دوشنبه 7 مهر 1399 - 19:51

واکنش یزدانپناه به حرف و حدیث ها در خصوص استخدام غیرقانونی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

هیچ استخدام غیر قانونی در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد انجام نشده است.

بویرنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استخدام نیرو در دانشگاه علوم پزشکی مطابق قانون بوده و ۷۰ درصد از نیروهای استخدامی پرستار هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، پرویز یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به قانونی بودن جذب نیروها در بخش های مختلف از طرف دانشگاه علوم پزشکی، اظهار داشت: 290 نیروی شرکتی، قراردادی و پیمانی به صورت آزمون جذب شده‌اند، که 70 درصد نیروها مربوط به بخش‌های بهداشت و درمان و اکثریت پرستار هستند.

وی افزود: سهمیه استان 11 هزار دوز واکسن آنفلونزا است که 6 هزار دوز در اختیار استان قرار گرفت و اولویت‌بندی شد و در مرحله بعدی تحویل داروخانه‌ها می‌شود که مردم می‌توانند تامین کنند.

یزدانپناه خاطر نشان کرد: اولویت تجویز واکسن آنفلوانزا با جانبازان شیمیایی، زنان باردار، بیماران خاص، پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی، سالمندان و زندانیان است و در مراحل بعدی برای سایر افراد خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به پیشرفت‌های دانشگاه طی یکسال اخیر از جمله رتبه برتر دانشگاه در شاخص‌های شهید رجایی است: 24 ماه تاخیر در کارانه پزشکان بود که به 10 ماه رسیده است و در حوزه بهداشت تاخیر 8 ماهه به روز شد.

یزدان‌پناه بیان کرد: در همین مدت 55 متخصص جذب کردیم که برخی به شهرستان‌ها اعزام شدند و عده‌ای هم اعزام می‌شوند تا کمبود نیروی متخصص رفع می‌شود.

وی افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر مبتلا شدن دانش‌آموز یا معلمی در محیط مدارس به دانشگاه‌ علوم پزشکی ارائه نشده است، و عملکرد آموزش و پرورش تاکنون در نراقبت از دانش‌آموزان رضایت بخش بوده‌است.

یزدانپناه در ادامه با اشاره به پروژه‌های عمرانی در سطح استان خاطر نشان کرد: از مهمترین پروژه‌های دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان، بیمارستان نرگسی گچساران با پیشرفت بیش از 70 درصد، بیمارستان بهمئی با پیشرفت بیش از 80 درصد و کلینیک دهدشت هستند، که امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری برسند.

نظرسنجی
لینک کوتاه : http://boyernews.com/?p=325847
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
 1. ناشناس گفت:

  نیروهای شرکتی که پارسال اخراج شدن الان کی جاشون اومده با چه ازمونی

 2. ناشناس گفت:

  سند سازی واسه استخدامیها اسونه اقای رییس

 3. بویراحمد گفت:

  ای ادم بی کفایت قوم گرا

 4. محسن گفت:

  “در حوزه بهداشت تاخیر ۸ ماهه به روز شد”
  یک ماه کارانه دادین حالا به روز شد ؟ ؟ ؟

 5. معلم گفت:

  اگر مدیریت اموزش وپرورش در مدارس اشراف داشت چنین اظهار نمی فرمود چون خبر ازمدارس ندارد مدیریکی از مدارس که درهمان رورهای اولیه بازگشایی درمدرسه مبتلا شد ودربیمارستان شهید جلیل بستری شده بود فقط هنر مدیر محترم این بود که سریع ابلاغ مدیر مدرسه را لغو کرد .تعدادی زیادی ازمعلمین عزیز کرفتار این بیماری بودند اما معلم مظلوم جامعه است.

 6. ممد گفت:

  اصلا اگه راست میگن شفاف سازی کنن ازمون اوای سلامت با این ماه شده ۸ ماه هنوز به بهانه کرونا برگزار نشده از اون ورهم هزینه میگیرن وعده سر خرمنی میدن من ندیدم نیروی شرکتی با ازمون باشه جناب رییس لطفا ازمون اوا سلامت مختص رشته پرستاری تنها نبوده پیگیری کنید رشته مالی و نگهبانی و …. کجا رفت ازمونشون

 7. ناشناس گفت:

  خوش بحال صاحب دارل …….چه راحت ایرن سر کار …..بخریت تا ایتریت

 8. مهربانی گفت:

  اقا جان تو ۲تا دوتا بنا به دستور سرکار خانم از گچساران از یک خانواده و۵ تا ۵ تا از طیف وی بردی داخل شرم اور است

 9. ناشناس گفت:

  سازمان بازرسی خواب تشریف دارن

 10. دنا گفت:

  آدم ایشناسم در شبکه بهداشت دنا سی سخت که با رابطه اومده سرکار و پول مفت میگیره اونوقت شماها انکار می کنید!

دیدگاه شما