چهارشنبه 30 مهر 1399 - 16:00

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد می رود/مناسب‌ترین گزینه جانشینی کیست؟

عزیز فیلی از معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خداحافظی می کند.

به گزارش بویرنیوز: معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قرار است از استان خداحافظی و به وزارتخانه راه و شهرسازی برود.

او رفتنش را تایید کرده و البته این را هم گفته علیرغم میل باطنی استاندار و نمایندگان و بنا به دلایل شخصی استان را ترک می کند و البته قطعیت رفتن را هم موکول به هفته پیش رو کرده است.

فیلی از جمله معاونان کم حرف و عملگرای استانداری بود، سابقه او در دیگر استان ها و دستگاه ها نیز بر این مطلب صحه می گذارد.

اگرچه تلاش های جدی برای فعال‌تر کردن پروژه های عمرانی استان در دوره او صورت گرفت اما واقعیت اینست باز هم مطالبات مردم از حوزه عمرانی استانداری باقی ماند و همچنان داستان پروژه های زخمی و تاریخی استان به حال خود باقیست.

گزینه مناسب کیست؟

معاون عمرانی باید فردی کارآزموده و باتجربه باشد، در حوزه های عمرانی ورود کرده باشد و این حوزه را بشناسد و مهمتر از همه توان استفاده از ظرفیت های ملی همسو با سیاست توسعه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد را  داشته باشد.

معاون عمرانی باید آشنا به پروژه های عمرانی استان باشد، ضعف ها را بداند و البته راهکار ها را نیز در چنته داشته باشد. استاندار باید فردی را انتخاب کند از جنس عمران و آبادی ، فردی که با روابط ویژه بتواند اتحاد جمعی بین دستگاه های استان را رقم بزند و از به آورد این مسأله به توسعه استان کمک کند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326262
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. چویل دنا گفت:

  مناسب ترین گزینه
  مهندس نیک اقبال با سابقه ۴ سال معاونت عمرانی است.

 2. ناشناس گفت:

  بهترین گزینه را باید ازطریق امتحان کتبی و عملی فرا جناحی انتخاب کنید به شرط قدرت تخصص

 3. ناشناس گفت:

  بهترین گزینه مهندس حبیبی معاون فعلی استانداری قزوین

 4. مهندس گفت:

  واقعا جناب حبیبیتجربه دارد

دیدگاه شما