پنجشنبه 8 آبان 1399 - 13:23

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد این بار نیز خواستار برکناری یکی از مدیران شد!

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از وضعیت کرونا در شهرستان گچساران گفت: در مدیریت بهداشت و درمان گچساران تجدیدنظر شود.

به گزارش بویرنیوز، نشست ستاد مقابله با کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست نماینده ولی فقیه در استان و با حضور احد جمالی معاون سیاسی استاندار و مدیران عضو این ستاد برگزار شد.

احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با بیان این‌که وضعیت شهر یاسوج قرمز بلکه فوق قرمز است اظهار کرد: همه دستگاه‌ها و مسؤولان و ظرفیت‌های مردمی باید پای کار باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه  و بویراحمد با انتقاد شدید از وضعیت کرونا در شهرستان گچساران گفت: شهرستانی که چهار بیمارستان دارد باید چنین وضعیتی داشته باشد.

وی با خطاب قرار دادن یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: حتما جای کار اشکال دارد که بهداشت و درمان این شهرستان نتوانسته اوضاع را کنترل کند باید در مورد این مدیریت تجدید نظر شود.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326350
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. پزشک گفت:

  آقا گچساران سیاه است چهار بیمارستان و این همه بودجه یک دهد است شبکه در دست چند نفر است و تعداد فوتی ها خصوصا غیر بومی ها بیداد میکند

 2. علی گفت:

  فعلا قحط الرجال هست تو استان
  جمالی جولان می دهد

 3. نادی گفت:

  خسته نباشید عرض می کنم خدمت مدیر توانمند و دلسوز
  آقای جمالی

 4. یزدگرد گفت:

  درود بویرنیوز.
  ایشون کاملا درست میفرماییند گچساران شده سیاست و باند و خانواده ای خاص بالاخره کار و کرونا یی هم هست …

 5. علی گفت:

  اظهر من الشمس است با نیروهای تاج گردون مشکل دارد

 6. زنبور گفت:

  با توجه به تداوم شدت وشیوع کرونا در استان آقای معاون سیاسی استاندار باید جوابگوی مردم خصوصا خانواده های داغدار باشد

 7. زنبور گفت:

  اقای جمالی! به اطلاع جنابعالی برسانم یکی از عوامل اصلی شیوع کرونا در شهرهای استان ابهای سبز وسیاه رها شده در جدولهای خیابانها خصوصا در شهر یاسوج است که بسیاری از ساکنین خیابانها ابهای روشویی وحمام خود را بجای ریختن در شبکه فاضلاب در جدولها رها ساخته اند ، برای این معضل کاری که نکرده اید حداقل از این به بعد دستور بده اقدامی بعمل آید.

 8. ناشناس گفت:

  نیروهای تاج مشکل ساز بودند وخواهند بود

دیدگاه شما