به بررسی وضعیت این بیمارستان برای مرکز دوم نگهداری بیماران کرونا پرداختند.

این روزها با افزایش مبتلایان به کرونا و به تبع آن افزایش موارد بستری آنهم در شرایطی که برخی اوقات ظرفیت بیمارستان شهید جلیل تکمیل می شود و بیماران مجبور به ادامه روند درمانی در منزل می شوند، تدارک محل دوم برای نگهداری و پرستاری از بیماران کرونایی یک ضرورت است.

با سرد شدن فصل سرد و ایجاد شرایطی برای تجمع در محیط های بدون تهویه (به واسطه سردی و برودت هوا) و البته بارش باران و عدم کارایی ماسک ها در این شرایط بدون شک اگر پروتکل های بهداشتی مراعات نشوند باید منتظر افزایش مبتلایان باشیم.

تعیین مرکز دوم نگهداری بیماران کرونایی یک ضرورت است و باید تا پیش از زمستان این اتفاق رخ دهد چرا که همانطور که مسئولان بهداشتی هم گفته اند زمستانی سخت تر از پاییز را پیش رو داریم و باید تا آن زمان خودمان را آماده کرده باشیم.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326662
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  این کار غلطی
  است ما باید دنبال یک مرکز تنفسی تخصصی باشیم

 2. ناشناس گفت:

  سلام .بیمارستان امام سجاد ازابتدای اسفندتاکنون بیمارکرونایی بستری میکند ونزدیک به دوالی سه ماه است که شمارقابل توجهی بیماردارد وازدوماه پیش نیزبخش کوییدباظرفیت ۲۳تخت که همیشه تکمیل میباشد راه اندازی کرده وتعدادبالای سی وپنج حتی تاچهل بیمارکوییدی دربخش های اتفاقات ،داخلی ،اطفال ،icu,ccu…دارد

 3. ناشناس گفت:

  این بیمارستان شهید رجاییه

 4. ناشناس گفت:

  بیمارستان شهید رجای یاسوج
  اشتباه تایپی بوده

دیدگاه شما