پنجشنبه 29 آبان 1399 - 7:51

مهمترین جلسه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد بدون تصمیم گیران نهایی!

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری در حالی برگزار شد که جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در اعتراض به بی‌توجهی و عدم حضور مدیران ارشد کهگیلویه و بویراحمد به جلسه اقتصاد مقاومتی، سالن جلسات را ترک کرد.

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد به دعوت سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری برگزار شد. جبار کیانی‌پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در این جلسه با بیان اینکه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی یکی از جلسات مهم در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود و مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است، اظهار داشت: این جلسه باید با حضور مدیران ارشد و تصمیم گیرنده دستگاه‌های اجرایی برگزار شود، نه با کارشناسانی که در حقیقت تصمیم گیرنده نهایی نیستند.

صمیمی‌دوست معاون امور اقتصادی نیز خطاب به جبار کیانی‌پور گفت: اگر جلسه را قبول ندارید، می‌توانید، جلسه را ترک کنید که جبار کیانی‌پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج به دلیل بی‌توجهی و عدم حضور مدیران ارشد دستگاه‌های دولتی و حضور کارشناسان ادارات، جلسه را به نشانه اعتراض ترک کرد.

به گزارش بویرنیوز، اقتصاد مقاومتی معمولا از جلسات مهم کشور به شمار می رود که عمدتا ریاست آن بر عهده معاون اول رئیس جمهور است و در برخی استان ها نیز وزرا ریاست این ستاد را عهده دار هستند که اختیار برگزاری جلسات را نیز عمدتا به استانداران سپرده اند.

در این جلسه باید تصمیمات مهم اقتصادی و چاره اندیشی برای حل چالش های اقتصاد و واحدهای اقتصادی بشود از همین رو است که حضور تصمیم گیران نهایی در سازمان ها و استانداری و برنامه و بودجه آنهم در شرایط کنونی کرونایی و لزوم حمایت همه جانبه از طرح های اقتصاد مقاومتی که راهگشای امورات این روزها هستند، یک ضرورت است.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326660
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. علی گفت:

    نتبجه این جلسات و جلسات قبل چی بود چقد مفید بودن

  2. زنبور. گفت:

    استاندار محترم شخصا مشکل پیش آمده را بررسی کند تا خدای نکرده اینگونه جلسات مهم حالت تشریفاتی پیدا نکند

دیدگاه شما