چهارشنبه 21 آبان 1399 - 16:55

کهگیلویه و بویراحمد| تعطیلی پنج شنبه ها برای ادارات استان در یک قدمی تأیید

بنا به پیشنهاد معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادارات دولتی در صورت موافقت ستاد ملی تعطیل خواهند شد.

به گزارش بویرنیوز ، احد جمالی ظهر امروز در ستاد کرونای استان گفت :الحمدالله از امروز شاهد اولین نزول رحمت الهی در پاییز امسال بودیم انشالله که منشا خیر و برکت باشد .

جمالی ادامه داد : فرمانداران بخشداران دهیاران و شهرداری استان را در حالت آماده باش کامل قرار داده ایم و توجه به وضعیت خاص استان که ده درصد آب موجود کشور در این استان است که این خودش به ستاد بحران هشدار دارد .

وی در ادامه عنوان کرد: دستگاهها باید هوشیار باشند انتظار می رود با توجه به تجربه ای که از سالهای قبل دارند آسیب شناسی کنند ، تامین و تجهیز ملزومات ضروری از اولویت های اول باشد و چنانچه در خصوص ملزومات و تاسیسات مشکلاتیب وجود دارد کمبود ها را به ستاد بحران اعلام کنند.

وی تصریح کرد :فکر و برنامه ریزی باید در زمان آرامش باید اتخاذ شود قبل از اینکه بحران ما را مدیریت کند ما بحران را مدیریت کنیم .

معاون سیاسی امنیتی در ادامه به درخواست بازاریان و کسبه اشاره کرد و گفت : بازاریان تقاضا دارند الان که بازار تعطیل است در اخذ مالیات از آنها تجددید نظر شود .

در ادامه جمالی پیشنهاد داد که بنا به درخواست کارکنان دستگاهها روزهای پنج شنبه تعطیل اعلام شود که این مورد به رای گذاشته شد و با نظر اکثریت حاضران در جلسه با تعطیلی روز پنج شنبه ادارات موافقت شد ولی تصمیم نهایی در این خصوص به مکاتبه و اخذ جواب از مرکز موکول شد .

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326567
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  معلومه رای اکثریت با تعطیلی هست چون خودشون کارمند هستند
  آخه چه توجیه علمی و منطقی وجود دارد که یک روز را تعطیل کنید
  خوب تراکم و تجمع ارباب روجوع در بقیه روزها بیشتر میشه .این رو چیکار می کنید
  هرچند که اکثرا بود و نبودشان تفاوتی نمی کند

 2. l گفت:

  دوست عزیز اکثر استان ها پنجشنبه تعطیله و بقیه روزها معمولا تا ساعت ۱۶هم کارکنان محل کار هستند

دیدگاه شما