سه شنبه 29 مهر 1399 - 20:09

کلنگ ساختمان جدید نظام مهندسی ساختمان سی سخت زده شد/+عکس

کلنگ ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهر سی سخت با حضور مسئولان به زمین زده شد.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در راستای توسعه ی زیرساخت ها اقدام به تهیه زمین برای دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان های دهدشت؛ سی سخت و گچساران نمود.

به گزارش بویـرنیـوز به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرسی سخت با حضور ریاست و اعضا هیات مدیره سازمان، مدیر کل راه و شهرسازی استان، امام جمعه، اعضای شورای شهر و معاون فرماندار سی سخت مدیران برگزار شد.

مهندس یزدانپناه در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: سازمان نظام مهندسی بزرگترین سازمان مردم نهاد است و هم اکنون بیش از چهار هزار عضو دارد که با تمام توان در جهت پیشبرد اهداف عالیه سازمان و اعضا حرکت می کند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در ادامه تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان مهمترین و مؤثرترین ارگانی است که در عرصه ساخت و ساز در زمینه های نظارت، طراحی و اجرا نقش آفرینی می کند که مطمعناً عملکرد آن در ارتقای کیفیت ساخت و ساز نقش ارزنده ای دارد .

وی گفت: به امید روزی که سازمان بتواند دفاتر نمایندگی و ساختمان مرکز استان را در آن چنان که باید شایسته ی اعضا احداث نماید که این بناها تا سالیان متمادی نمادی مهم از کیفیت ساخت و ساز در استان از جنبه های مختلف اعم از رعایت حقوق شهروندی، استفاده از مصالح استاندارد؛ رعایت اصول معماری و شهرسازی اسلامی و سازه ای و …. باشد.

رییس سازمان در بخشی از سخنان خود از زحمات ارزشمند و همکاری همه جانبه اداره کل راه و شهرسازی و اعضا هیأت مدیره سازمان برای مهیا نمودن زمینه واگذاری این زمین ها به سازمان قدردانی کرد.

مهندس نیک اقبالی؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان در این مراسم با اشاره وقوع زلزله سال 68 در شهر سی سخت گفت: بعد از وقوع زلزله مردم شهر تصمیم گرفتند ساختمان های خود را با رعایت اصول مقررات ملی ساختمان به ویژه ای سازه ای احداث نمایند که این خود بیانگر آن است که ما از وقوع آن زلزله درس گفته ایم که اگر خدای نکرده مجدداً زلزله ای به وقوع بپیوندد آسیب های کمتری را شاهد باشیم.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=326249
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناصر گفت:

  از نظام مهندسی کلا قطع امید کرده بودیم تازه داریم امیدوار میشیم این اقای مهند س یزدانپناه واقعا پای کار و دلسوز.

 2. سی سخت گفت:

  درود بر مایه افتخار دنای همیشه سرافراز مهندس یزدانپناه

 3. یاسوجی گفت:

  هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک.
  چند مدت پیش مصاحبه ای از شخصی به اسم مدبرمقدم در کبنا دیدم که نوشته بود معاون مطالبه گری سازمان امر به معروف و نهی از منکر که از قاطعیت در مبارزه با فساد اداری صحبت کرده بود اما مشخص نشد که خود این آقا با کدام ضابطه و بر اساس کدام قانون و آزمون در این نهاد مشغول به کار شده؟ البته همه می دونن بدون ضابطه و بر اساس این که داماد شیخ ….. هست و بدون هیچ قانونی مشغول کار شده اون هم به عنوان معاون.
  به قول معروف با دستمال کثیف نمیشه شیشه کثیف رو پاک کرد. اول جواب بده خودت چطور رفتی سر کار، بعد با فساد اداری مبارزه کن
  یقینا تا روشن شدن این مطلب اون رو پی گیری می کنیم
  چون هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک

 4. در پاسخ به یاسوجی گفت:

  دوست عزیز ظاهرا تیتر را اشتباه گرفتی . مطلبی که مطرح فرمودید اصلا ربطی به این خبر نداره
  قابل توجه مدیریت محترم سایت ، لطفا مطالب را پس از کنترل منتشر فرمایید.

 5. لر اصیل گفت:

  درود بر دکتر یزدانپناه
  الحق نظام مهندسی را به جایگاه واقغیش رسوند

دیدگاه شما