پنجشنبه 1 آبان 1399 - 15:57

پرونده مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد بسته شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از بسته شدن پرونده مسکن مهر در این استان بعد از سال‌ها بلاتکلیفی متقاضیان خبر داد.

به گزارش بویرنیوز، پژمان نیک‌اقبالی در آئین اختتامیه پروژه مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امروز در کشور اتفاق بسیار خوبی رقم خورد و در استان نیز این اتفاق به وقوع پیوسته و خرسندیم که امروز با همکاری تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان، بانک‌ها و مجموعه استانداری کارهای بزرگی در استان در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز جشن خاتمه مسکن مهر را در استان داریم و ساخت و تکمیل 16هزار و 838 واحد مسکن مهر به اتمام رسیده است.

نیک اقبالی بیان کرد: از این تعداد واحد مسکن مهر شش هزار 383 واحد توسط مالکین بخش خصوصی با دریافت تسهیلات، پنج هزار 343 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای با جمعیت زیر 20 هزار نفر و تعداد پنج‌ هزار و 115 واحد به صورت سه جانبه ساخته شده‌است.

وی با اشاره به اینکه امروز تعداد 3 هزار و 489 واحد به صورت رسمی افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: کل هزینه صورت گرفته در مسکن مهر استان کهگیلویه و بویراحمد مبلغی بالغ بر 790 میلیارد تومان بوده و ارزش روز مسکن مهر در استان مبلغی بالغ بر سه هزار و 367 میلیارد تومان است.

نیک اقبالی یادآور شد: هزینه انجام شده برای ساخت پنج هزار و 115 واحد مسکن مهر در قالب سه جانبه مبلغی بالغ بر 240 میلارد تومان است، و ارزش روز این واحدها مبلغی بالغ بر هزار و 22 میلیارد تومان است.

وی عنوان کرد: پروژه مسکن مهر استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید پیشرفت 61 درصدی داشته و تنها 39 درصد از کار در دولت قبل صورت گرفته بود.

نیک اقبال ابراز کرد: آخرین واحد مسکن مهر استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان گچساران به یک خانواده دارای فرزندان پنج قلو اهدا شد.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326268
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. کارشناس گفت:

  با سلام و تقدیر از زحمات مهندس نیک اقبالی و همکاران
  تعدادی از واحدهای مسکن مهر دهدشت به علت عدم فعالیت پیمانکار بیش از یک سال گذشته هیچ پیشرفتی نداشته و تعطیل می باشد خواهشمند است پیگیری شود نمی دانم چرا تیتر زدید پرونده مسکن مهر استان بسته شده لطف خبرنگارتان در دهدشت پیگیری کنید و علت را جویا شوید

 2. ناشناس گفت:

  با سلام جناب آقای نیک اقبالی در صد پیشرفت را می بایست به صورت فیزیکی اعلام کنید مسکن مهر ابتدایی شروع دولت تدبیر و امید قابل بهره بردای بودند و درصد بالایی از انها سکونت داشتن این درصد اعلام شده توسط جنابعالی درصد ریالی است چون اجناس و مصالح از نظر قیمتی سر به فلک کشیده است این درصد سرجمع هزینه های صرف شده در دولت هامی باشند در دولت قبل یه واحد آپارتمانی با هشتاد میلیون تومان ساخته میشد در این دولت تدبیرحدود ۴۰۰ میلیون تومان این کار را انجام می دهند دیگه بیش از این ذهن مردم را خراب نکنید مردم خیلی خیلی از ماها آگاهتر هستند

 3. ف ناشناس گفت:

  پرونده بسته شد البته بدون زیر ساخت ها

دیدگاه شما